Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowicze wybrali grę roku! Zaskakujące rozstrzygnięcia

74 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Kilka tysięcy głosów oddali nasi Czytelnicy w konkursie na najlepszą grę 2012 roku, współorganizowanym z firmą nVidia. Znamy już wyniki końcowe - zwłaszcza zwycięzca może się dla wielu okazać zaskakujący.

Przeczytaj cały tekst "Gramowicze wybrali grę roku! Zaskakujące rozstrzygnięcia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to zagłosowałem na wygranego. Myślę, że wygrana całkiem zasłużona, choć fakt, że gra wyszła niedługo przed końcem roku mógł pozytywnie wpłynąć na oceny (uczucie nowości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahahah... czy mnie wzrok mój myli, czy te same gry które zostały uznane za najlepsze typowałem w ankiecie? (AC3, FC3 i TWD) :)

W Far Cry 3 nie grałem, ale z opinii zasłyszanych przeze mnie, ta gra zasłużenie otrzymała miano najlepszej gry roku. Assassin''s Creed 3 jak zwykle świetne i na poziomie. The Walking Dead, doskonała fabuła, ale niestety IMO nie dorównuje pierwszym dwóm produkcjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 14:19, kesik93 napisał:

Miejsca 1-2, 4-5 kompletnie z dupy... Nie wiem kto na te gry głosował, ale na pewno ten
ktoś nie zna się na grach.

Ludzie to idioci, bo lubią inne gry, niż ja, boo hoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2013 o 14:21, Dared00 napisał:

Ludzie to idioci, bo lubią inne gry, niż ja, boo hoo.


Cicho, nie widzisz, że on się zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynik nie jest dla mnie zaskoczeniem wiedzialem ze FC3 to najlepsza gra tego roku. Wiem ze Walking Dead jest super ale prawda jest taka ze to nie jest gra dla mas.. Ze wzgledu jednak na wlasne preferencje Uznalbym ze to ME3 zasluguje na pierwsze miejsce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 14:26, kesik93 napisał:

Obiektywne Top3 2012:

Dobry troll. Nie ma czegoś takiego, jak obiektywne Top 3. Można co najwyżej wziąć wyniki sprzedaży, bo one są obiektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Obiektywne Top3 2012:
> 1. The Walking Dead
> 2. Risen 2: Mroczne Wody
> 3. Sleeping Dogs

Niezle, nadaje sie do Monty Pythona, ten sam poziom absurdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 14:26, kesik93 napisał:

Obiektywne Top3 2012:
1. The Walking Dead
2. Risen 2: Mroczne Wody
3. Sleeping Dogs


Ty chyba nie wiesz co znaczy słowo "obiektywnie".

Poważnie? Teraz wszyscy będą się kłócić i wyzywać, które gry to gnioty, a które powinny być na liście, bo "mi się podobają, więc są obiektywnie najlepsze". Ludzie... Ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować