Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Colin McRae: Dirt - temat ogólny [M]

871 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2007 o 20:34, Przemoo08 napisał:

Powiem krótko....KIEDY PREMIERA? xD

Premiera jest zapowiedziana na 15 czerwca. Czekamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:15, kuko7 napisał:

Premiera jest zapowiedziana na 15 czerwca. Czekamy. :)


Masz oczywiście na myśli premierę światową, niestety o tej w Polsce, ja osobiście jeszcze nic nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:18, awesome napisał:

Ciekawe ile to będzie kosztować. A tak w ogóle to kto jest polskim wydawcą tej gry?

Kosztować będzie 99.90 zł, czyli bez niespodzianek. Wydawcą jest Codemasters Software, natomiast polskim chyba CD Project. :)

Taaz - Przypuszczam, że światowa premiera odbędzie się w tym samym dniu co polska, ponieważ dawno by już o niej mówili, a poza tym w CDP Insider - data premiery to czerwiec, a tam chyba podają polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem troche oburzony że CDP zaspało. Już od kilku miesiecy mówią o colinie i tyle trailerów i nawet demko wyszło a CDP nic o tym nie mówi.Apelowałem do nich w tej sprawie ale nic się nie ruszyło w tej sprawie .Troche mnie dziwi że porzucili tak dobry tytuł jak Colin Mcrae Dirt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:15, kuko7 napisał:

> Powiem krótko....KIEDY PREMIERA? xD
Premiera jest zapowiedziana na 15 czerwca. Czekamy. :)


świetnie to jeszcze 2 tygodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie bo premiera się zbliża a o grze cicho nawet niewiadomo kto ją wyda w Polsce zapewne CDP tylko CDP olało sprawę i nawet nie zapowiada, że oni mają go wydać i za jaką cenę.
Zresztą i tak mi nie zależy bo i tak mi nie pójdzie na nawet na min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2007 o 07:53, Dominix napisał:

powiedz mi w takim razie jak. bo nie widze ustawien, jedynie pamietam jak dojsc do menu. 2x
w prawo, potem 3x w prawo a potem to juz nie wiem ile w dol zeby zmienic. wkazdym razie przed
tym jak gralem mialem cienie wylaczone, mialem tak ustawione ze grafa byla dobra i sie nie
cielo. wiec nie kumam o co chodzi. wczesniej gralem na ultra cielo ze ^$$#% ale nie bylo takiego
czegosc.



Nie mam teraz komputera z z Colinem piszę od znajomych, spróbuj zainstalować jeszcze raz grę ;) część ustawień zapisuje się dopiero po włączeniu gry ponownie ale ręcznie.

Co do premiery to osobiście nie interesuje mnie kto wyda , byle była dostępna w Polsce oryginalna wersja mowa oczywiście o czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2007 o 14:38, Łukasz007 napisał:



Nie mam teraz komputera z z Colinem piszę od znajomych, spróbuj zainstalować jeszcze raz grę
;) część ustawień zapisuje się dopiero po włączeniu gry ponownie ale ręcznie.

Co do premiery to osobiście nie interesuje mnie kto wyda , byle była dostępna w Polsce oryginalna
wersja mowa oczywiście o czerwcu.


juz sam do tego doszedlem ale to i tak nie pomaga. przeinstalowanie gry raczej sie nie uda bo instalke juz usunalem ;]. nic poczekam na full ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, a CDP nawet nie podało żadnej oficjalnej (ani nieoficjalnej) zapowiedzi, że w ogóle tę grę wyda. No chyba, że Cenega się tego podejmie.
Coś mi się zdaję, że polska premiera się troszku przesunie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 15:32, Linux M napisał:

Coś mi się zdaję, że polska premiera się troszku przesunie...


O ile w ogóle będzie, to się przesunie i to raczej znacznie - tak obstawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 15:32, Linux M napisał:

Tja, a CDP nawet nie podało żadnej oficjalnej (ani nieoficjalnej) zapowiedzi, że w ogóle tę
grę wyda. No chyba, że Cenega się tego podejmie.
Coś mi się zdaję, że polska premiera się troszku przesunie...



a co mnie obchodzi polska premiera i kto wyda ? znam angielski na bardzo wysokim pozoimie i nie przydatne mi zadne splszczenie kinowe czy cos w tym stylu, gre i tak kupie ja ,albo znajomy za granica tuz po premierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie muszę przyznać, że to trochę dziwne, że nie ma żadnych informacji o polskiej premierze gry.
Widzę, że CD Projekt, bo to już chyba pewne, że on wydaje tą grę, trochę zaspał. Ale przecież w Insider''ze dodanym do CDA pisało już nie raz, że premiera w czerwcu, a tam chyba podają polską. No, nie wiem... co z tym Colinem, bo bez problemu mógłbym kupić wersję angielską tylko nie mam takiej możliwości, bo w Polsce jej nie sprzedają.
Póki co, czekamy na info od CD Projekt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem że w polsce ma wydać ją jakiś polskojęzyczny przectawiciel Codemasters Software z siedzibą w niemczech nie wiem o co tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 11:23, GeRoLdE napisał:

A ja słyszałem że w polsce ma wydać ją jakiś polskojęzyczny przedstawiciel Codemasters Software

No duże wow, ale skoro Codemasters miałoby być odpowiedzialne za wydanie swej gry po polsku to możemy sike tylko cieszyć. Dlaczego?? Głównie z powodu jakości, która wg mnie może być tylko wyższa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 12:00, GeRoLdE napisał:

no tak ale w tedy cd projekt straci dobrego partnera Codemasters który teraz w swojm planie
wydawniczym ma super gry

Ja nie pracuje w CDP, więc sie tym nie przejmuje. Ważne jest to co dostanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze. Mnie nie obchodzi czy CD Projekt zyska coś czy straci. Ja chcę tylko, od CDP dobrej polonizacji, której akurat ostatnio w grach nie widzę.
Dlatego chyba bym się cieszył gdyby Codemasters wydało poslką wersję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować