Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2007 o 13:57, TX1 napisał:

Tibia to szajs. Żałosna. Beznadziejna. Nie wiem co ludzie w tym widzą. A poza tym uzależnia
jak narkotyki i alkohol.

Szczęście, że są ludzie, którzy próbują Tibię rozwalać -> hacking serwerów. Osobiście znam
takich kilku. I dobrze. No.

Kiepskie argumenty. Ja na twoim miejscu skończyłbym wypowiadanie się na tym forum, bo z takimi wypowiedziami raczej niewiele zyskasz. Najlepiej przeczytaj kilka ostatnich stron tematu, wtedy dowiesz się, o co mi chodzi.
PS: Czemu na szczęście są ludzie, którzy próbują grę "rozwalać"? A ty np. jakbyś grał powiedzmy w WoW i straciłbyś przedmioty, cieszyłbyś się, żę są tacy, co próbują grę "rozwalić"?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 13:57, TX1 napisał:

Tibia to szajs. Żałosna. Beznadziejna. Nie wiem co ludzie w tym widzą. A poza tym uzależnia
jak narkotyki i alkohol.

Szczęście, że są ludzie, którzy próbują Tibię rozwalać -> hacking serwerów. Osobiście znam
takich kilku. I dobrze. No.

Kiepskie argumenty. Ja na twoim miejscu skończyłbym wypowiadanie się na tym forum, bo z takimi wypowiedziami raczej niewiele zyskasz. Najlepiej przeczytaj kilka ostatnich stron tematu, wtedy dowiesz się, o co mi chodzi.
PS: Czemu na szczęście są ludzie, którzy próbują grę "rozwalać"? A ty np. jakbyś grał powiedzmy w WoW i straciłbyś przedmioty, cieszyłbyś się, żę są tacy, co próbują grę "rozwalić"?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia to największy shit jaki widziałem. Jak w to wogóle można grać? Jakiś ludzik chodzi na 4 strony po kratkach. Wow! Nie wiem jak to może wciągać ale jednak wciąga. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt gdyby nie tyle noobkow i hamow ktorzy po dednieciu kogo mowia cos takiego "I co cfaniaku" patrzcie na blad ;p to sie ma serdecznie dosyc tej gry po 5 minutach.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 08:03, KrzychoCJ napisał:

Tibia to największy shit jaki widziałem. Jak w to wogóle można grać? Jakiś ludzik chodzi na
4 strony po kratkach. Wow! Nie wiem jak to może wciągać ale jednak wciąga. Niestety.

Koles jak masz tak pisac niewypowiadaj sie w tym temacie albo wypowiedz sie podajac argumenty. Matko czy was w szkolach nie uczyli rozprawek pisac ;p Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 10:19, pinu? napisał:

Fakt gdyby nie tyle noobkow i hamow ktorzy po dednieciu kogo mowia cos takiego "I co cfaniaku"
patrzcie na blad ;p to sie ma serdecznie dosyc tej gry po 5 minutach.Pozdro


Jak człowiek widzi coś takiego to go odrzuca od kompa po 5 minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 10:32, raven91 napisał:

> Fakt gdyby nie tyle noobkow i hamow ktorzy po dednieciu kogo mowia cos takiego "I co cfaniaku"

> patrzcie na blad ;p to sie ma serdecznie dosyc tej gry po 5 minutach.Pozdro

Jak człowiek widzi coś takiego to go odrzuca od kompa po 5 minutach.

hmmm ja jestemczlowiekiem inie nie odrucilo ale zastanowmy sie moze ja nieczlowiek ?? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 12:56, pinu? napisał:

> > Fakt gdyby nie tyle noobkow i hamow ktorzy po dednieciu kogo mowia cos takiego "I
co cfaniaku"
>
> > patrzcie na blad ;p to sie ma serdecznie dosyc tej gry po 5 minutach.Pozdro
>
> Jak człowiek widzi coś takiego to go odrzuca od kompa po 5 minutach.
hmmm ja jestemczlowiekiem inie nie odrucilo ale zastanowmy sie moze ja nieczlowiek ?? ;p


To tylko przenośnia była,a każdy robi to co lubi.A tak na marginesie nie będe roztrząsał sprawy twojego człowieczeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 19:35, donosiciel napisał:

prędzej się powiesze niż za czne grać w to cudo



To trochę zbyt brutalne rozwiązanie wieszać się z powodu czegoś takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 19:35, donosiciel napisał:

prędzej się powiesze niż za czne grać w to cudo


+1 jak zwykle. Gratuluje.

"Gra: To nie tylko dzwiek, grafika i dazenie do zwyciestwa. W grze przede wszystkim liczy sie dobra zabawa dlatego wybralem tibie" - enough said ...

kkthxbye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grał ktoś z was w realną tibie i ots''a?co wydało się wam fajniejsze?
grałem w tibie do 23leva druta 15knight i 10pala i grałm w otsa(expx5) i miałem 130sorka 110sorka 115pala 60knighta(to te lepsze) i stwierdziłem ,że lepiej się gra na ots ponieważ tam są godziny pvp i jak ich niema to nikt cię niemoże zaatakować i można grać spokojnie i sa servery całkiem po polsku ale nielicząc tego to real lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej mam problem w quesicie katana room bylem na koncu tego zadania i mnie zabili i nie wiem jak tam sie dostac bo klucz jest tam w moim ciele gdzie zrobiłem kape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 11:33, albinskia napisał:

grał ktoś z was w realną tibie i ots''a?co wydało się wam fajniejsze?

Normalna Tibia. Na OTSie każdy noob może mieć wysoki lvl, a w zwykłej Tibii trzeba wykazać trochę talentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialbym wam powiedziec ze wyniklo z pewnego mojego zrudla ze slowo noob oznacza zółtodziób wiec nie obrazajcie ludzie bo tak samo w tibie jak i na ots jak i w innych popularniejszych mmo kazdy jest noobem wiec to nie ma sensu mówic ze naprzyklad (kazdy noob moze miec wysoki lvl na ots,bo i na rl tibi kazdy noob moze miec wysoki lvl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 18:06, BoyOgOyOrtH napisał:

chcialbym wam powiedziec ze wyniklo z pewnego mojego zrudla ze slowo noob oznacza zółtodziób
wiec nie obrazajcie ludzie bo tak samo w tibie jak i na ots jak i w innych popularniejszych
mmo kazdy jest noobem wiec to nie ma sensu mówic ze naprzyklad (kazdy noob moze miec wysoki
lvl na ots,bo i na rl tibi kazdy noob moze miec wysoki lvl)

LOL. :P
Jest różnica pomiędzy terminami noob, a newbe. Newbe, jak sama nazwa wskazuje, to osoba nowa w pewnej społeczności, np w świecie Tibii (osoba, którą opisałeś). Takiej osobie jak najbardziej powinno się pomóc etc. Za to noob, to ktoś zupełnie inny. To gracz, który albo świadomie psuje zabawę innym, albo myśli, że jest najlepszy, podczas gdy jego umiejętności w rzeczywistości są mizerne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować