Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

[xiach]


Hehe,bardzo prawdopodobne:)

Właśnie szaleje w Silverton.Znaczy nie szaleję,ponieważ nie moge przejść żadnego wyścigu:DAlbo auto za wolne,albo skrzydłowi za głupi..echh,czekam na ciebie,Skyline..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem wszystko ładnie gra sie instaluje do 58 procenta i wysakuje error :

A PROBLEM OCCURRED WHEN TRYING TO TRANSFER THE FILE MOVIES\SEG13_HEROWINS_ENGLISH_NTSC_.VP6'' from media.

Do you want to retry to copy the file, or cancel the insalltion ?? O CO CHODZI ZNACZEJ ZNACZENIE ZNAM ALE CZY DA SIę TO JAKOS NAPRAWIC ?? PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem carbona. odpalam i pierwsze wrazenie dosc negatywne :( nie wiem czym am jakies omamy czy co ale cholera jasna grafika w Carbonie (na max detalach) jest GORSZA niz przy most wanted (rowniez max) :(
pierwszy wyscig i mam wrazenie jak bym gral jakas czysto arcade''owa gierke bez zadnej fizyki. rany nie wiem co ottym myslec - moze sie przespie to mi pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie jeżdze samochodem po planszy to są gwiazdki takie... wjezdzam w nie.. i nic... enter, spacja ,x, crtl.. co ja mam wcisnać aby sie ścigać?
i jeszcze jedno.. czasami jakieś samochody chcą sie ze mną scigać,,, i to samo pytanie jak aktywowac wyscig?
trzecei pytanie.. mam za pomocnika tą taką japonke.. jak wcisne w trakcie wyscigu prawy control to niby ją aktywuje ... co to właściwie daje?
miałem jakieś jeszcze pytanie.. i kurcze zapomniałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]

Expert od spraw Carnona zawsze do usług:)

Pytanie 1-->Jeśli są to złote gwiazdki,oznacza to,że te wyścigi już pojechałeś i nie możesz ponownie brać w nich udziału.Inne kolory tychże gwiazdek są do ''''wyścigania''''

Pytanie 2--->Gdy podjeżdża do Ciebie auto konkurencyjne gangu zostaniesz o tym poinformowany i po prostu wciskasz Enter.

Pytanie 3--->Ta babka to Yumi.Jest Zwiadowcą.Gdy jej panel aktywacji zaświeci na zielono(lewy górny róg)wciskasz klawisz aktywacji a ona wynajduje przeróżne skróty.Gdy jej panel przestanie świecić oznacza to,że musi się ''''naładować'''' i za chwilę będzie znów gotowa do wynajdywania skrótów.I ponownie wciskasz ten przycisk.(Sal rządzi!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe,patrzcie i podziwiajcie mojego Skylina!Dopiero co go kupiłem,zrobiłem w barwy mojego teamu i ma dopiero połowę rzeczy w silniku,a juz wyciaga 353 km\h !

Obrazek 1-->Osiągi
Obrazki 2 i 3-->Wygląd

Dawajcie swoje furki tu,dopuki nie ma konkursu na najładniejsze auto w Carbonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 12:41, NyGgA MiLy napisał:

Hehe,patrzcie i podziwiajcie mojego Skylina!Dopiero co go kupiłem,zrobiłem w barwy mojego teamu
i ma dopiero połowę rzeczy w silniku,a juz wyciaga 353 km\h !

Obrazek 1-->Osiągi
Obrazki 2 i 3-->Wygląd

Dawajcie swoje furki tu,dopuki nie ma konkursu na najładniejsze auto w Carbonie.

no, no. musze powiedziec ze masz dobry gust.
udal ci sie ten skyline. w sumie to wole czarne samochody ale ten jest w 100% Underground :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie ja już nie kapuje..... http://www.gram.pl/news.asp?id=2876#end tu jest napisane że w carbonie będzie:
Trzy dodatkowe samochody.
Dziesięć specjalnie zmodyfikowanych samochodów.
Sześć dodatkowych wyścigów.
Dziesięć naklejek.
Bonusową płytę DVD z filmem opowiadającym o tworzeniu gry.

A gdzie koszulka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh,właśnie skończyłem Karierę w Carbonie.Krótko było,ale za to super sie grało.Ostatnie 3 wyścigi sa bardzo trudne ale za to dają frajde wygrywając.A ten Darius to ma dopiero furę!Jak ja wygrałem to Audi to sie złapałem za głowę.Wszystko miał na maxa i to dlatego był taki szybki.No cóż,pozostaje mi skończyć 2 pozostałymi grupami i wszystkie sekrety odkryć.Fajnie było:)W wyścigach z ta bandą(Angie,Kenji i Wolf)leci super muza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja se pograłem z godzinkę i cóż powiem - podoba mi się bardziej niż Most Wanted. Ja miałem uraz do serii po Underground 2, które za diabła mi się nie podobało. W ogóle pomysły z wolną jazdą po mieście są do bani bo trzeba błądzić w te i wewte. To nie GTA. A gra jest całkiem niezła, choć rozczarował mnie krótki soundtrack. Grałem u kumpla - pożyczę od niego na święta żeby się dokładniej zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 14:17, lurynowicz napisał:

w arbonie nie trzeba ciągle jeździć do wyścigów....można odrazu wziąść udział w wyścigu:mapa<-LPM<-przenieś mnie na miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He, dzięki za radę ;) Nie zwróciłem na to uwagi, gdyż tylko szybko pograłem w trybie hotseat, czyli kumpel mówi: "dobra, teraz ja jeden wyścig, potem ty". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma za co...a i ten post nie miał tak wyglądać....coś mi sie zwaliło
ps. za literówki sory pisze jedną ręką(druga złamana ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 14:14, skubsa napisał:

>
ee to gz ...tylko jaką jechałeś klasą???



Jechałem klasa ''''Tuner''''.A w tym EK od CDP koszulki chyba niestety nie będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 14:35, NyGgA MiLy napisał:

> >
> ee to gz ...tylko jaką jechałeś klasą???


Jechałem klasa ''''Tuner''''.A w tym EK od CDP koszulki chyba niestety nie będzie..

ja już nie wiem.... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f29e9e2c3e99030a.html tu EA udostępniło serwisowi www.nfs.com.pl to zdjęcie...więc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 00:06, NyGgA MiLy napisał:

[xiach]


Wygląda na to,że płyta jest uszkodzona.Próbuj retry wciskać.



WCISKAłEM 10 TYS RAZY ALE NIC CZY TO MOZE BYC PROBLEM Z MOIM DYSKIEM CZY NIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 15:18, Pawlenko napisał:

WCISKAłEM 10 TYS RAZY ALE NIC CZY TO MOZE BYC PROBLEM Z MOIM DYSKIEM CZY NIE??


Być może płytka się uszkodziła lub masz za mało miejsca na dysku. Spróbuj może zainstalować na innym kompie jeśli masz taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie nie gram w Need for Speed Carbon, bo:
1. Nie mam czasu.
2. Specjalnie mnei nei ciagnie.
3. Muszę odpuścić, bo przechodząc 40% dziennie (a nawet więcej) nie miał bym w co grać.

..już w niedziele miałem 68, a dzisiaj tylko 75%, a jakby weeken był dzień dłuższy to bym ja przeszedł.

A i wiecie jaka ocenę dostał w Clicku?

Zaledwie albo aż 4+
Grywalność: 4+
Grafika: 4+
Dźwięk: 5+

Z oceną się w pełni zgadzam. Gra nie zasługuje na ''piątkę'' ale na 4 (czystą) nie narozrabiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować