Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2006 o 19:37, Blade2 napisał:

> Wkurzają mnie drifty, bo zawsze pregrywam... :( Ma ktoś jakieś porady,
> bo zwykle wymiatałem w driftach, a teraz? I ten brak cudownych DRAGÓW... Pech...
Przekieruję Cię do moich porad, które kiedyś już pisałem. A oto i one:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8060&pid=4048

jesli chodzi o mnie to wg mnie drifty w kanionie są łatwiejsze bo przeciwnicy mało punktów zdobywają i wystarczy jeden dobry poślizg a na torze raz zrobiłem 90k jednym poślizgiem a i tak przegrałem o 500 punktów:) bo przeciwnik zrobił na koniec również kilkadziesiąt k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 19:46, Findan napisał:

jesli chodzi o mnie to wg mnie drifty w kanionie są łatwiejsze bo przeciwnicy mało punktów
zdobywają i wystarczy jeden dobry poślizg a na torze raz zrobiłem 90k jednym poślizgiem a i
tak przegrałem o 500 punktów:) bo przeciwnik zrobił na koniec również kilkadziesiąt k

Nie umię tak dobrze tłumaczyć "na sucho", więc może to być trochę nie zrozumiałe. Ale u mnie ta metoda się sprawdza. W kanionie wystarczy utrzymać jeden ślizg do końca, a wygrasz wyścig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 19:53, Black Dog napisał:

Wielkie dzięki, wypróbuje... :D Jeszcze dzisiaj... :P

Nie ma sprawy. Polecam się na przyszłość :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 23:45, Black Dog napisał:

Dla mnie MW i U2 to kompletna porażka... Wieje nudą... A Carbon to powrót do U1(udany) który
mi się bardzo podoba... Wkurzają mnie drifty, bo zawsze pregrywam... :( Ma ktoś jakieś porady,
bo zwykle wymiatałem w driftach, a teraz? I ten brak cudownych DRAGÓW... Pech...


Każdy ma inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 19:51, Blade2 napisał:

Nie umię tak dobrze tłumaczyć "na sucho", więc może to być trochę nie zrozumiałe. Ale u mnie
ta metoda się sprawdza. W kanionie wystarczy utrzymać jeden ślizg do końca, a wygrasz wyścig.

to jest właśnie urok kanionów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka all powiecie mi jak można pokonac dariusa bo kurcze 2 razy podchodziłem.A ciągle nie udaje mi sie go pokonać w kanionie przegrywam z nim o włos :)

I jeszcze mam kilka pytań podobno w tej grze można odlokowac BMW serii 3 jakieś wozy policyje gdzie sie to odblokowywuje??


Z góry dzięki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 22:14, 000franek napisał:

Siemka all powiecie mi jak można pokonac dariusa bo kurcze 2 razy podchodziłem.A ciągle nie
udaje mi sie go pokonać w kanionie przegrywam z nim o włos :)

I jeszcze mam kilka pytań podobno w tej grze można odlokowac BMW serii 3 jakieś wozy policyje
gdzie sie to odblokowywuje??


Z góry dzięki:)))

co do pierwszwgo pytania to mi trudno odpowiedziec, poprostu musisz prubowac az kiedys ci wyjdzie.

a BMW itd. mozesz odblokowac kartami. musisz zobaczyc chyba w glownym menu pod kartami nagrod. tam stoi co trzeba zrobic zeby te wozy odblokowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jalatwie pokonac dariusa skylinem albo evo IX ale to tylko moje zdanie
a te dodatkowe odblokowujesz wypelniajac odpowiednie wymagania mozesz je znalesc w karty nagrod czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 22:14, 000franek napisał:

Siemka all powiecie mi jak można pokonac dariusa bo kurcze 2 razy podchodziłem.

Ja zacząłem grać Muscle. Dariusa pokonałem za 5-tym razem. Próbowałem go pobić Shelby GT, ale nie dało rady. Kupiłem więc Dodga Vipera, stuningowałem go i zacząłem jeździć. Tylko tym samochodem udało mi się go pokonać, gdyż miał przyśpieszenie i sterowność lepszą od Shelby''ego GT. Możesz też spróbować Skyline''m jak radził Hewios ----> maksymalna sterowność ------> lepiej wchodzi w zakręty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja go pokonałem Mercedesem McLarenem...i było bardzo łatwo. Jak nie możesz go pokonać, to kup jakiś lepszy samochód i wszystko będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja go pokonałem Mitsubishi Lancer Evo IX. Nie było trudno, jak już wspomniałem za drugim razem go pokonałem (bo za pierwszym niechcący wpadłem w bandę i mnie prześcignął i nie dał do samego końca odebrać sobie pozycji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem Viperem... Sposób na lekką przewage:
Od początku jedź prosto i na pierwszym zakręcie zamiast hamować odbij się od Dariusa i uciekaj ... możesz uciec, albo zdobyć lekką przewagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:15, syriusz.b napisał:

Wygrałem Viperem... Sposób na lekką przewage:
Od początku jedź prosto i na pierwszym zakręcie zamiast hamować odbij się od Dariusa i uciekaj
... możesz uciec, albo zdobyć lekką przewagę

A tego vipera to jak go odblokowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh te karty nagród już mma prawie wszystkie odblokowane :P dzieki za podpowiedz

A co do dariusa nadal niedaje rady 3 raz podchodze :) ale sprubuje jeszcze raz.Jeżdże Mercem McLarenem ale niemam kasy na kupienie VIPERA gdzie sie zdobywa dodatkową kase??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: czy jest jakiś sposób na włączenie rozmyć na słabszych kartach (mam Radeona X300 256MB SE i opcja ta jest zablokowana)? W Most Wanted mogłem je włączyć, a tu lipa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować