Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Afterfall: Pearl of the Wasteland - wywiad z Tomaszem Majką

18 postów w tym temacie

No i wszystko fajnie, ale po tym całym dymie z firmą, nie płaceniu należności, długach i tak dalej, to aż niemożliwe, że jeszcze coś wydają. Właśnie na ten temat byłoby dobrze porozmawiać. Ale sam wywiad i świat gry jest całkiem interesujący, ale 1,5 godzinna gra to jednak żałośnie mało. Aż śmiesznie to brzmi, jak można w takim czasie np. ulepszyć ekwipunek albo umiejętności? W ogóle coś konkretnego pokazać? Przecież niektóre dema są dłuższe. Szczególnie te starsze. Nie skreślam tej produkcji tak zupełnie. Jak wyjdzie coś fajnego, tanio, to nawet może wyłuskam z portfela co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 19:46, Sad_Statue napisał:

[...] 1,5 godzinna gra to jednak żałośnie mało.


Znajdą się tutaj tacy którzy z radością wychwalać będą tak skompilowaną grę. Może im nawet starczy na tydzień ;)

Jak zawsze w przypadku polskiego studia mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś ciekawego. Szkoda tylko, że w większości wypadków można tylko obejść się smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem tylko powiedzieć, że Rottgar Iriv wygląda jak Mnich z Diablo III.

@Janek_Izdebski
Daj już sobie spokój z tymi wypowiedziami, pałasz do kolesia taką nienawiścią, jakby co najmniej sypiał z Twoją żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

połowa tych rysunków pewnie była robiona kilka lat temu i podsunęli kilka dla dobrego wrażenia. A gdzie on tą grę chce robić? w tej sławnej rozwalającej się kamienicy bez ogrzewania? przekrętów ciąg dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 21:17, LESZ3u napisał:

Daj już sobie spokój z tymi wypowiedziami, pałasz do kolesia taką nienawiścią, jakby
co najmniej sypiał z Twoją żoną.

Nie mam prawa pisać swoich opinii? Poczytaj trochę o nim na Gadżetomanii lub na Stockwatch, to dowiesz się co to za typek.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 21:42, LESZ3u napisał:

No spoko, ale wyluzuj, bo dajesz identyczne komentarze pod każdym newsie o Afterfallu.

Bo facet naprawdę zasłużył na napiętnowanie. Mój dalszy znajomy miał nieprzyjemność pracować przez jakiś czas w tej firemce i trochę mi powiedział, co tam się działo. Pan Majka nie powinień już więcej zajmować się grami, a tym bardziej giełdą, IR-em itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No spoko, ale wyluzuj, bo dajesz identyczne komentarze pod każdym newsie o Afterfallu.
Koleś robi to samo na cdp.pl i wszyscy mają go już dość. Jestem pewien, że znalazło by się jeszcze wiele stron, na których udziela się w podobny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy tylko mi się zdaje czy na większośc pytań jest jedna odpowiedź "różnicowanie rozgrywki realizowane jest poprzez różnych bohaterów i ich unikalne cechy" i to wsio ;P bo takie wrażenie odniosłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra Afterfall to była i jest obraza dla gracza. Chęci i założenia ciekawe, ale wydawanie gniotu oby się tylko $przedał nie przejdzie. Gracze nie są głupi i najlepiej pokazuje to jak głosują portfelem.

Jedyne z czym mi się kojarzy pozytywnie Nicolas Games, to wydanie czeskiej gry w 2005r Daemonica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę, że podnieśli się - choć trochę - z dołka, zbierają się za nowy, z mniejszym rozmachem, mniej kosztowny ale miejmy nadzieje bardziej dopracowany projekt.
Będę się przyglądał, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu słów: "story driven action shooter" zakończyłem lekturę. Wystarczy tragedii że Nicolas całkowicie "przemodelował" markę Afterfall. Gdzie się podziała koncepcja fenomenalnego postapo RPG mającego szansę stanąc na podium obok dawnego Fallouta? Nie wystarczy przejąć marki, na którą czekało dziesiatki a może i setki tysięcy graczy i zrobić z niej kaszanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować