Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2008 o 13:43, burczynski napisał:

Wszyscy sie podniecacie tą Tibią ;/ Ptfuuu ochydna gra.

Hmm... tak się wtrącę na małą chwilę. Z góry uprzedzam, że nie gram w Tibię.
Ohydna gra? Na podstawie czego? Grafiki? Czyli Baldur''s Gate jest beznadziejne, Icewind Dale jeszcze gorszy, a Planescape Torment nawet nie warto dotykać? Wzorując się jedynie na grafice nawet nie wiesz, ile dobrych gier omijasz.
A może "ochydna" gra przez ludzi? Tych wszystkich "Pr0 ZIĄĄĄĄĄ"? To to jest wina tylko i wyłącznie osób, które tak robią. Równie dobrze takie coś mogłoby występować w NWN, czy też w Twoim GW.
Gra jak każda inna... wnioskuję, że kierujesz się stereotypami i to mocno nagiętymi. Jakby ktoś zaczął obrażać GW, to też byś stanął w jego obronie... tak samo jak tutaj.
A uwierz mi, jestem osobą wybredną. Gdybym kierował się wyimaginowanymi opiniami kilku osób o tym, o tamtym, to już bym dawno rzucił wszystko co teraz lubię.
Żeby nie było: Tibia po prostu nie przypadła mi do gustu. Tak samo jak wiele innych gier. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 11:35, Rusty Mike napisał:

> Wszyscy sie podniecacie tą Tibią ;/ Ptfuuu ochydna gra.
Hmm... tak się wtrącę na małą chwilę. Z góry uprzedzam, że nie gram w Tibię.
Ohydna gra? Na podstawie czego? Grafiki? Czyli Baldur''s Gate jest beznadziejne, Icewind
Dale jeszcze gorszy, a Planescape Torment nawet nie warto dotykać? Wzorując się jedynie
na grafice nawet nie wiesz, ile dobrych gier omijasz.
A może "ochydna" gra przez ludzi? Tych wszystkich "Pr0 ZIĄĄĄĄĄ"? To to jest wina tylko
i wyłącznie osób, które tak robią. Równie dobrze takie coś mogłoby występować w NWN,
czy też w Twoim GW.
Gra jak każda inna... wnioskuję, że kierujesz się stereotypami i to mocno nagiętymi.
Jakby ktoś zaczął obrażać GW, to też byś stanął w jego obronie... tak samo jak tutaj.
A uwierz mi, jestem osobą wybredną. Gdybym kierował się wyimaginowanymi opiniami kilku
osób o tym, o tamtym, to już bym dawno rzucił wszystko co teraz lubię.
Żeby nie było: Tibia po prostu nie przypadła mi do gustu. Tak samo jak wiele innych gier.
:)

Popieram w zupelności kolege wyżej i pozdro dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2008 o 11:35, Rusty Mike napisał:

A może "ochydna" gra przez ludzi? Tych wszystkich "Pr0 ZIĄĄĄĄĄ"? To to jest wina tylko
i wyłącznie osób, które tak robią. Równie dobrze takie coś mogłoby występować w NWN,
czy też w Twoim GW.

Nie do końca. Tibia jest darmowa i zajmuje kilkadziesiąt mb - ściąganie trwa tylko chwilę. Logicznym jest więc fakt, że w Tibii jest więcej noobów niż w grach, za które trzeba płacić. Bo jak dziecko ma 10 lat to raczej nie wyda 100zł na grę (np. GW) albo istnieje prawdopodobieństwo, że nie będzie mu się chciało ściągać gry, która ma kilkaset mb. W takim wypadku pozostaje... Tibia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 11:45, Radykał napisał:

ciach

Już pomijając takie fakty... chciałem jedynie zwrócić uwagę na to, że taka sytuacja może występować w każdej grze, bo - jak się niektórym wydaje - to w Tibii występują takie osoby i też stamtąd się wzięli. A jeśli jednak takie 10-letnie dziecko będzie miało kasę na - dajmy na to - NWN i zacznie tam dręczyć innych ludzi, a następnie kolejne 10-letnie dziecko też to kupi i następne i następne... to co wtedy? Wtedy NWN zacznie być uosobieniem wszystkiego co najgorsze w tego typu grach?
Jak już mówiłem, chciałem jedynie zwrócić na to uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje gości którzy muwią że tibia jest ohydna.
gracze którzy grają w tibie mało patrzą ma grafike w tą gierke trzeba się wczuć sam w nią gram 2 lata.
Ci co muwią że tibie jets ohydna sami są ohydni xD.
Mam gdzieś dzieci neo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 12:37, Riddick236 napisał:

Nie czaje gości którzy muwią że tibia jest ohydna.
gracze którzy grają w tibie mało patrzą ma grafike w tą gierke trzeba się wczuć sam w
nią gram 2 lata.
Ci co muwią że tibie jets ohydna sami są ohydni xD.
Mam gdzieś dzieci neo.

Nie chce Cie obrażac ale po twojej ortografi widac jaki poziom inteligencji panuje w tej gierce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że masz dysleksję i inne papiery na inne dysmózgowia to nie znaczy, że nie masz się starać pisać poprawnie i bez błędów. Wręcz przeciwnie. Właśnie dlatego, że masz dysleksję będziemy Ci na to zwracać szczególną uwagę byś się poprawił w pisowni. Kumasz?
BTW OTSy czyli prywatne serwery średnio legalne są (same w sobie nie są nielegalne, ale granie na nich za pomocą klienta CipSoftu już jest). Korzystają z cudzego softu objętego prawem autorskim, zatem są to serwery pirackie (bo kto z adminów prywatnych serwerów tak naprawdę potrafi napisać własny klient?). Legalnie możesz pograć tylko obecnie na kliencie 8.1. i tylko na oficjalnych serwerach, których jest mnóstwo.

---> tomek-bob
Po jednej czarnej owcy (bez urazy Riddick236, ale sam się popisałeś ortografią) potrafisz ocenić całą społeczność gry? No niesamowite jakie można wysnuć wnioski! Rany ludzie, nieco samokrytycyzmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2008 o 19:17, szerszeń45 napisał:

---> tomek-bob
Po jednej czarnej owcy (bez urazy Riddick236, ale sam się popisałeś ortografią) potrafisz
ocenić całą społeczność gry? No niesamowite jakie można wysnuć wnioski! Rany ludzie,
nieco samokrytycyzmu...

No nie ale grałem w tę grę przez ponad pół roku więc wiem jak, co i gdzie . A to był tylko najzwyklejszy przykład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ? To że wolisz Guild Wars od Tibi nie koniecznie znaczy że jest on lepszy :) Zależy kto ma jaki gust. Ja grałem w obie gry i obie mi się podobały każda ma jakieś wady i zalety. I nie wyskakuj już tutaj z tym GW bo czytałem Twoje posty w temacie o tej grze i jak dla mnie to jesteś jeszcze nobkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fire Bug to przedmiot, który możesz kupić jedynie na wyspie Vandura w mieście Liberty Bay u NPC Evan. Koszt zakupu jest śmieszny, bo jedynie 100gps, jednak może go kupić jedynie gracz z kontem Premium, zatem jeśli sam go nie posiadasz musisz kogoś poprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co jest z twoim pisaniem? nie mogę tu znaleźć polskich znaków. A jeżeli Cię hakneli to cóż...masz pecha, a tak to wg mnie to palek jest dobry tylko na paccu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 16:56, Baluk25 napisał:

a tak to wg mnie to palek jest dobry tylko na paccu :)


Błąd kolego, błąd.
Paladynem tak jak knightem bardzo dobrze gra się na faccu ;] Oczywiście na pacc ma mase udogodnień ale na faccu paladyn też może być wymiataczem. Wystarczy postawić na porządne skile na samym początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, dla chcącego nic trudnego, ale jak się ma pacc, to te czary np. exori con, i od razu na 8 lv idziesz expic na vyverny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zapowiedziami CipSoftu dzisiaj odbędzie się mini-aktualizacja. Z tego powodu wszystkie serwery gry jak i strona główna będą wyłączone na około 3 godziny, poczynając od 13:00. Wprowadzony zostanie klient 8.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zacząłem grać po tych wszystkich updatach i na goblinach zrobili nowe drzwi i ma pytanie.. jak można się tam dostać?? skończyłem grać w tibie jak był klient 7.5 i stwierdzam że tibia się zmieniła ale na gorsze ;/

20080408194935

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 19:51, VanShikamaru napisał:

[...] jak można się tam dostać?? [...]


To część składowa questu The Tibia Tales. Drzwi można otworzyć dopiero w czasie wykonywania questu.
Spoiler tego questu tutaj:
http://tibia.wikia.com/wiki/Tower_Defence_Quest/Spoiler

Nagrody są dobre dla paladyna, dla reszty być może się przydadzą do ozdoby lub na sprzedaż. Nagrody to 50 sztuk każdego rodzaju strzał związanych z czterema żywiołami, a są nimi 50 Shiver Arrows, 50 Earth Arrows, 50 Flaming Arrows, 50 Flash Arrows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować