Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeekGirlCon 2013 zapowiedziany

14 postów w tym temacie

Ale gdyby zrobiono taką imprezę pod hasłem "The Celebration of the Male Geek" to by było przeogromne oburzenie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka sama sytuacja jak z konwentem dla homoseksualistów. Po co? Po co dzielić społeczność na podgrupy?

Może kiedyś zrozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 03:39, Fang napisał:

Ale gdyby zrobiono taką imprezę pod hasłem "The Celebration of the Male Geek" to by było
przeogromne oburzenie,,,

Dokładnie... IMO tak nazywane imprezy pokazują tylko brak równości lub próbę wywoływania sztucznych podziałów, skoro podkreślają jedną płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://i.imgur.com/Zr3et.jpg

Zgadnijcie, których pań na tej imprezie będzie więcej ?

Swoją drogą, bawi mnie niezmiernie fakt, że zwrotu "geek culture" używają najczęściej ludzie, identyfikujący go z noszeniem podkoszulków z Mario, lizaniem kontrolerów i graniem w farmville. Znam kilka dziewczyn (tudzież kobiet) które grają w różne gry. Uważają to raczej za rozrywkę, niż jakieś wielkie osiągnięcie. Przypuszczam że ideę takiego konwentu zwyczajnie by wyśmiały.

Niestety, dyskryminowanie tzw. fake geek girls to dyskryminacja, więc żeby ich nie dyskryminować zakończę swój i tak już dyskryminujący w wystarczającym stopniu post. Zanim mnie Biali Rycerze rozjadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować