Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2008 o 10:59, lukase napisał:

Czemu grimera jest nie dostpena bo na harmonie moge sie zalogowac a na grimere nie

Mógłbyś chociaż napisać, jaki błąd się pojawia... Może jest server restart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem konto na tibia.com przyszedł mail potwierdzający włączam grę na kompie wpisuje ten kod co jak zakładałem konto był i hasło otrzymane i nic cos wyskakuje i nie wiem co.
Bardzo bym był wdzięczny jak ktoś by mi założył konto na swojego maila albo na mojego (xardas1996@wp.pl)
I napisał do mnie na gg 13403794 i podał mi dokładnie hasło i numer ;D Thnx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2008 o 16:31, lukasz11111 napisał:

Masz zalłożone konto. Numer wysyłam ci mejlem.


Thnx tylko wysłałeś mi jedengo maila z numerem a drugiego nie wyysyłałeś z hasłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Masz zalłożone konto. Numer wysyłam ci mejlem.

Thnx tylko wysłałeś mi jedengo maila z numerem a drugiego nie wyysyłałeś z hasłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer dotsje się od razu, ale hasło powinno dojść od CipSoftu E-mailem. Chyba w przeciągu 1-2 dni.
Jak już będziesz miał konto zaloguj się na Celesta. Fajny serwer, a jak bedziesz chciał to ci dam jakiś sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 19:40, filip1-1 napisał:

jak się robi r-keya mógł by mi ktoś powiedzieć ???? please

Wchodzisz na swoje konto (na Tibia.com), wypełniasz wszystkie dane osobowe, a r key dostajesz na maila z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm... utworzyć nowy? Swoją drogą zazwyczaj w pytaniach wstawiamy znak specjalny tzw. pytajnik a wygląda następująco -> "?". Wbrew pozorom co niektórym ułatwia to zrozumienie zdania...
Jednakże domyślam się, iż chodzi panu o zmianę konta e-mail do konta w grze. Banał, musisz się zalogować na stronie www.tibia.com i na swoim koncie masz stosowny przycisk o złowrogim znaczeniu "Change Email". Prawdopodobnie to za jego pomocą zmienisz swój adres do konta. Następnie lecisz zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie (uwaga! Występuje tutaj małe utrudnienie. Polecenia są w języku angielskim, tak więc miej się na baczności).

PS. Niektóre pytania mnie po prostu rozwalają na czynniki pierwsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 17:35, filip1-1 napisał:

a i jeszcze jedno gdzie mogę kupić knight armor i knight legs i jaka jest ich cena


Knight seta bo tak się w skrócie nazywa, można kupić od graczy, lub jak wolisz wylotować z potwora (k armor leci np. z Giant Spidera a Knight Legsy z Black Knighta czy tak jak K arm z Giant Spidera). Cena jest zależna od servera na jakim się gra. A no i jeszcze na koniec tak jak radził szerszeń na końcu zdania pytającego zazwyczaj daję się "?" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 18:00, Aragloin napisał:

Ja naprawdę was nie rozumiem. No żeby Pana Tadeusza Wółodyjowskigo nie przeczytać?


Nie żebym się czepiał - skądże znowu - ale czy Ty mówisz na temat, czy Ci się wątki pomyliły, bo ja specjalnie nie mam co z tego postu wysnuć na temat dyskusji, a już tym bardziej nie widzę nic na temat gry. Zatem, czy mógłbyś przybliżyć o co Ci chodzi? I kto tu kogo nie rozumie? ;)

PS. Swoją drogą Pana Tadeusza przeczytałem, ale jak dla mnie lipna lektura, zresztą mam wstręt do dzieł z okresu romantyzmu. Preferuję inną bardziej współczesną literaturę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować