Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

No chyba raczej niee...;/ Mam 100% a tu w garażu nie widać żadnego Audi...Ale w menu, chyba* w kartach nagród, czy coś takiego można odblokować...;] Narazie jeszcze nie mam potrzeby jego odblokowania, ale jak będzie konkurs Carbona z tym autem to trzeba będzie wziąść się do roboty...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wejdź w "Quick Race", wybierz byle jaki wyścig, potem podczas wyboru bryki w zakładce "Custom" będziesz miał Audi LeMans takie jak miał koleś w karierze oraz zwykłe. Sprawdz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko , bo ja gram u kolegi w Need for speed '' a : carbona , a on nie ma internetu , więc on się mnie zapytał , czy są kody do NFS : CARBONA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 15:05, Kasendrol napisał:

No to wejdź w "Quick Race", wybierz byle jaki wyścig, potem podczas wyboru bryki w zakładce
"Custom" będziesz miał Audi LeMans takie jak miał koleś w karierze oraz zwykłe. Sprawdz:)

aaa...to możliwe, że jest...;] Ja sprawdzałem tylko w menu w "Moje samochody" i tam go nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 15:09, Kasendrol napisał:

Jeszcze jedno, tego Audi nie można tuningować:( więc nie będzie go w konkursie.


A mozna go jakos do kariery wziasc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw.

Moim zdaniem Most Wanted było lepsze, gdyz...

Dostawalismy swoj samochod [BMW] spowrotem... i mozna bylo miec wszystkie auta z gry...

Byly fajne wyscigi po autostradzie... brakuje mi porzadnych autostrad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 17:19, Night Elf napisał:

Btw.

Moim zdaniem Most Wanted było lepsze, gdyz...

Dostawalismy swoj samochod [BMW] spowrotem... i mozna bylo miec wszystkie auta z gry...

Byly fajne wyscigi po autostradzie... brakuje mi porzadnych autostrad...

ale za to ta ( prawie) autostrada przez most wyglada calkiem niezle. a jak sie popatrzy dokladniej na mape i sie porowna z ta z MW to sa do siebie podobne. znaczy przepraszam jak sie jedzie ulicami. z mapa to nie ma nic wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też brakuje tych autostrad. Gdyby w Most Wanted była możliwość takiego tuningu jak w Carbonie(głównie chodzi mi o vinyls) a reszta była bez zmian, to MW by rządziło, nie ma bata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko: mam 81% kariery i nie wiem czy kupić nissana skyline, czy zaczekać na mitsubishi z wyścigu z kanionu z Dariusem, gram oczywiście tunerami i choodzi mi głównie o sterowność- nissan ma na maxa, a jak to mitsubishi nie wiem :/

byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:02, zbysheck napisał:

a ja mam pytanko: mam 81% kariery i nie wiem czy kupić nissana skyline, czy zaczekać na mitsubishi
z wyścigu z kanionu z Dariusem, gram oczywiście tunerami i choodzi mi głównie o sterowność-
nissan ma na maxa, a jak to mitsubishi nie wiem :/

byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź :)



Mój brat grał tuningowanymi i miał Nissana Skyline i nieźle mu szło :] (przynajmniej tak mi się wydaje) Ja grałem egzotycznymi i tam miałem praktycznie wszystko ma maxa moim McLaren''em SLR =D, więć nie miałem problemów ządnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 08:14, zapodaj napisał:

Mam pytanie , mianowicie , najgorsze auta w Need for speed '' e : carbonie , to te którymi
zaczynamy na początku ?

mozna tak powiedziec. bo autem z klasy pierwszej bedziesz mial ciezko z niektorymi autami zeklas drugiej itd.

zreszta juz widac po osiagach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 08:14, zapodaj napisał:

Mam pytanie , mianowicie , najgorsze auta w Need for speed '' e : carbonie , to te którymi
zaczynamy na początku ?

Niekoniecznie muszą być najgorsze, ale jako samochody z poziomu 1 mogą mieć problem z samochodami poziomu 2 i 3 (tak jak napisał Mr.Boom). Ale te auta mają inne zalety np. fajnie się je tuninguje i można nimi wygrać wyścigi z samochodami tego samego poziomu tzn. 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, przeszedlem karierę po wyscigu z darkiem wyskoczylo mi ze odblokowalem 5 samochodów czy coś takiego ale nie mam ich nigdzie, ani w moich samochodach ani w dodatkowych czy niestandardowych. Co trzeba w koncu zrobic zeby je miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 15:30, zapodaj napisał:

A podobno kolega mi mówił , że jak się osiągnie tam jakąś prędkośc , chyba 381 kmh , to się
coś odblokowuje . Czy to jest prawda ?


Chodzi o to ze jak na radarze zdobędziesz 321kmh to odblokowujesz kartę nagrody (chyba need for speed)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 22:05, Findan napisał:

Mam problem, przeszedlem karierę po wyscigu z darkiem wyskoczylo mi ze odblokowalem 5 samochodów
czy coś takiego ale nie mam ich nigdzie, ani w moich samochodach ani w dodatkowych czy niestandardowych.
Co trzeba w koncu zrobic zeby je miec



Bo większość samochodów odblokowywuje się w trybie szybkiego wyścigu tak Jak Audi Lemans Quatro nie dostajesz go w trybie kariery (jak to było w MW po ucieczce z miasta, gdzie otrzymywalismy nasze BMW) tylko możesz jeździć nim na szybkim wyścigu tylko ... niestety tylko tam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze jedno pytanie mianowicie : jeśli wyposażasz swoje auto w śilnik , itp. to jak dasz odrazu po silniku itp. to są tam na dachy , maski , i spoilery , i w tym dziale można podnosic dachy , spoilery powiększac itp. , a jak ja chciałem jeszcze raz tak zrobic , to ponoszenie dachu itp. się nie ruszało . Dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema!!
Pokonałem Angie i odblokowałem Forda Mustanga.
Gdzie się kupuje auta??
Pytanie na które nie musicie odpowiadać:
Kiedy się pokona bossa ,gdzie najczęściej jest karta odebrania samochodu rywala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować