Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Nie wiem co się stało jeszcze kilka godzin temu bez problemu mogłem wejść pograć w tibie a teraz pokazuje się jakby wyłączyli serwa a wiara przecież jest online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyli i włączyli...CipSoft znany jest z tego, że majsterkuje przy Tibii ;] Ja się tym nie przejmuje, bo tak w sumie nie ma czym. Owszem, jak ktś jest mega maniakiem tej gry, to może nawet starszą krzesłem rzucić, no ale bez przesady....Ja kiedyś byłem ostro w tę grę wciągnięty, a teraz gram jak mi sie chce ;]
Wiec nie panikuj jak serwa nie będzie, bo to tylko po to, żeby nam się lepiej grało <lol>
Tak na marginesie, to....Kiedyś Tibia była lepsza....nawet mniej noobów było.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2007 o 11:42, Barcelonismo24 napisał:

Tak na marginesie, to....Kiedyś Tibia była lepsza....nawet mniej noobów było.


Była lepsza, bo była mniej popularna. Teraz na serwerze 75% graczy to ludzie w ogóle nie orientujący się o co w tej grze chodzi. Dla przykładu: Mój kolega hacknął (przy mojej pomocy :P) ~80lvl knight (było wiadomo, że jest to postać kupiona), char był na expie i miał na sobie... kilka manasów i żadnego UHa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluje temu co tą postać kupił ;] nie ma co, Tibia schodzi na psy, a za kilka lat bedzie tak dziadowska, że szkoda gadać.
Noobostwo sie szerzy...najbardziej dobija mnie waira, co przychodzi na miejsce do treninia (przykład : piwiarnia w Kazoo) i zaczyna tam sobie expic, albo bloczyc respa....n/c...Przydałby się jakiś system anty noobowski, ale raczej sie go nie doczekamy.

Czasem żałuję, że gra na non-pvp, bo chętnie bym takie noobka czasnął ;]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nick:Panoramixxl
Profesja:Druid
Lvl:15
Mlvl:14
świat:Obsidia
Miasto:Kazordoon
Solo z najlepszym potworem:Cyklop

Miałem terz 18lvl druta na saphirze ale schakowali mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 19:36, Pepper Ronie napisał:

A czy do Tibii jest już spolszczenie??? Grałem niedawno w angielską wersję i była dość fajna....

Ke? ;>
Tibi nie ma nawet po niemiecku a to przeceież Niemc zrobili tę grę. Jest co prawda gdzieś spolszczenie klienta, ale nic ponad to. Dialogi nadal są po angilesku.
Więc musisz się uzbroić w słownik, zresztą w Tibi nie ma aż tak trundego i zaawansowanego angielskiego by nie móc zrozumieć o co tam biega. Fabuły nie ma, interakcja z NPC jest ograniczona do minimum. Tu liczy się itegracja z innymi graczami, a że Polaków pełno to nie widzę żadnego problemu ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 19:40, szerszeń45 napisał:

> A czy do Tibii jest już spolszczenie??? Grałem niedawno w angielską wersję i była dość
fajna....
Ke? ;>
Tibi nie ma nawet po niemiecku a to przeceież Niemc zrobili tę grę. Jest co prawda gdzieś spolszczenie
klienta, ale nic ponad to. Dialogi nadal są po angilesku.
Więc musisz się uzbroić w słownik, zresztą w Tibi nie ma aż tak trundego i zaawansowanego angielskiego
by nie móc zrozumieć o co tam biega. Fabuły nie ma, interakcja z NPC jest ograniczona do minimum.
Tu liczy się itegracja z innymi graczami, a że Polaków pełno to nie widzę żadnego problemu
;>

Witam mam pytanie co trzeba powiedziec zeby od krolowej carlin dostac promocje
20k mam. Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 12:01, Luke Shadow napisał:

> Ale do tego nie starczy 20k, musisz mieć też PACC ...
...i 20lvl. :)


No tak racja, hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 11:00, szerszeń45 napisał:

hail queen->promotion->yes->yes->bye

Ale do tego nie starczy 20k, musisz mieć też PACC ...

A koles o Nicku "Maturzysta" ma promocje czyli np knight elite i to bez pacca. Czemu tak jest?? Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2007 o 22:17, pinu? napisał:

A koles o Nicku "Maturzysta" ma promocje czyli np knight elite i to bez pacca. Czemu tak jest??
Prosze o odpowiedz.


Bo gdy kupował promocje miał PACCa. Teraz już nie ma PACCa, ale na tibia.com ciągle jest napisane, że ma promocje, bo od czasu straty płatnego konta nie logował się do gry i Tibia.com się nie zaktualizowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 07:21, black day napisał:

Ja mam problem:loguję się na stronie tibi i wypelniam wszystkie tabelki.Co teraz mam robić?

Zapisz sobie ten numer co ci powinni podać i czekaj na maila z chasłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować