Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2006 o 20:32, ProChaoS napisał:

Wiesz, ale podczas prawdziwych wyscigow nocnych niema tyle samochodow, nie byloby gdzie ich
zmiescic... Wierz mi, a bylem na takich wyscigach. Mam nadzieje, to tylko jakas misja lub
cos w tym stylu, bo jak kazdy wyscig bedzie tak wygladal to straci to na realistycznosci.


A czy seria Need for Speed jest realistyczna (zwłaszcza od pojawienia się Undergrounda)? W MS jechałem 396 Kmph jakąś autostradą, a po mieście przeciętna prędkość to jakieś 300kmph. Albo wchodzenie w zakręty "bokiem" przy prędkości 300 na godzine. To jest realistyczne? Gdyby się czepiać realizmu, to raczej w tych aspektach, niż w tym że jest za dużo samochodów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 15:22, Pirek5 napisał:

To jest realistyczne? Gdyby
się czepiać realizmu, to raczej w tych aspektach, niż w tym że jest za dużo samochodów ;P

Rany ****** częstochowskie :P Przecież seria Need for speed jest arcadówką, tu nei liczy się realistyka i model jazdy jak i odczucie prowadzenai innego samochodu :/ Tutaj liczy się tuning i dobra zabawa...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 15:22, Pirek5 napisał:

A czy seria Need for Speed jest realistyczna (zwłaszcza od pojawienia się Undergrounda)? W
MS jechałem 396 Kmph jakąś autostradą, a po mieście przeciętna prędkość to jakieś 300kmph.
Albo wchodzenie w zakręty "bokiem" przy prędkości 300 na godzine. To jest realistyczne? Gdyby
się czepiać realizmu, to raczej w tych aspektach, niż w tym że jest za dużo samochodów ;P


NFS zawsze był zręcznościówka wiec na pewno nie jest realistyczny ;] oczywiście są drobne smaczki niby coś alaaa real ale to jest rzadkość zresztą tą grę się kocha nie za realistyczność tylko za grywalność i za pomysł jaki wprowadził EA ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2006 o 15:22, Pirek5 napisał:

A czy seria Need for Speed jest realistyczna (zwłaszcza od pojawienia się Undergrounda)? W
MS jechałem 396 Kmph jakąś autostradą, a po mieście przeciętna prędkość to jakieś 300kmph.
Albo wchodzenie w zakręty "bokiem" przy prędkości 300 na godzine. To jest realistyczne? Gdyby
się czepiać realizmu, to raczej w tych aspektach, niż w tym że jest za dużo samochodów ;P


sam sprobuj. wsiadz w samochod i daj gazu. ale wiele ci to nie da.
w NFS przy 180 na godzine na zakrecie auto sie trzyma drogi. a w reale...bys siedzial dawno w krzakach.

z reszta co ja bede duzo pisal...reszta ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nierealistyczne jest przede wszystkim brak uszkodzeń wozu...;/ Ale nie wiem czy taka zmiana wyszła by na dobre... Przeceiż grałem w Street Racing Syndicate, gdzie uszkodzenia były i jakoś nie grało mi się dobrze, gdzie po każdym wyścigu musiałem dać 2 tysiaki na naprawe wozu...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2006 o 15:24, speedraid napisał:

Rany ****** częstochowskie :P Przecież seria Need for speed jest arcadówką, tu nei liczy się
realistyka i model jazdy jak i odczucie prowadzenai innego samochodu :/ Tutaj liczy się tuning
i dobra zabawa...:D


Powiedz gdzie napisałem że to mi się nie podoba?! Konkretne słowo, lub zdanie. Odpowiedziałem bo ProChaoS czepiał się tego że jest za dużo aut. Ja podałem przykłady rzeczy bardziej nierealistycznych! Czytać ze zrozumieniem, i nie nadinterpretować, proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak wygląda to w grze to ja dziękuję :| Straszny crap nie wiem gdzie tu zabawa ja wszystko samo się robi, na szczęście już po innych trailerach na youtube.com bądź google.video można zobaczyć że będzie to wyglądać dużo dużo lepiej :) To co tutaj jest pokazane to może by było lepiej żeby tego nie pokazywali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 15:22, Pirek5 napisał:

A czy seria Need for Speed jest realistyczna (zwłaszcza od pojawienia się Undergrounda)? W
MS jechałem 396 Kmph jakąś autostradą, a po mieście przeciętna prędkość to jakieś 300kmph.
Albo wchodzenie w zakręty "bokiem" przy prędkości 300 na godzine. To jest realistyczne? Gdyby
się czepiać realizmu, to raczej w tych aspektach, niż w tym że jest za dużo samochodów ;P


A mi chodzi o realistyczność nie taka jak ty opisałeś lecz o ilość samochodów. Ilość samochodów buduje dla mnie klimat wyścigów. Tak jak w rzeczywistości, a nie 20 samochodów ścigających się przez miasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[CIACH]

Dnia 25.10.2006 o 16:49, ProChaoS napisał:

A mi chodzi o realistyczność nie taka jak ty opisałeś lecz o ilość samochodów. Ilość samochodów
buduje dla mnie klimat wyścigów. Tak jak w rzeczywistości, a nie 20 samochodów ścigających
się przez miasto...


to sie nazywa - wyscig zbiorowy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 16:57, zapodaj napisał:

A jak ja zakupię grę Need for speed : Carbon to w lutym 2007 roku to czy ona stanieje do 70-100
zł ?


Wydaje mi się że gra będzie kosztowała gdzieś 99 zł czyli 10 zł taniej... niewiem czy opłaca się czeakć 4 miechy na 10 zł...heh Dlaczego taka cene? Ponieważ gry które wydaje EA nie należa do najtańszych, a też cena szybko nie maleje, wystarczy popatrzeć na takiego NFS MW...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 17:04, kuko7 napisał:

> A jak ja zakupię grę Need for speed : Carbon to w lutym 2007 roku to czy ona stanieje
do 70-100
> zł ?

Wydaje mi się że gra będzie kosztowała gdzieś 99 zł czyli 10 zł taniej... niewiem czy opłaca
się czeakć 4 miechy na 10 zł...heh Dlaczego taka cene? Ponieważ gry które wydaje EA nie należa
do najtańszych, a też cena szybko nie maleje, wystarczy popatrzeć na takiego NFS MW...;/

Ale ja muszę wydać kasę dopiero w tym miechu bo nie mam kasy , a wogulę muszę się złożyć na deskę snowbordowom z rodzicami więc mam PECHA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera Need for Speed Carbon zbliża się wielkimi krokami. Codziennie publikowanych jest coraz więcej materiałów, zaś prawdziwy wybuch nastąpi dopiero w listopadzie. Dlatego aby podołać wszelkim oczekiwaniom NeedForSpeed.pl ogłasza pierwszy w swojej historii nabór do redakcji![/i

więcej wiadomości znajedziecie tu: http://needforspeed.pl/news.php?readmore=587


Taka autoreklama. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 17:12, zapodaj napisał:

Ale ja muszę wydać kasę dopiero w tym miechu bo nie mam kasy , a wogulę


Jak można wydać kasę nie mając jej? i jak już to "wogulę" pisze się tak w ogóle.

Co do nfs naprawdę już nie mogę się doczekać. Wczoraj sciągłem kolejny trailer 130 mb i jestem pod wrażeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<wow>
Panish nawet się tutaj pojawia ;)
A co do ztanienia Carbona, to stanieje wtedy, kiedy wyjdzie kolejny NFS ;)
Podobnie jak MW za kilka tyg bedzie koszotwac 50pln ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 20:31, StyczeK napisał:

A co do ztanienia Carbona, to stanieje wtedy, kiedy wyjdzie kolejny NFS ;)
Podobnie jak MW za kilka tyg bedzie koszotwac 50pln ;P

Za kilka tygodni?? Chyba po roku, a to różnica bo kilkadziesiąd tygodni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować