Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Ja też 1-szy raz. Patrz odpalasz go. Najpierw zaznacz link do pliku (121 strona na forum) W lewym górnym rogu programu masz zielony plus. Kliknij go wciśnij OK i już. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 18:26, speedraid napisał:

Ok, zrobiłem. Sorry za zamieszanie, jeszcze 9 godzin, ehh :P A można zatrzymywać tu i wznawiac??


Jasne. Właśnie to jest jedna z atrakcji tego programu :)
W prawym dolnym rogu na pasku zadań, wyskoczyła ikonka DAPa. Klikasz dwa razy i masz główne okienko gdzie możesz robić prawie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 18:30, syriusz.b napisał:

thx panowie tez zaczolem pobierac tym programem :p

No naprawdę super, bo mam juz ''''tylko'''' 6,5 godziny. Moze jak nie będę nic pisał to będzie te 5 godzin. I zdążę dzisiaj :P No dobra, koniec off topowania. Teraz lecę czekać i wpatrywac sie w fotkę EK Need for speed Carbon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 18:36, speedraid napisał:

> thx panowie tez zaczolem pobierac tym programem :p
No naprawdę super, bo mam juz ''''tylko'''' 6,5 godziny. Moze jak nie będę nic pisał to będzie
te 5 godzin. I zdążę dzisiaj :P No dobra, koniec off topowania. Teraz lecę czekać i wpatrywac
sie w fotkę EK Need for speed Carbon :P


mi zostalo tylko 9 h... a bylo 22 h :p jaki postep :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 18:38, syriusz.b napisał:

mi zostalo tylko 9 h... a bylo 22 h :p jaki postep :p


Mi pokazuje 4h , a po chwili 5h. Jutro na pewno będę miał demko i się będzie grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszce tylko 32 godz kochana radióweczka bUUUUUUUUU narazie mam całe 2 mb czyli może zobacze jakis kawałek texturki hehe pozdro prosze tych co uda im sie go ściągnąć aby szybko podzielili się wnioskami co i jak ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 18:56, Makus89 napisał:

Ja mam sciagniete juz 400Mb takze jest niezle... zostalo mi jakies 3 godziny bo transfer strasznie opadl :/


No. Strasznie spadł. Ja mam pobranych 300mb czyli 45%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie ściągam wogóle bo mam radiówke i nie opłaca mi się tego robić. Poczekam na pełniutką wersję.


Do tych co zasysają demo: Jak zagracie do dajcie tu swoje opinie na nemat tego demka :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam łącze radiowe, przepustowość 512 kb/s (faktyczna przepustowość ok. 400 kb/s, sprawdzałem na stronce ;)), a transfer mam średnio 50 kb/s. Cokolwiek bym nie ściągał: 50 kb/s. Fakt, czasem spada, i to drastycznie (czasem do 5kb/s), ale to raczej rzadko się zdarza. No a cóż: dema ściągać nie będę, i tak mi nie pójdzie, pozostaje chyba tylko czekać na nowego kompa. Poza tym nie chce mi się wierzyć, żeby CDA nie dało demka na swojej płycie w najnowszym numerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować