Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Czarne konie 2013 - przegląd potencjalnych hitów znikąd

29 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2013 o 11:08, TobiAlex napisał:

Bez urazy, ale co tu robi Sniper 2?


Dokładnie o tym samym pomyślałem, małego budżetu panowie nie mają. Ale pewnie jakiś polski akcent musiał być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszystkich tytułów, najlepiej zapowiadają się Wasteland 2 (InXile/Obsidian raczej nie zaserwują gniota), The Cave, Rain i kontynuacja Amnesii.

Też nie rozumiem, co tu robi Sniper. "kupiło licencję na silnik CryEngine 3, co powinno przynieść oczekiwane efekty" - no i co? Oby nie było tak, że gra się okaże nudna i zabugowana, a twórcom nie starczy kasy na opłacenie licencji na CE3. Żeby City nie spotkał taki los, jak niedawno Nicolas Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli TWD doczeka się kontynuacji, to będzię krucho z innymi :P Mimo to mam nadzieję, że również w tym roku poznamy jakąś grę niezależną, która czymś mega pozytywnie zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gier tutaj wymienionych to interesuje mnie chyba tylko Wasteland 2. Ewentualnie przetestuję sobie Amnesie i Outlasta jeśli któryś z moich znajomych je kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amnesia: A machine for pigs, to jak dla mnie najlepszy tytuł (tytuł sam w sobie, nie cała produkcja) i klimat gry jaki widziałem w ostatnim czasie. Mechanika z poprzedniej części, a do tego kwik świń w tle- zapowiada się miodnie. Na dobrą sprawę, ciężko wtrynić do gry coś naprawdę nowego. Można by powiedzieć, że wszystko już było: Szpital, szpital psychiatryczny, kosmos, lochy, zamki. Z bestiariuszem podobnie, wszystko się powtarza. A świnie? Świń jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tytuł pasuje... Czarne konie? A czy ktoś się spodziewa, że Wasteland 2 będzie failem? Raczej nie. Ale NA PEWNO nie odniesie ogromnego sukcesu, bo sporo ludzi po prostu nie lubi gier tego typu. Amnesia podobnie - fani horrorów będą zadowoleni. To są gry dla określonych grup odbiorców, żadna nie będzie fenomenem na miarę TWD, bo TWD było robione pod wszystkich ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy tytuł pasuje... Czarne konie? A czy ktoś się spodziewa, że Wasteland 2 będzie
> failem? Raczej nie. Ale NA PEWNO nie odniesie ogromnego sukcesu, bo sporo ludzi po prostu
> nie lubi gier tego typu. Amnesia podobnie - fani horrorów będą zadowoleni. To są gry
> dla określonych grup odbiorców, żadna nie będzie fenomenem na miarę TWD, bo TWD było
> robione pod wszystkich ;p

IMO jeśli coś jest dla każdego, to jest dla nikogo. To samo się tyczy wszystkich innych mediów - jeśli coś jest dla wszystkich, to jest zazwyczaj do dupy.

TWD akurat się udało, chociaż ja w tej grze nie widzę niczego szczególnego.

Może niektórych zaskoczę, ale dla mnie najlepszą grą zeszłego roku był Unmechanical: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=18966

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 11:08, TobiAlex napisał:

Bez urazy, ale co tu robi Sniper 2?

Materiał sponsorowany? :)

Ja obstawiam "The Cave" Rona Gilberta. Ciekawe jak mu wyjdzie ta nowa produkcja. :)

P.S. TobiAlex, odbierasz czasem maile? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Bez urazy, ale co tu robi Sniper 2?
> Materiał sponsorowany? :)
>

Jeżeli tekst jest sponsorowany, to ZAWSZE dajemy stosowną adnotację. Sniper 2 znalazł się tu w zasadzie w ostatniej chwili, ale uznałem, że będzie pasował do tego grona. Powody przedstawiłem w tekście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 13:33, pepsi napisał:

Jeżeli tekst jest sponsorowany, to ZAWSZE dajemy stosowną adnotację. Sniper 2
znalazł się tu w zasadzie w ostatniej chwili, ale uznałem, że będzie pasował do tego grona. Powody
przedstawiłem w tekście.

Z tego co się orientuję CI ma dość dobrze zorganizowaną strukturę dystrybucyjną na Zachodzie + biuro w Londynie, więc nie są wbrew pozorom takim małym wydawcą. A sam "Sniper: Ghost Warrior 2" niezbyt pasuje do tego zestawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować