Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Heee, misji to chyba nikt nie liczył...ale mogę powiedzieć, że gra jest strasznie krótka, lecz moim zdaniem warto ją kupić! Aha sprawdzić można (bynajmniej u mnie), gdy włącza się kompa... Pierwsze okienko jakie wyskakuje. Jest napisana tam nazwa karty...;]
Jeszcze raz Ci mówię, używaj przycisku "odpowiedz"...;] Służy on po to, jak chcesz do poszczególnych użytkowników jakiegoś posta napisać z odpowiedzią...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 13:36, Mr.Boom napisał:

> Bardzo przepraszam , ale chciałbym się zapytac jaka jest największa prędkośc w tej grze
HMHM
> ?
w milach wykrecilem 198 mp/h. wiecej nie szlo :D

A podobno kolega mi mówił , że jak się osiągnie tam jakąś prędkośc , chyba 381 kmh , to się coś odblokowuje . Czy to jest prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 15:30, zapodaj napisał:

> > Bardzo przepraszam , ale chciałbym się zapytac jaka jest największa prędkośc w tej
grze
> HMHM
> > ?
> w milach wykrecilem 198 mp/h. wiecej nie szlo :D
A podobno kolega mi mówił , że jak się osiągnie tam jakąś prędkośc , chyba 381 kmh , to się
coś odblokowuje . Czy to jest prawda ?

a nie wiem...ale moge dzis wieczorem sprobowac. nie zajmie mi to dlugo. postaram sie to moze jeszcze dzis wieczorem ci odpowiem czy sie cos odblokuje a jak tak to co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 16:07, Mr.Boom napisał:

a nie wiem...ale moge dzis wieczorem sprobowac. nie zajmie mi to dlugo. postaram sie to moze
jeszcze dzis wieczorem ci odpowiem czy sie cos odblokuje a jak tak to co.

Kolega mi mówił że jakieś auto , chyba jakaś BMW , tak sądze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 16:15, zapodaj napisał:

> a nie wiem...ale moge dzis wieczorem sprobowac. nie zajmie mi to dlugo. postaram sie to
moze
> jeszcze dzis wieczorem ci odpowiem czy sie cos odblokuje a jak tak to co.
Kolega mi mówił że jakieś auto , chyba jakaś BMW , tak sądze .

Jeśłi chcesz wiedzieć co musisz zrobić żeby odblokować np. BMW to w menu głównym gry jest zakładka "Karty nagród" i tam możesz to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 16:22, Blade2 napisał:

> > a nie wiem...ale moge dzis wieczorem sprobowac. nie zajmie mi to dlugo. postaram
sie to
> moze
> > jeszcze dzis wieczorem ci odpowiem czy sie cos odblokuje a jak tak to co.
> Kolega mi mówił że jakieś auto , chyba jakaś BMW , tak sądze .
Jeśłi chcesz wiedzieć co musisz zrobić żeby odblokować np. BMW to w menu głównym gry jest zakładka
"Karty nagród" i tam możesz to sprawdzić.

A czy ty masz to odblokowane , bo nie chcę wyjśc na głupka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 16:28, zapodaj napisał:

A czy ty masz to odblokowane , bo nie chcę wyjśc na głupka ?

BMW jeszcze nie mam, ale się staram. Można tam odblokować też wozy policyjne, części do tuningu, naklejki, a także inne samochody. I zapewniam Cię, że nie wyjdziesz na głupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 16:31, Blade2 napisał:

> A czy ty masz to odblokowane , bo nie chcę wyjśc na głupka ?
BMW jeszcze nie mam, ale się staram. Można tam odblokować też wozy policyjne, części do tuningu,
naklejki, a także inne samochody. I zapewniam Cię, że nie wyjdziesz na głupka.

A czy czasem nie ma tam samochoda , z marki JAGUAR ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 16:34, zapodaj napisał:

A czy czasem nie ma tam samochoda , z marki JAGUAR ?

Tam nie. Jego bodajże odkrywa się w karierze. Ale ja i tak wolę Skylina od Jaguara :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 16:36, Blade2 napisał:

> A czy czasem nie ma tam samochoda , z marki JAGUAR ?
Tam nie. Jego bodajże odkrywa się w karierze. Ale ja i tak wolę Skylina od Jaguara :) :)

Ale jak masz pokazany znaczek kariery , na początku , to jedno w prawo i tam są jakieś dodatkowe zadania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 16:40, zapodaj napisał:

> > A czy czasem nie ma tam samochoda , z marki JAGUAR ?
> Tam nie. Jego bodajże odkrywa się w karierze. Ale ja i tak wolę Skylina od Jaguara :)
:)
Ale jak masz pokazany znaczek kariery , na początku , to jedno w prawo i tam są jakieś dodatkowe
zadania .

To jest o ile dobrze pamiętam "Seria prób". Jeśli to przejdziesz także odkryją Ci się nowe części, naklejki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 16:41, Blade2 napisał:

> > > A czy czasem nie ma tam samochoda , z marki JAGUAR ?
> > Tam nie. Jego bodajże odkrywa się w karierze. Ale ja i tak wolę Skylina od Jaguara
:)
> :)
> Ale jak masz pokazany znaczek kariery , na początku , to jedno w prawo i tam są jakieś
dodatkowe
> zadania .
To jest o ile dobrze pamiętam "Seria prób". Jeśli to przejdziesz także odkryją Ci się nowe
części, naklejki itd.

No ja tam właśnie odkryłem Jaguara 2007 , i jakiegoś nissana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 16:44, zapodaj napisał:

No ja tam właśnie odkryłem Jaguara 2007 , i jakiegoś nissana .

No właśnie. I na tym to polega. Przejdziesz karierę, Serię prób, Szybki wyścig (i chyba tyle) to prawdopodobnie odblokujesz wszystko co się da. Chociaż są jeszcze wyścigi po sieci, ale ja nie grywam w ten sposób bo mam za wolne łącze. Dlatego w sprawach gry w sieci to ja Ci nie pomogę :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 16:34, zapodaj napisał:

A czy czasem nie ma tam samochoda , z marki JAGUAR ?


Jest Jaguar, bodajże XK 2007,całkiem dobry, ale wygląda niemal identycznie jak DB9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Jaguara jest jeszcze Nissan 240SX. Jak się je odblokuje, to można nimi jeździć w karierze. Ja tak zrobiłem z 240 SX''em, przeszedłem nim więkrzość kariery:) dobry jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś sposób jest tylka ja nie wiem jaki...:D Jednak na forum już mówili, że jeździli tą Audicą, więc da się ją odblokować...Ja ukończyłem karierę i nie mam jej odblokowane...ale myślę, że można ją odblokować w tych kartach nagród, co można je wybrać po wygranym wyścigu z bossem...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 14:14, kuko7 napisał:

Jakiś sposób jest tylka ja nie wiem jaki...:D Jednak na forum już mówili, że jeździli tą Audicą,
więc da się ją odblokować...Ja ukończyłem karierę i nie mam jej odblokowane...ale myślę, że
można ją odblokować w tych kartach nagród, co można je wybrać po wygranym wyścigu z bossem...;]


Wystarczy przejść kariere i Adi LeMans jest już odblokowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować