Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Mam problem z Carbonem- gra instaluje się normalnie, ale gdy chcę ją włączyć, pojawia się czarny ekran i za moment resetuje się komputer... Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 10:39, radosiewka napisał:

Mam problem z Carbonem- gra instaluje się normalnie, ale gdy chcę ją włączyć, pojawia się czarny
ekran i za moment resetuje się komputer... Co mam zrobić?


Wyłącz niepotrzebne programy. Ja miałem podobnie kiedy aktywny był program Zone Alarm - musiałem go wyłączyć na czas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 11:48, skubsa napisał:

>
Widze że tesz masz ZA :-)


No też co wyraźnie napisałem w poście powyżej więc nie wiem co za odkrycie masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 01:29, Adam Malysz napisał:

masz racje tylko ciekawe co teraz wymyśli EA

No to prawda żeby nas teraz zaskoczyc muszą chyba połączyc GTA z NFS co nie . Ale też nie możemy narzekac na NFS : Carbona ponieważ możemy sobie wybrac jakieś nowsze auta co nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem , mianowicie , kiedy chcę sobie strzelic fotkę moje mu samochodzikowi to mi pokazuje tekst żebym weszedł na stronę o treści Needforspeed.com. . moje pytanie ma treśc jak się strzela fotkę . PROSZĘ DAJCIE MI NA TO ODPOWIEDŹ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naciskasz ''Zrob zdjecie'' i potem PrintScreen na klawiaturce. Potem wchodzisz do Painta i wklejasz zdjecie twojego samochodziku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 12:08, zapodaj napisał:


A po co ci fotka???Przecież lepsze są screeny.Dajesz "print screen",mini,malizujesz grę otwierasz PAINT dajesz Ctrl+V i jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 12:18, skubsa napisał:

>
A z kąd wiesz że z serii??Grałeś w I II?


Ja grałem - czy to takie dziwne? Wiesz jest na forum kilku graczy, którzy zaczynali bardzo wcześnie, na tyle wcześnie, że ty jeszcze na dywan po drabinie musiałeś wchodzić a inni już grali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ja taki staruch nie jestem, ale ni gralem tylko w 1 czesc... a jesli doczekala sie tylu kontynuacji to musiala byc dobra ;) w nastepnym NFS moze zrobia juz rakiety? taki Need for Speed: Flat Out

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadla Carbon nie chce mi się włączyć, powyłączałam większość programów (właściwie to prawie wszystkie) a nadal przy uruchamianiu nic:( Na kompie mojej siostry robi się to samo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 12:43, MicStr napisał:

Speed: Flat Out


To już było by głupie:) Jak ktoś chce śmigać z rakietami to niech sobie pogra we wspomnianego Flat Out''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 12:18, skubsa napisał:

>
A z kąd wiesz że z serii??Grałeś w I II?


On ma racje Carbon to najgorsza czesc.

Ps. W Nfs gram od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 12:13, skubsa napisał:

>
A po co ci fotka???Przecież lepsze są screeny.Dajesz "print screen",mini,malizujesz grę otwierasz
PAINT dajesz Ctrl+V i jest git


Czy wy czytacie czasem readme ?? F12 i macie fote z w katalogu z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować