Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2007 o 07:21, black day napisał:

Ja mam problem:loguję się na stronie tibi i wypelniam wszystkie tabelki.Co teraz mam robić?


Po prosu postępuj wg wskazówek pojawiających się na ekranie. Jeżeli dostałeś już kod dostępu i podałeś e-mail podczas rejestracji zajrzyj do skrzynki. Tam powinien być e-mail z hasłem. Potem wchodzisz znowu na Tibia.com, logujesz się na konto, robisz postać, uruchamiasz klienta tibii, wpisujesz passy i grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydałem na to to prawie 300 zł i bardzo tego żaluje. Ta gra jest kompletnie wypaczona z jakiegokolwiek klimatu fantasy. Idiotyczne questy, które wykonuje sie zupelnie bez jakiejkolwiek fabuły, masa noobów i dzieci 12-letnich proszących o "fri itens" , a co najbardziej mnie irytowało , to ogromne straty po "deadzie", postać na 50 lvlu bez blessów i promocji, po deadzie może stracić nawet tydzień grania...idiotyzm :) lepiej pograjcie w GW albo WoW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze i tibia nie jest grą najlepszą ale napewno warto w nią zagrać bo nie każdego stać na GW czy na WoW w którym trzeba jeszcze płacić abonament a tibia jest za darmo i nie wymaga mocnego sprzętu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 21:44, Pyton15 napisał:

Moze i tibia nie jest grą najlepszą ale napewno warto w nią zagrać bo nie każdego stać na GW
czy na WoW w którym trzeba jeszcze płacić abonament a tibia jest za darmo i nie wymaga mocnego
sprzętu!!!

Może i tak , ale za bardzo wciąga.Ja się od niej odciągnołem dopiero gdy kupiłem ze 3 nowe gry i nie miałem czasu na tibie.Jagby był chociaż dźwięk , a takie 3D ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh kolega wkręcił mnie do tej gry znów... Postać na Aurerze... Jeżeli może ktoś wspomóc postać świeżą na poziomie 14 na serwerze Aurea to bardzo proszę... Nick postaci Adik San...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2007 o 21:51, Prateorian napisał:

Może i tak , ale za bardzo wciąga.Ja się od niej odciągnołem dopiero gdy kupiłem ze 3 nowe
gry i nie miałem czasu na tibie.Jagby był chociaż dźwięk , a takie 3D ;P


Różnych ludzi, różnie wciąga. Sam na pewno już widziałeś w tym temacie narzekania niektórych jaka ta gra jest głupia i że nie mogą nawet na nią patrzeć, a co dopiero zagrać. :P Nie każdego wciagnie tak, że nie będzie mógł odejść od komputera aż ktoś mu prądy nie wyłączy. Ja sam miałem okres gdy grałem tylko i wyłącznie w Tibię i poświęcałem na nią większość mojego wolnego czasu, ale po prostu, jak każda inna gra, znudziła mi się po pewnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2007 o 21:51, Prateorian napisał:

Może i tak , ale za bardzo wciąga.Ja się od niej odciągnołem dopiero gdy kupiłem ze 3 nowe
gry i nie miałem czasu na tibie.Jagby był chociaż dźwięk , a takie 3D ;P

Masz racje gra bardzo wciaga jak kazda inna więc mozna sobie pozwolic na czasowe uzaleznienie sie od niej jak od każdej innej gry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:). Zacząłem grać w Tibie niedawno, więc nie wiem o niej zbyt wiele i mam taki problem: mam już 8 poziom, a z tego co wiem mogę się przenieść na Maina i wybrać profesję. Chciałbym być druidem albo magiem jednak nie wiem, który jest lepszy, bo oboje mają bardzo dużo czarów. Czy moglibyście mi powiedzieć, czym się różni druid od maga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 14:32, tipu7 napisał:

Witam:). Zacząłem grać w Tibie niedawno, więc nie wiem o niej zbyt wiele i mam taki problem:
mam już 8 poziom, a z tego co wiem mogę się przenieść na Maina i wybrać profesję. Chciałbym
być druidem albo magiem jednak nie wiem, który jest lepszy, bo oboje mają bardzo dużo czarów.
Czy moglibyście mi powiedzieć, czym się różni druid od maga?


Druid jest głownie nastawiony na walke defensywną (jeśli można tak powiedzieć), robi runy leczące (posiada takze wiele czarow leczacych innych graczy np. exura sio, albo exura gran mas res), nie ma czaru Exevo Mort Hur (energy wave).

Mag jest bardziej ofensywny (ultimate explosion, moze robic runki sudden death, posiada czar exevo mort hur)

Jesli wolisz walczyc ofensywnie wybierz maga, jesli lubisz odgrywac role kaplana :P to wybierz druida ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo tutaj po polsku: www.tibiame.pl

Na szczęście już dawno w Tibie nie gram...krótki epizod, ale uważam ją za całkowicie złą. Grę taką jak Tibia tworzą gracze, a tutaj prawda - jest dużo nazwijmy to ''młodych graczy''. Natomiast wartościowych graczy też jest wielu. Co do grafiki to rzeczywiście może nie zachwyca, ale czy to naprawdę jest najważniejsze? Znam ludzi, którym taka grafika się podoba, a inni cenią niskie wymagania.

Napisałem na szczęście, bo jakoś teraz mnie ta gra odpycha. Zawsze się też zastanawiałem czemu taką opinię sobie wyrobiła: dla jednych świetna gra, a drugą część bierze na wymioty jak ją widzi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..Z oficjalnej... www.tibia.com

*W wypowiedzi wyżej chodziło mi oczywiście, że nie uważam ją za całkowicie złą..zjadło ''nie''..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także grałem troche w Tibię, ale po przeniesieniu sie na Mainland player killerzy nie dają człowiekowi grać. Uciec sie od nich nie da, bo szybciej się poruszją niż niskolevelowy gracz. Po pięciu śmierciach nie dałem rady wytrzymać z tą grą ani sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma ktos zbendne konto w tibi na serweze xantera?? bo mojemu koledze hakneli i nie ma jak grac.<wiem ze mozna zrobic nowe ale on kazal> no i jak ktos mate konto na zbyciu toplx da dla mojego kolegi na gg:234552 alu na e-mail:albinsskia@neostrada.pl z góry dzineki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 16:59, albinskia napisał:

ma ktos zbendne konto w tibi na serweze xantera??

Ja mam na danubi konto za które mogę dostać z conajmniej 2 stówy. A jednak nie sprzedaję/rozdaję. Dlaczego? Tibia Rules...

Dnia 31.01.2007 o 16:59, albinskia napisał:

bo mojemu koledze hakneli i nie ma jak grac.

Są recovery keye. A jak sobie nie wyrobił to ma pecha. Nowe konto może zrobić co za problem?

Dnia 31.01.2007 o 16:59, albinskia napisał:

<wiem
ze mozna zrobic nowe ale on kazal>

Co znaczy "kazał"? Kolega sam za siebie nie może mówić?

Dnia 31.01.2007 o 16:59, albinskia napisał:

no i jak ktos mate konto na zbyciu toplx da dla mojego

PLX? A cóż to znowu? Pisz jasno i na temat. Wiem, że masa n00bów w Tibi takiego skrótu uzywa co nie znaczy, że i na forum można ... Jak już chcesz skracać to pisz `plz` ... eh

Dnia 31.01.2007 o 16:59, albinskia napisał:

kolegi na gg:****** alu na e-mail:********@neostrada.pl z góry dzineki

I tak swoją drogą czytałeś regulamin forum, bo mniemam żeś nowy na gram.pl. Jest tam cosik o ogłoszeniach i ortografii ... wypada przeczytać zanim się coś palnie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować