Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

ja sobie zrobilem taki obrazek samochodow ktorymi na 99% bede jezdzil oczywiscie jseli beda sie sensoawnie prowadzic:P

ps.: tez lubie "60 sekund" jeden z moich ulubionych filmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAAAACH, śliczniutkie! Aż ślinka cieknie... jeszcze żebym miał lepszy komputer, to zasmakowałbym grafiki w Carbonie, no i tych wózków, tuningu i prędkości, na razie jednak nie mam pieniędzy ani na grę, ani na nowego kompa, więc gra poczeka do gwiazdki (taka uniwersalna okazja / co za śmieszny paradoks, MW też dostałem na gwiazdkę ;)), a komputer... za rok, może dwa... mam nadzieję, że nie będzie później "40 lat minęło..." :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 19:52, kuko7 napisał:

Może wiecie gdzie mogę najtaniej kupić NFS Carbon????

W CDP jest za 119 zł przy wykorzystaniu wPLN + darmowa dostawa (wPLN)
W wirtusie jest za 109 zł + opłata za dostawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 18:30, Hewios napisał:

[ciach]

spojrz na liste w prawym gornym rogu wedlug niej aktualny kierowca jest na 18 miejscu


A no fakt. Ale jak dla mnie to troche za duzo ich. Tak wieczorne wyscigi nie wygladaja ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


Moze to kwestia gustu,ale jak zobaczyłem ile fur będzie sie ścigać,to aż podskoczyłem z radości:)
bede zabijał ich moimi umiejętnościami,zlecał blokowanie,zrobią mi wolna przestrzeń przywołam draftera i przemkne miedzy nimi...ach,poezja..

Właśnie słucham soundtracku z Carbona,i powiem jedno-Rządzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 20:20, NyGgA MiLy napisał:

[xiach]


Moze to kwestia gustu,ale jak zobaczyłem ile fur będzie sie ścigać,to aż podskoczyłem z radości:)


Wiesz, ale podczas prawdziwych wyscigow nocnych niema tyle samochodow, nie byloby gdzie ich zmiescic... Wierz mi, a bylem na takich wyscigach. Mam nadzieje, to tylko jakas misja lub cos w tym stylu, bo jak kazdy wyscig bedzie tak wygladal to straci to na realistycznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 20:20, NyGgA MiLy napisał:

Właśnie słucham soundtracku z Carbona,i powiem jedno-Rządzi:)


A mi zbyt się nie podobał. Może "w praniu" lepiej to wygląda, ale tak na sucho... kiepsko. Bardziej mi się podobał w MW, a w U i U2 to już nieporównanie. No, ale każdy ma inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 19:28, Hewios napisał:

ja sobie zrobilem taki obrazek samochodow ktorymi na 99% bede jezdzil oczywiscie jseli beda
sie sensoawnie prowadzic:P

ps.: tez lubie "60 sekund" jeden z moich ulubionych filmow

Fajne obrazki samochodów dałeś hewiosie i znalazłeś jedno z moich aut którym będę jeździł w need for speed : Carbon.
znajduję się ona w dolnym lewym rogu na twoich przedstawionych obrazkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 10:21, syriusz.b napisał:

> I czy są juz jakies informacje o demku ? skąd je wziąść ? kiedy i czy w ogóle wyjdzie
?

narazie cisza...

człowieka gry komputerowe potrafią omamić i budzą w nim agresje podobno a co dopiero ich brak!!!!
GDZIE JEST DEMKO CARBONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 10:23, APARATUS napisał:

> > I czy są juz jakies informacje o demku ? skąd je wziąść ? kiedy i czy w ogóle wyjdzie

> ?
>
> narazie cisza...
człowieka gry komputerowe potrafią omamić i budzą w nim agresje podobno a co dopiero ich brak!!!!
GDZIE JEST DEMKO CARBONA

sam poszukaj na oficjalnych stronach carbona a gdzie indziej.
ja tez szukam caly czas i jak reszta tez nie moge nic znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy 2006 Nissan Skyline Prototype bedzie w wersji kolekcjonerskiej tylko? Jak tak to szkoda bo chcial bym go zobaczyc w grze ale dobrze ze jest 1999 Nissan Skyline R34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, żebyście wiedzieli jakich mam ''''głupków'''' w klasie...:/ Gadają, ze od kązdej gry musi być demo...a ja na to, że nei od każdej i to nic nie znaczy. Dema nei ma. A oni, ze będą mieli w sobote...:/ nic się nie znają, a kłucić się będą z forumowiczem gram.pl. Nawet się nie skapnęli, że demo oznacza wersja demonstracyjna :P

Sorka, że zaofftopowałem. Tylko informuję jak ludzie mogą być ...eeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 15:13, Mr.Boom napisał:

znalazlem kolejne screeny (nie pamietam czy juz byly)

No no, fajne :D
Ja mam dla was polska okładke gry, gdyz nei była tutaj zamieszczana, a moze się nawet nikt nei skapńąl, że są polskie napisy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować