Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crytek: Crysis 3 będzie idealnym benchmarkiem przez przynajmniej dwa lata

40 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Szef Cryteka, Cevat Yerli, powiedział, że nie zna żadnej gry, która mogłaby równać się pod względem graficznym z Crysisem 3. Jest również dumny z silnika CryEngine 3, który oferuje więcej niż Unreal Engine 4.

Przeczytaj cały tekst "Crytek: Crysis 3 będzie idealnym benchmarkiem przez przynajmniej dwa lata" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie można mu odmówić skromności :D O ile rzeczywiście "jedynka" wyglądała fantastycznie i do tej pory może robić pewne wrażenie, to "dwójka" już takiego "wow!!!" nie wywoływała :) Owszem, była ładna, ale na pewno kopara mi nie opadła.
Ostatnimi czasy to BF3 zrobił na mniej bardzo dobre wrażenie, które niestety trochę zatarł bardzo ubogi system zniszczeń (przynajmniej na tych mapach, które do tej pory wyszły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dlatego też Crysis mnie raczej nie interesuje. Chcę dobrej gry, a nie wywalonego w kosmos benchmarka, którego nie odpalę na średniej klasy sprzęcie. Oczywiście jedynce Crysisowi nie odmawiam tego, że to dobra gra była. Ale dwójka jakoś mnie do siebie nie przekonała i ostatecznie w nią nie zagrałem, więc pewnie i trójkę sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzeć na max ustawieniach, wyłączyć i zapomnieć. Crysis przetarł szlaki, ale teraz nie ma się co nastawiać na skoki wydajności kart graficznych jak wtedy, więc C3 nie przetrze. Ale do testów GPU mi się nada idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to napisać, ale jak czytam wypowiedzi ludzi z Crytek to czuję jakby próbowali wmówić każdemu jakim ich gra nie będzie graficznym killerem. Te ciągłe newsy wyglądają mi na chwytanie się brzytwy i paniczne chcieli zwiększyć liczbę pre orderów, których zbyt dużo niema. Taka tam teoria spiskowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh. Grałem w Crysis z jakimś dodatkiem dopiero, jak za jakieś 20-30 pln kupiłem to to w jakimś markecie. Dokładnie tyle dla mnie warta jest ta gra. Taki zapełniacz czasu jak już kompletnie nie mam w co innegro grać (fakt, ładny, ale to wszystko).
Dlatego w C2 jeszcze nie grałem - i jakoś się nie zanosi.
I dlatego wszelkie tego typu newsy o C3 zbywam po prostu wzruszeniem ramion :) Będzie za 20-30 pln w jakimś promo - może z nudów kupię, nie będzie - kompletnie mnie to nie wzruszy.
Szczególnie po tych wszystkich zidociałych gameplayach które już były w sieci. Do moich ulubionych fragmentów należa szczególnie wieżyczki - które obowiązkowo mają 2m obok siebie wybuchające beczki :D That''s a challenge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cevat Yerli ma jakieś problemy z sobą. Co kolejna jego wypowiedź to czuć przerośnięte jego ego. Cóż chyba nadal nie może pogodzić z tym, że pierwszy Crysis był przeciętną grą i przeszedł bez echa w porównaniu do innych hitów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 00:03, Llordus napisał:

Ehhh. Grałem w Crysis z jakimś dodatkiem dopiero, jak za jakieś 20-30 pln kupiłem to
to w jakimś markecie. Dokładnie tyle dla mnie warta jest ta gra. Taki zapełniacz czasu
jak już kompletnie nie mam w co innegro grać (fakt, ładny, ale to wszystko).
Dlatego w C2 jeszcze nie grałem - i jakoś się nie zanosi.


A ja kupiłem Crysisa w dniu premiery i byłem z tego bardzo zadowolony - ba, sto razy bardziej wolę Crysisa, niż te wszystkie CoDy i Battlefieldy, Crysis oferował przynajmniej jako taką swobodę, w miarę długi gameplay i był na prawdę ładny a wydaje mi się, że większość wypowiadających się uważa, że ładna gra = słaba gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 00:46, lis_23 napisał:

A ja kupiłem Crysisa w dniu premiery i byłem z tego bardzo zadowolony

No i fajnie :) Co kto lubi ;)

Dnia 24.12.2012 o 00:46, lis_23 napisał:

- ba, sto razy
bardziej wolę Crysisa, niż te wszystkie CoDy

Wszystko jest lepsze niż CoD ;)

Dnia 24.12.2012 o 00:46, lis_23 napisał:

i Battlefieldy,

Imho:
BC2 - single bardzo fajny, w sumie bardziej mi się podobał niż Crysis.
BF3 - single tragiczny, jedna z niewielu gier której po prostu nie skończyłem, bo się nie dało.

Dnia 24.12.2012 o 00:46, lis_23 napisał:

Crysis oferował przynajmniej
jako taką swobodę, w miarę długi gameplay i był na prawdę ładny a wydaje mi się, że większość
wypowiadających się uważa, że ładna gra = słaba gra.

Wiesz, ja z grami które oferują głównie "ładność" mam podstawowy problem - nudzę się nimi zwykle po 4-5h gry.
W Crysis niestety zabrakło tego czegoś, co powoduje, że w grę się wsiąka - oczywiście dla mnie. Ot, zagrałem sobie w kolejnego fps, bardzo ładnego - nie przeczę - ale dodatku już mi się nawet nie chciało kończyć, gameplay wciąż na jedno kopyto, a widoczki już mi się znudziły.
Niestety odnoszę wrażenie, że Crytek niespecjalnie ma pomysł na tą grę. Wszystko co robią, to skupiają się na grafice. Ja rozumiem, że gra też musi być reklamą silnika, na którym studio chce zarobić, ale bez przesady - mogliby próbować sprzedać coś więcej (fabułę!), a nie same efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2012 o 00:46, lis_23 napisał:

A ja kupiłem Crysisa w dniu premiery i byłem z tego bardzo zadowolony - ba, sto razy
bardziej wolę Crysisa, niż te wszystkie CoDy i Battlefieldy, Crysis oferował przynajmniej
jako taką swobodę, w miarę długi gameplay i był na prawdę ładny a wydaje mi się, że większość
wypowiadających się uważa, że ładna gra = słaba gra.


Problemem pierwszego Crysisa było to, że twórcy mówili, że to będzie nowa generacja jeśli chodzi o gry. Trąbili jaka to ich gra jest niesamowita i w ogóle wszystko znisczy. Oczywiście po części im się to udało (patrz grafika) lecz od strony gameplayu było nudno, nie byłem w stanie przejść Crysisa drugi raz w przeciwieństwie do Army 2 czy HL2. Należy pamiętać, że Crysis został wydany 2007 roku czyli w roku premiery Call of Duty 4. Crysis nie wytrzymał starcia z CoD''em ;). Od tamtego czasu Crytek strzela fochy, że PC jest bee, że gry AAA są be, że się w ogóle gier nie opłaca robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2012 o 00:54, Llordus napisał:

Wszystko jest lepsze niż CoD ;)


Chyba od tych nowych Call of Duty. Zostaw w spokoju świetną czwórkę bo ona akurat zjadała Crysisa w 2007 roku ;). Call of Duty 4- ostatnia bardzo dobra część serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Wszystko jest lepsze niż CoD ;)
>
> Chyba od tych nowych Call of Duty. Zostaw w spokoju świetną czwórkę bo ona akurat zjadała
> Crysisa w 2007 roku ;). Call of Duty 4- ostatnia bardzo dobra część serii.
>
NIE_e. Najlepszy to był CoD 1#, a Seria Call of Duty skończyła sie na CoD 2 - reszta to tylko Expansion Pack''i..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech Crytek przestanie pier***** o grafice i weźmie się za porządną grywalność. Znowu dżungla i bezsensowne bieganie od A do B? Podziękuje, ale nie nabiorę się na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować