Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Władca Pierścieni -gra

412 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2006 o 19:41, plesn666 napisał:

Mogę być Sauronem! Będę miał na was wszystkich oko :)

Mnie jest bliżej do oka :) Patrz na awatar

Bądź sobie sauronem... to musi być ciekawe... I spy, with my little evil overlord''s eye something that is xD (znana rymowanka-gra, polega na zgadywaniu co ktoś widzi... nikogo tutaj nie bluzgam, jeśli o to chodzi :) )

Nie będziesz się specjalnie mógł ruszać... wkopałeś się troszkę :)

OK... Bycie upiorem pierścienia... a jeszcze lepiej ich królem jest dla mnie więcej, niż satysfakcjonujące :)
Możecie na mnie liczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też właściwie od nudnego niziołka wolę coś złego[dliwego].Dark is perfekt. Tak więc jakie zasady?
Co do Saurona, to trochę niepoważne. Opisy tego "Saurona" mogłyby popsuć grę, wątpię, by plesn666 podołał. To oko to tylko jest i sie gapi. Sprzeciw!
Jakim upiorem/nazgulem/złym lordem mógłbym być? Jeśli nie upiór, to jestem Sarumanem białym. Wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz do MG z D&D więc musisz wiedzieć, że podołam powierzonej mi roli. Będę wspierał moc magiczną Sarumana i kształtował jego złą wolę! Kto będzie miał zaszczyt zostać Sarumanem o Mistrzu Gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 08:27, Delis napisał:

a, i jak nie ma miejsc w drużynie, to ja mogę być np. Sarumanem i rządzić Isengardem + Uruk-haiami
:)


Jan jest Sauron, ty jesteś moim przyjacielem Sarumanieie! Ja ukształtuję twoją złą wolę, a ty poprowadzisz moje wojska na wielką wojnę! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sauronie, qmplu z przedszkola! Wpadniesz może na brendy z domieszką soku z krwi? Rozumiem, że zostałem przyjęty ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biały czarodziej odsłania palanthir.

- Witaj Sauronie - mówi do klejnotu.
- I see you! - odpowiada oko.
- Ta ta, wiem, zawsze to mówisz - wywala język - Może troche brendy?
- No pewnie.

Szybkim ruchem Saruman wylewa butelkę brendy na palanthir.

- I jak, smakowało? - powiedział - Specjalnie z dodatkiem krwi Uruk-Haia
- Taak, dobre, krwiste drinki...


[No i widzicie? Już sie jakaś rozmowa nawiązała ;D proponuję, aby wszystkie offtopy pisać na dole w nawiasach, no jak już zaczniemy gre, to bedzie latwiej sie doczytac]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[nie, Sauron nie będzie wpadał do Sarumana na drinka :D a jeśli chodzi ci o rodzaj postów... to muszą być dłuuuższe niż ten, który napisałem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować