Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Chłopak sie pogubi :). Każdy doradza mu co innego . Ja tam Korgana lubie , ma niezłe teksty i twardziel z niego . Jedyna osoba z którą zdarzają mu sie kłutnie to Viconia , ale spory nie są na tyle poważne żeby go z ekipy wywalać . Ja tam bym wywalił Edwina , skoro już ty jesteś magiem , a dał Keldorna (sympatyczny jest , a z rękawicami zręczności i Karsomirem wymiata) i Minsca . Trzech wojów (Korgan , Keldorn i Minsc ) będzie optymalną (i nieźle wymiatającą) osłoną dla Jan , ciebie i Viconi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1- heh, miałam w drużynie Viconię i Korgana i dobrze im się razem zabijało.
2 - a co do osłaniania Viconii.... u mnie ona była osłona dla innych ;P
3 - chcę jeszcze dodać że pod koniec Jan dostał umiejętność użycia każdego przedmiotu co zrobiło z niego niezłego wojownika-w-razie-potrzeby (ale to dopiero w okolicach finału)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ten plan ma poważne wady- w składzie nie ma Ano, a poza tym Kedlorn zatłucze Vicky i jej nie odratujesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 23:19, TYHE napisał:

A tak w ogóle to my tu ustalamy skład drużynya Volvox pewnie dawno zwiedza Targowo.
Bo od kiedy zapytał, gdzie się dostaje tego questa, przepadł :D


Poprzednio w druzynie mialem Nalie, wiec niegodne poszukiwacza przygod zdolnosci kradziezy kieszonkowej byly mi obce. Teraz jak tylko przylaczylem Jana to zwiedzilaem wszystkie sklepy w okolicy :) Tylko... co teraz? Czy zlodzien bedzie przydatny? (chociaz przyznam ze zabawny :))
Granie chuderlawym magiem jakos mi sie jednak nie podobalo i powrocilem do starego dobrego wojownika ;)
Obecny sklad:
- Ja wojownik
- Minsc (moze pozniej Valgar)
- Korgan
- Viconia
- Jansen (moze pozniej Nalia)
- Edwin :)

PS. Czym rozni sie zdolnosc ciche chodzenie od krycie sie w cieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 23:43, Budo napisał:

/.../

Ten plan ma poważne wady- w składzie nie ma Ano, a poza tym Kedlorn zatłucze Vicky i jej nie
odratujesz ;]

Taaa , jakby bez Ano sie nie dało grać , jak dla mnie to on nie jest tu wogóle potrzebny . Kapłan wystarczy jeden , pozatym "czyści wojownicy" walczą troche lepiej . A Keldorn nie fanatyk , mojej Vicki nie ruszy:) .Pozatym jestem teraz w Podmroku i grając takim składem problemów jeszcze nie miałem . Jak sie robi za duży tłum przeciwników to przyzywam Upadłego Planetara i sam wale z smoczych oddechów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy wojowniku proponuję Ci zestaw:
Ty wojownik
kapłan Viconia
kapłan/wojownik Anomen
złodziej /iluzjonista Jan Jansen
mag Edwin

Właściwie nie potrzebujesz więcej.
Zależnie od preferowanego stylu prowadzenia walki:
*mordobicie :D - dobierasz wojownika Korgana lub jakiegoś łowce, ale ja do łowców mam wstręt i nie znam sie na nich
*subtelne czary - dobierasz Aerie ( ja bym jej nie zniosła i nie wiem jak zniesie ją drużyna :P ), Nalię (j.w.; jako wojownik dostaniesz jej zamek pod opiekę), Imoen albo jakiegoś cudaka pokroju Haer''dalisa; ewentualnie zostawiasz tę szurniętą Jaheirę, bo ma ciekawe questy, ale ryzykujesz ze w queście z Harfiarzami Cię opuści (to chyba zależy od reputacji???)

I pamiętaj romansować z Viconią! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 01:05, Volvox napisał:

PS. Czym rozni sie zdolnosc ciche chodzenie od krycie sie w cieniu?


Od krycia się w cieniu zależy czy uda ci się schować, a od cichego chodzenia jak długo będizesz schowany ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tzn keldorn nie rzucił Ci sie na Viconię? To chyba grasz z jakims modem ułatwiającym współżycie drużyny, bo ja nie słyszałem żeby sie dało tego uniknąć.
PS ponawiam pytanie o moda który wyciąga statystyki stworów (np przez możliwość dołączania ich do drużyny).
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 14:11, Budo napisał:

Tzn keldorn nie rzucił Ci sie na Viconię? To chyba grasz z jakims modem ułatwiającym współżycie



Skoro sam z siebie się na nią rzuca to nie wiem po co mu jeszcze coś ułatwiać ;)
Ostatecznie żonaty... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 14:11, Budo napisał:

/.../

Tzn keldorn nie rzucił Ci sie na Viconię? To chyba grasz z jakims modem ułatwiającym współżycie

To zabrzmiało conajmniej dwuznacznie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 15:15, boogie85 napisał:

> /.../
> > > Tzn keldorn nie rzucił Ci sie na Viconię? To chyba grasz z jakims modem ułatwiającym współżycie

To zabrzmiało conajmniej dwuznacznie :-D


Tak, tak TYHE zauważyła, ktoś jeszcze chce napisać że brzmiało dwuznacznie to walcie na gg ;]
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie! znowu MAM dysk i jest zajedwabista ulga, bo bez kompa prawie oglupialem. tak wogole to proponuje poruszyc np. watek ToB. z tego co widze to juz na samym poczatku brakuje mi misji. teraz po wykonaniu jednej mam kolejna, a w cieniach Amn po wykonaniu jednej mialem 5 kolejnych. czy juz do konca tronu jest taka nuda? wogole brak roboty i ... jakis maly ten dodatek sie wydaje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 15:31, Sarafan_Knight napisał:

Jeżeli dodać do tego Twierdzę Strażnika, to wcale taki mały nie jest. :)

twierdze przeszedlem w cieniach, ale nie zabilem uwiezionego . gdyby nie tyle doswiadczenia ktore dostalem za zniszczenie pieczeci to bym sie pokusil. nie wie ktos moze co za niego bylo? chyba najtrudniejszy z moich wrogow do tej pory( oprocz kangaxxa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w koncu wiecej expa dostaje się za zabicie uwięzionego, czy za zniszczenie pieczęci bo się już pogubiłem :/
Ps. Ta walka nie jest specjalnie trudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 15:54, Kostek hero napisał:

100 k na lebka? o 20 wiecej niz za rezygnacje. ale atysfakcja niezla, nie????????????!!!!!!!!!!!!!!


Plus jeszcze 30000 exp za zabicie Demogorgona, plus 26000 za każdego Marlitha (a pojawiają się w nieskończoność jeśli Demogorgon żyje), plus 26000 za Balora, 12000 za Glabrezu, plus 18000 za Cambiona. :) Wszystko oczywiście do podziału pomiędzy postacie będące w drużynie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować