Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Władca Pierścieni -gra

412 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2006 o 21:57, AQ22 napisał:

Jak chcę dołączyć to co mam zrobić (wskazówki)

Wystarczy, że napiszesz swoją kartę postaci. Wybierasz jednego z bohaterów, który nie został zajęty. Akurat w tej sytuacji: Legolas, Gimli, Gandalf, Boromir, Aragorn i Frodo są zajęci. Możesz także wybrać siły zła. Karta powinna zawierać: twój Nick, imię postaci, stronę, rasę, funkcję, klasę i ewentualnie wygląd. Zobacz na początku strony 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, i jeszcze myślę, że dobrze by było, żeby każdy uczestnik gry miał w awatarze swoją postać. Będzie od razu wiadomo, czyją część podróży do Mordoru czytamy :). Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 22:17, Sztywny-pl napisał:

Aha, i jeszcze myślę, że dobrze by było, żeby każdy uczestnik gry miał w awatarze swoją postać.
Będzie od razu wiadomo, czyją część podróży do Mordoru czytamy :). Co sądzicie?


no na pewno by było ładniej ale z drugiej strony nie chciałbym zmieniać awatara dla jednego wątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 22:18, zbysheck napisał:

sorry ale o co w tej grze w ogóle chodzi?
Bo jak patrze na poprzednie posty to tak trochę nic się nie dzieje

Piszesz opowiadanie WP, względem twojej postaci. Nie musi być zgodne z książką. I rzeczywiście z początku nie działo się dużo i przez18 stron pisaliśmy jak rozpocząć grę, ale teraz gra się rozkręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 22:25, zbysheck napisał:

chwilunia... jeśli opisuję postać, klasę i rasę to można stworzyć nową postać do drużyny, czyż
nie?

[Właśnie chyba, nie. Trochę zgodności z książka musi być. Więc wybierz postać z książki. Napiszcie swoje karty i opowiadania, bo kolej obowiązuje. Sam już nie wiem czy ta kolejka to taki dobry pomysł]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 22:32, Ttomekt napisał:

> chwilunia... jeśli opisuję postać, klasę i rasę to można stworzyć nową postać do drużyny,
czyż
> nie?
[Właśnie chyba, nie. Trochę zgodności z książka musi być. Więc wybierz postać z książki. Napiszcie
swoje karty i opowiadania, bo kolej obowiązuje. Sam już nie wiem czy ta kolejka to taki dobry
pomysł]


[to po co pisać na karcie rasę, klasę i wygląd jak każdy kto czytał książke wie co to za postać?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 22:35, zbysheck napisał:

[to po co pisać na karcie rasę, klasę i wygląd jak każdy kto czytał książke wie co to za postać?]

[Tak się jakość przyjęło. To są zresztą szczegóły. Koniec offtopu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ A co wy na to , żeby gra toczyła się w śródziemiu w czasie wydarzeń opisanych w książce ? Bo takie sztywne trzymanie się fabuły... Drętwe jakieś : ) Ja proponuję , żeby każdy strwożył swoją postać od podstaw ( Rasa , Wygląd , Imie ale nie z książki , opis , umiejętności specjalne ( Profesje bo np : Wojownik nie umie czarować , nie ? ) ) a w czasie gry będzie się spotykać Drużynę ]( w ten sposób można np : Byc którymś z żołnierzy Gondoru podczas jego oblężenia... Opisać swoje wrażenie kiedy przybędzie armia nieumarłych ... i takie tam : ) można brać udział w bitwach , wydarzeniach z książki i opisywać potyczki , których w książce nie było ) . Co wy na to ?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upppsss sorki Gafę strzeliłem : )Teraz dopiero przeczytałem zasady na pierwszej stronie ( Wcześnie przeczytałem kilka postów i skumałem że to ma byc coś jak ZK : ) Każdy popełnia błędy - wybaczcie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nick: AQ22
Imię postaci: Pippin
Strona: Drużyna Pierścienia/dobro
Rasa: Hobbit
Funkcja: Członek Drużyny Pierścienia,małe coś co pociesza (i zbędnie gapi się na palantir)
Klasa: Złodziej Pieczarek
Ekwipunek: Sztylecik, kamyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[he he właśnie zauwarzyłem, że mamy konkurencje no ale... ;-) No to co gramy czy nie teraz kolej jakiegoś hobbita nie? poże Frodo lub Sam?]

Podaje liste graczy(dtychczasowych)
1.Boromir- Ttomekt
2.Legolas- Sztywny.pl
3.Gandalf-krzysiek253
4.Pipin- AQ22
5.Aragorn- Paluch222

No a teraz chętni do których nie jestem pewny:
1.Azrathel
2.deih-Frodo (????) tu podejżewam, że skoiowałby tego posta: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8138&pid=292 ale nie wiem!
3.piotersamobojca-Gimli (????)
4.Khamul24
5.zbysheck

Podałem to o to, żeby wiedziać kto gra i kim jest!!! Za przekręcone nicki b.przepraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Więc posunę historię mojego bohatera nieco do przodu, żeby troszkę się tu rozruszało. Najlepiej niech inni chętni dopiszą początek swoich i można grać.]

Aragorn szedł przez las, od opuszczenia karczmy minęło ok. 20 min. Minął Shire i zmierzał na wschód do małego miasteczka zwanego Bree. Wciąż padało, słychać było tylko spadający deszcz, widoczność była znikoma. Nagle obieżyświat zatrzymał się, spojrzął w prawo w las. Ukazał mu się wilk, wpadł w sidła kłusowników, miał zranioną łapę i groźnie spoglądał na now przybyłego. Aragorn patrzył mu w oczy z kamiennym wyrazem twarzy, powoli zbliżał się do drapieżnka, ten wystrzeżył zęby i zaczął ujadać. Mimo to Aragorn zbliżał się do niego nie okazując żadnego strachu, udało mu się podejść do wilka, spojrzał na sidła, chwycił i silnym ruchem szybko rozwarł. Wilk wyciągnął łapę i uciekł nieopodal na skałę. Odwrócił się i spojrzał na obieżyświata - Szerokiej drogi - powiedział Aragorn, a wilk rzucając mu ostatnie spojrzenie odszedł w las. Aragorn kontynuował wędrówkę, znów minęło ok. 20 minut aż doszedł do bram Bree. Zapukał do drzwi, wysunęła się klapa i wyjrzał z niej stary, osiwiały człowiek w kapturze, trzymający lampę. - Waćpan czego szukasz? - spytał się starym i ochrypiałym głosem. - Posiłku i miejsca do spania, reszta to moja sprawa. - odpowiedział mu cicho i spokojnie Aragorn. Starzec otworzył drzwi i wpuścił podróżnika. Aragorn wszedł i zaczął przemierzać uliczki miasta, w pewnym momencie skręcił i wszedł do jednych z drzwi. Wisiał nad nimi szyld z napisem ,,Pod rozbrykanym kucykiem". Aragorn wszedł do środka, zajął stolik przy kominku, zapalił fajkę i... czekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to mogę być Samem, chyba że nie chcecie, bo naprawdę miałem za dużo zajęć by prowadzić grę!
Nick: Black Dog
Imię: Sam Gamgee
Strona: Drużyna Pierścienia/Dobro
Rasa: Hobbit
Funkcja: Ochroniarz Froda, Powiernik Pierścienia(przez krótki czas)!
Klasa: Ogrodnik
Ekwipunek: Garnki, Ziemia od Galadrieli(później dostaje), Sztylecik, Sól, Przyprawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować