Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2007 o 15:14, Budep napisał:

Cały czas ;(


Hm, to moze sprawdz w opcjach czy nie masz przypadkiem wlaczonej opcji "Test Server Login". Jesli tak to wylacz.
Mozliwe tez, ze maja jakies problemy z serwerami - co sie zdarza ostatnio dosc czesto. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 15:16, XardasiK napisał:

> Cały czas ;(

Hm, to moze sprawdz w opcjach czy nie masz przypadkiem wlaczonej opcji "Test Server Login".
Jesli tak to wylacz.
Mozliwe tez, ze maja jakies problemy z serwerami - co sie zdarza ostatnio dosc czesto. :/



A grasz w Tibie? Mógłbys sprawdzic czy tez tak amsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2007 o 15:23, Budep napisał:

A grasz w Tibie? Mógłbys sprawdzic czy tez tak amsz?

Najlepiej jakby sprawdził to ktoś, kto gra na tym samym serwerze co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 00:35, Yanek12 napisał:

Jak tą gre można nazwać GRĄ.

E... sam nazwałeś Tibię grą, więc ocb? ;>

Dnia 25.07.2007 o 00:35, Yanek12 napisał:

Fuuj ludzie zapłacie 100 zł za fajną gre np. Guild Wars i pograjcie
sobie w to a nie...

Niektórzy Tibię uznają za fajnągrę. Co w tym złego?
"O gustach się nie dyskutuje".

Dnia 25.07.2007 o 00:35, Yanek12 napisał:

tzw. dzieci neostrady jesteście

Hym... Od kiedy o byciu "dzieckiem Neostrady" decydują gry w jakie gra dana osoba?
A ja głupi myślałem, że ma to związek z ogólnym zachowaniem osoby w internecie...

Dnia 25.07.2007 o 00:35, Yanek12 napisał:

i gracie w to bo bije sie tu lvl z kolegami
ech.... :P Ale jak kto woli ;]

...
A w innych grach MMO nie "bije sie lvl z kolegami" ? ;>
Ciekawe... -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 15:26, windows00 napisał:

A w innych grach MMO nie "bije sie lvl z kolegami" ? ;>
Ciekawe... -,-


Chodzi mi o to że w Tibie grają same dzieciary które ciągle laggują netta. w TIBII chodzi tylko o BICIE LVLU nie ma tam żadnych sensownych questów. Dam sobie głowe uciąć że jeśli by przeciętny player z Tibii przerzucił się na załóżmy GW czy Lineage to do tej "gry" by zapewne nie wrócił. O.o Ale jak kto uważa, JA poprostu uznaje że tibia to gra dla dzieci które mają po 11-12 lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 15:32, Yanek12 napisał:

Dam sobie głowe uciąć że jeśli by przeciętny player z Tibii przerzucił się na załóżmy GW czy Lineage to do tej "gry" > by zapewne nie wrócił. O.o...


Czesc panie Bezgłowy :] Moze nie na GW czy Lineage, ale na WoW mnie chec naszla, zagralem ten miesiac za darmo, wykupilem pre-paida na 2 miechy, po czym wrocilem do Tibii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoWa gram w Tibie... grałem i sądze że WoW jest 100% lepszy, możliwe że nie znasz dobrze języka angielskiego i nie możesz sobie poradzić z questami :). WoWie trzeba dobrze znać język angielski ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 15:46, Yanek12 napisał:

WoWa gram w Tibie... grałem i sądze że WoW jest 100% lepszy, możliwe że nie znasz dobrze języka
angielskiego i nie możesz sobie poradzić z questami :). WoWie trzeba dobrze znać język angielski
....


Angielski znam na poziomie ponad FCE, takze nie jest zle :) Doszedlem do 54 lvlu, i poprostu mi sie znudzil. Ot tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szczerzę mówiąc, każda gra kiedyś się znudzi. Ja jakoś gram krótko dopiero mam 10lvl :P. I jakoś nie mam zamiaru wracać do Tibii. Ale zapewne przyznasz że questy w WoWie są o wiele bardziej interesujące, klimat także trzyma z Warcrafta III... a Tibia, żadnych efektów dźwiękowych ani wsio :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 15:32, Yanek12 napisał:

Chodzi mi o to że w Tibie grają same dzieciary które ciągle laggują netta.

Żebyś się nie zdziwił.
Ja nie byłbym taki stanowczy w wydawaniu takich osądów. Żeby nie być gołosłownym, powiem, że znam przynajmniej dwie osoby, które dziećmi nie są, więc powstrzymaj się z takimi osądami, bo się mylisz.

Dnia 27.07.2007 o 15:32, Yanek12 napisał:

w TIBII chodzi
tylko o BICIE LVLU nie ma tam żadnych sensownych questów.

Cechy każdego MMORPG (m.in. poznawanie przyjaciół, odgrywanie ról) pomijasz specjalnie, nie?

Dnia 27.07.2007 o 15:32, Yanek12 napisał:

Dam sobie głowe uciąć że jeśli by
przeciętny player z Tibii przerzucił się na załóżmy GW czy Lineage to do tej "gry" by zapewne
nie wrócił.

Kwestia gustu. Tylko i wyłącznie.

Dnia 27.07.2007 o 15:32, Yanek12 napisał:

Ale jak kto uważa, JA poprostu uznaje że tibia to gra dla dzieci które mają
po 11-12 lat ...

Sęk w tym, że sens Twojej wypowiedzi był mniej więcej takie - "W Tibię grają tylko dzieci". A uznawanie, że gra jest dla dzieci oraz mówienie, że w to grają tylko dzieci to duża różnica.

Pomijam już to, że obraziłeś wiele osób (w tym mnie) nazywając je "dziećmi Neostrady".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obraziłem cię ? No to z przepraszam ponieważ nie chciałem, chciałem tylko powiedzieć co sądze o tej grze. Przepraszam wszystkich których w ten sposób obraziłem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 08:57, Budep napisał:

Czy ktos z grających w Tibie ma taki problem jak ja? Tzn. że niemożna zagrać? Proszę o odpowiedź!

Przed chwilą moim 1lvlowym charem (notabene jedynym jakim mam, bo już nie gram w Tibię) zalogowałem się bez problemu. Serwer - Nova.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 11:08, Luke Shadow napisał:

> Czy ktos z grających w Tibie ma taki problem jak ja? Tzn. że niemożna zagrać? Proszę o
odpowiedź!
Przed chwilą moim 1lvlowym charem (notabene jedynym jakim mam, bo już nie gram w Tibię) zalogowałem
się bez problemu. Serwer - Nova.



:D mi tez ju dziala :P Mam nick Salvaro Namin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 13:38, Bam-Margera napisał:

Jesteś kwadratem bijesz prostokąty,Witamy w Tibii


No i elo jestes widze super elo mlodziezowy!!!!1!!111one

Czlowieku, nie masz nic do powiedzenia, to nic nie mow - trudno to pojac?

@Budep

Ciesze sie, ze juz wszystko ok :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie :) jak (jeżeli w ogóle) można zmienić miejsce (miasto) teleportowania się po śmierci ? Gdy wybierałem to strzeliłem pierwsze- lepsze miasto, i teraz chcę to zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 17:18, sinir napisał:

mam pytanie :) jak (jeżeli w ogóle) można zmienić miejsce (miasto) teleportowania się po śmierci
? Gdy wybierałem to strzeliłem pierwsze- lepsze miasto, i teraz chcę to zmienić :)

Musisz iść do tego miasta, w którym chcesz się odradzać po śmierci i znaleźć odpowiedni teleport, po przejściu przez który zmienisz miejsce ''zameldowania''. Przeważnie obok takiego teleportu jest tabliczka informująca o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować