Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Ja juz wyslalem wczoraj do siebie haslo i do dzisiejszego popoludnia wszytko bylo dobrze a pozniej wylogowalem sie bo mnialem obiad pozniej przyszedlem ale....zalogowac sie nie moglem i probowalem wyslac do siebie maila z nowym haslem ale nie moge. blagam pomocy mialem postac na 85lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 21:18, pinu? napisał:

Ja juz wyslalem wczoraj do siebie haslo i do dzisiejszego popoludnia wszytko bylo dobrze a
pozniej wylogowalem sie bo mnialem obiad pozniej przyszedlem ale....zalogowac sie nie moglem
i probowalem wyslac do siebie maila z nowym haslem ale nie moge. blagam pomocy mialem postac
na 85lvl.

Na stronie www.tibia.com pobaw się w odzyskiwanie konta, mam nadzieję że masz swój recovery key.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli postać miała 85 lvl i jest ważna zawsze można za opłatą dostać nowego recovery keya (jeżeli wcześniej się dostało lecz się zgubiło, należało też podać prawdziwe dane osobowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee... z tego co pamiętam kiedyś miałem (inny co prawda) problem i napisałem e-mail po niemiecku i dostałem po niemiecku odpowiedź :). Więc chyba można w tych dwóch językach pisać do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 11:13, szerszeń45 napisał:

Eeee... z tego co pamiętam kiedyś miałem (inny co prawda) problem i napisałem e-mail po niemiecku
i dostałem po niemiecku odpowiedź :). Więc chyba można w tych dwóch językach pisać do nich.


A tak, po niemiecku tez mozna, CIP to przeciez niemcy. Jednak w Tibii bardziej ropropagowany jest angielski i wiekszosc osob lepiej posluguje sie wlasnie angielskim. Ich kann sprache Deutsch nicht! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 11:16, Luke Shadow napisał:

Ich kann sprache Deutsch
nicht! :P

No widać i to wyraźnie, że ty szpreśe niśt ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 14:01, pinu? napisał:

ja juz sobie poradzilem weszlem w postac przeslalem itemy do 8lvl postaci a ta 85 lvl postac
wykasowalem tylko ze stracile dwarven shield.

Wykasowałeś??!! No to naprawdę, świetny pomysł na rozwiązanie problemu... Przecież mogłeś to spokojnie inaczej rozwiązać, a skoro mogłeś wejść na tą postać i nic ci nie zginęło, to nie byłeś nawet hacknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 14:01, pinu? napisał:

ja juz sobie poradzilem weszlem w postac przeslalem itemy do 8lvl postaci a ta 85 lvl postac
wykasowalem tylko ze stracile dwarven shield.

CO takiego????? ;o Ja p[cenzura] ! Człowieku ty to masz charakter :D. Pracować nad postacią niewiadomo ile mieć 85 lvl i ot tak beztrosko ją delete :D. Podziwiam :) o ile to nie była sciema że masz taką postać na accouncie ;]. A może dasz mnie to konto skoro tak ci ono niepotrzebne, że kasujesz najlepszą postać nań? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 11:20, szerszeń45 napisał:

> Ich kann sprache Deutsch
> nicht! :P
No widać i to wyraźnie, że ty szpreśe niśt ;].


Jasne... nie wiem komu kit starasz sie wciśnać ale ja tego nie kupie... nie uwieże, że ktoś kto ma 85 lvl jest takim noobem <co widac po twoim poscie> i że płacze bo stracił dwarven shield''a... lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 15:33, szerszeń45 napisał:

> ja juz sobie poradzilem weszlem w postac przeslalem itemy do 8lvl postaci a ta 85 lvl
postac
> wykasowalem tylko ze stracile dwarven shield.
CO takiego????? ;o Ja p[cenzura] ! Człowieku ty to masz charakter :D. Pracować nad postacią
niewiadomo ile mieć 85 lvl i ot tak beztrosko ją delete :D. Podziwiam :) o ile to nie była
sciema że masz taką postać na accouncie ;]. A może dasz mnie to konto skoro tak ci ono niepotrzebne,
że kasujesz najlepszą postać nań? ;)

Czy ty slepy jestes chyba napisalem WYKASOWALEM SWOJA POSTAC NA 85LVL BO JA SOBIE NIE POZWOLE ZEBY KTOS JAKIS LOLEK MI WZIAL SIE W POSTACI PANOSZYL I MI WSZYSTKIE ITEMY WYRZUCAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>WYKASOWALEM SWOJA POSTAC NA 85LVL BO JA SOBIE NIE POZWOLE

Dnia 03.12.2006 o 15:57, pinu? napisał:

ZEBY KTOS JAKIS LOLEK MI WZIAL SIE W POSTACI PANOSZYL I MI WSZYSTKIE ITEMY WYRZUCAL.

>

Muszę cię rozczarować :P Ten lolek może anulować delete''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem, skoro pijesz do gramowicza pinu?, to dlaczego odpowiadasz na mojego posta ? ;) Zdezorientowałeś mnie :], ale spoko pewnie źle klikłeś.

@ pinu?, daruj sobie, wiemy, że tak naprawdę nie masz takiego chara. A gdybyś miał dobrze byś wiedział i znał mechanikę Tibi sposoby odzyskiwania kont itp. Chyba, że kupiłes konto, ale ... mhm ... i tak mi sie cos tu nie chce w to wierzyć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 16:08, szerszeń45 napisał:

Nie bardzo wiem, skoro pijesz do gramowicza pinu?, to dlaczego odpowiadasz na mojego posta
? ;) Zdezorientowałeś mnie :], ale spoko pewnie źle klikłeś.

@ pinu?, daruj sobie, wiemy, że tak naprawdę nie masz takiego chara. A gdybyś miał dobrze
byś wiedział i znał mechanikę Tibi sposoby odzyskiwania kont itp. Chyba, że kupiłes konto,
ale ... mhm ... i tak mi sie cos tu nie chce w to wierzyć :]

to se nie wierz gdyby ci ktos wchodzil jak grasz i cie ciagle wylogowywal i wyrzucal ci przedmioty to co bys zrobil a ja probowalem juz wszystkie sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisałbym rec keya i miał w głębokim poważaniu takiego lola. Naprawdę nie wiem z czego robisz taki problem, a że skasowałes sobie, ot tak, postać na wysokim lvlu naprawdę mi się wierzyć nie chce. Ja grałem w Tibie 10 miesięcy i w tym czasie zrobiłem 52 sorca. Ostatnia rzeczą jaką bym zrobił na koncie to skasowanie właśnie tego charka :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować