Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kontra: Piaskownicy raz zdobytej nie oddamy, czyli ręce precz od mojej łopatki

56 postów w tym temacie

Ja tak się zastanawiam, czy taka Ultima Online nie daje więcej możliwości niż Skyrim, a jeśli ktoś jest fanem realizmu, to może sobie odpalić stareńkiego Robinson''s Requiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wniosek: to nie konwencja (otwarty wersus liniowy świat) decyduje o jakości gry
> i ilości
> > doznań, które ta daje, ale jakośc game designu, przemyślane i sensowne decyzje odnośnie
>
> > gameplay''a.
>
> No proszę, są na gram.pl czytelnicy zdolni do syntetycznej analizy przeciwstawnych koncepcji
> i wyciągania poprawnych wniosków :) Właśnie o to nam chodziło - ja krzyczę "Czarne!",
> Mysza "Białe!" a ktoś z was w końcu zauważa "Hej! Szare!". Myślenie mode on, cel zabawy
> osiągnięty :)
>

Raczej nikt nie uwierzy, że twoje głupotki napisałeś tylko po to, żeby sprawdzić, czy po kontrze Myszastego, ktoś odpisze wam jedno mądre zdanie wg. wcześniej ustalonego klucza. Proszę cie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Humble THQ Bundle dołożyli właśnie SR 3, Dawn of War GOTY, Titan Qust jak ktoś zapłaci powyżej średniej czyli 5.63 $ - oprócz tego Metro 2033, Darksiders, COH (wszystkie części). Polecam bo okazja nieprzeciętna a wszystko można na STEAM wrzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 21:56, Gremo napisał:

Do Humble THQ Bundle dołożyli właśnie SR 3, Dawn of War GOTY, Titan Qust jak ktoś zapłaci
powyżej średniej czyli 5.63 $ - oprócz tego Metro 2033, Darksiders, COH (wszystkie części).
Polecam bo okazja nieprzeciętna a wszystko można na STEAM wrzucić...

Co dziwne, gram.pl o tym milczy, mimo, że Humble THQ Bundle wisi z dobry tydzień...
Ale polecam, świetna okazja na dobre tytuły (Zwłaszcza CoHy, Saints Row i Red Faction)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 19:00, Janek_Izdebski napisał:

O ile wiem, promocja wyżej wymienionej substancji płynnej przed godziną 20.00 jest zabroniona
na terenie RP. :)


Soku jabłkowego z wodą mineralną?! O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 00:38, Ring5 napisał:

> O ile wiem, promocja wyżej wymienionej substancji płynnej przed godziną
> 20.00 jest zabroniona na terenie RP. :)

Soku jabłkowego z wodą mineralną?! O_o

Z dodatkiem chmielu, drożdży i innych "zapychaczy"... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Raczej nikt nie uwierzy, że twoje głupotki napisałeś tylko po to, żeby sprawdzić, czy
> po kontrze Myszastego, ktoś odpisze wam jedno mądre zdanie wg. wcześniej ustalonego
> klucza. Proszę cie...

Szczerze? Nie spodziewałem się ani jednego mądrego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 05:14, KeyserSoze napisał:

Szczerze? Nie spodziewałem się ani jednego mądrego zdania.


W takim razie przyznajesz się do jednej z czterech opcji:
a) masz czytelników gram.pl za kretynów,
b) swoim artykułem nie chciałeś wywołać żadnej głębszej refleksji, a jedynie napędzającą kliki, bezsensowną kłótnię,
c) masz wybujałe mniemanie o sobie,
d) wszystkie powyższe naraz.

Żadna z nich chwały Ci nie przynosi, zwłaszcza jako redaktorowi. Nie przynosi też chwały gram.pl za zaangażowanie Ciebie. Słabe i smutne. Ciekawe o jakim poziomie artykułu świadczy fakt (jak to mówią "na zachodzie": pun intended), że jego autor nie spodziewa się żadnej mądrej reakcji na swój tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że pan to powiedział. Najwyraźniej my maluczcy nie jesteśmy godni stanąć w szranki z intelektem Wielkiego "Redaktora" Serafina i jego siłą niepodważalnych "argumentów". Cóż, jakoś to przeżyję. Może powinien, więc pan zrezygnować z pisania dla Gram.pl i poszukać odbiorców na pańskim poziomie? Myślę, że byłoby to z obopólną korzyścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Może powinien, więc pan zrezygnować z pisania dla Gram.pl i

Dnia 11.12.2012 o 07:51, mati285 napisał:

poszukać odbiorców na pańskim poziomie?



Ciężko będzie - gamecorner w końcu zdechł, trollownia rozlazła się po różnych miejscach sieci ;-) Zresztą, to jego przyznanie się, że nie oczekiwał mądrych odpowiedzi naprawdę można wziąść za komplement pod adresem czytelników : MOŻE po prostu wie, że napisał głupkowaty felieton, to i trudno się spodziewać żeby ogarnięty i rozsądny czytelnik brał takie wypociny serio i serio na nie odpowiadał ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 23:04, pawbuk napisał:

A dostałem skrajnie subiektywny wpis faceta, któremu bardzo nie podobają się sandboxy,
i który próbuje wszystkim udowodnić dlaczego to gry z "otwartym światem" są takie beznadziejne.
Gdyby chociaż jeszcze argumentacja była na poziomie...ale nie, dostaliśmy argumentację,
której wstydziłby się pewnie średnio rozgarnięty 10-latek :D

Moim zdaniem oba artykuły są na podobnym poziomie. Co więcej ten artykuł tylko uzupełnia poprzedni. Po przeczytaniu obu dostałem coś takiego:
- (oba artykuły) "gołe" sandboxy są głupie,
- (Myszasty) zmodowane są ok.
- (Serafin) nie mam chęci i czasu na grę w zmodowane sandobxy.
Złośliwie napiszę, że red. nacz. kazał wymyślić jakiś temat do kłótni, to chłopaki usiadły przy piwku i napisały. Przeczytałem oba więc im się udało.

Mam kilka sandboxów za sobą i po części zgadzam się z oboma panami. Dla więlu autorów sandbox to tani sposób na proste przedłużenie czasu gry i obniżenie kosztów produkcji. FarCry 2 to chyba najlepszy przykład. A dlaczego po części? Bo dalej w nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 05:14, KeyserSoze napisał:

Właśnie o to nam chodziło - ja krzyczę "Czarne!", Mysza "Białe!" a ktoś z was w końcu zauważa "Hej! Szare!".
Myślenie mode on, cel zabawy osiągnięty :)

Dnia 11.12.2012 o 05:14, KeyserSoze napisał:

Szczerze? Nie spodziewałem się ani jednego mądrego zdania.


A jaki mode włączył się tobie? Ja mądry bo ja redaktor?

Man, jedno muszę ci przyznać - jesteś pierwszym na tym forum, któremu udało się zaciekawić mnie wymianą postów na tyle, że wracam i sprawdzam co jeszcze interesującego napisałeś. Nie kończmy tej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2014 o 16:12, Twixes napisał:

Może powstające No Man''s Sky?


Serio? Odkopujesz temat sprzed ponad roku, cytujesz pół strony tekstu, po czym odpowiadasz 5 słowami? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować