Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Władca Pierścieni -gra

412 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2006 o 22:24, Black Dog napisał:

Dzięki wielkie, spoko z ciebie koleś! :D

Potrzebujmy całej drużyny pierścienia, aby można było dalej grać. Więc każdy się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam siedział przy kominku, na dworze lało jak z cebra!
- Dziadiuniu - krzyknął ponieważ stary Gamgee słabo słyszał na starość - Idę do pana Froda podciąć kwiatki!
- W taką ulewę - zdziwił się dziadziunio - Tej młodzieży całkiem odbija!
Ale Sam poszedł pod Bag End tylko po to by przyciąć pare kwietków! Szpiegował spotkania Froda z Gandalfem dla Mery''ego i Pipina! Dowiedział się mnóstwa rzeczy o Sauronie, orkach i o Elfach! Fascynowały go elfy, bardzo chciał je ujrzeć! Gdy Gandalf wyszedł Sam wrócił do domu cały przemoczony!
- Ech... Ta młodzież zupełnie powariowała - Westchnął dziadziunio patrząc na Sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gandalf rozkazał Frodowi uważać i nikomu nie pokazywać ani nie używać pierścienia. Sam pojechał przez Bree(gdzie spotkał się z właścicielem gospody, z którym przegadał całą noc) do Gondoru, aby sprawdzić jak ma się wojsko gondorske z coraz agresywniejszymi i większymi bandami orków.Napadały one na wsie i pola coraz bardziej w głąb państwa. Gdy wracał do Shire zajechał do Isengardu, żeby skonsultować się z Sarumanem Białym, Przywódcą Białej Rady, w sprawie pierścienia.

[No piszcie piszcie ja czekam na ciąg dalszy historii.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagle olbrzymi cyklop wyłonił sie z poza drzew i zaryczał w języku troli leśnych
-hloadgkl;jsdfh;kfhaq
Gandalf uniusł swoją rużdzke i zmiutł cyklopa z powierzchni ziemi :D po czym ruszył dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 18:58, GameManiak napisał:

Nagle olbrzymi cyklop wyłonił sie z poza drzew i zaryczał w języku troli leśnych
-hloadgkl;jsdfh;kfhaq
Gandalf uniusł swoją rużdzke i zmiutł cyklopa z powierzchni ziemi :D po czym ruszył dalej

Jeśli się nie zapisałeś, albo grasz inną postacią, to nie wykradaj krzyśkowi253 Gandalfa i tu nie pisz.
Po za tym- paskudna ortografia, i przykrótkie to trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ja mam taką malutką propozycję może spróbujmy przez jakiś czas pisać jak byśmy to my byli postaciami. Uważam, że moglibyśmy ię wtedy barzdziej wczuć w swoje role no i przy okazji być oryginalnymi, bo z tego co wiem to w takie gry nie gra się w ten sosób jaki ja proponuję. Co byście na to powiedzieli???]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 19:55, GameManiak napisał:

Sorki za to wcięcie się .To tak dla jajec:)
A pozwolilibyście mi zagrać jakąś role??

Możesz grać, jest jeszcze chyba wolnych kilku hobbitów. Przejrzyj poprzednie strony, zrób kartę postaci i pisz dłuższe opowiadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ Jak dojdziecie do Rivedell, to moge byc Arwen ;) ]

Nick: olga2468
Imie: Arwen Undomiel
Strona: Dobro
Rasa: Elf
Funkcja: Ukochana Aragorna, córka Elronda.
Wyglad: Piekna, jak to elf. Jej uroda porownywana jest do Luthien Tinuviel.

[ I mam pytanko. Piszemy na podstawie ksiazki czy filmu? Pytam, poniewaz w filmie, to Arwen ucieka przed Nazgulami do brodku rzeki, a w ksiazce Glorfindel. Czy to obojetne i moge zaszalec? ;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, jasne.

Idę, idę i....
wywracam się, wstaję.
Idę dalej
patrzę a tam ork
to biorę kamulec i w łep go.
Ork is death.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować