Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Byłem po Furie niebios w dzielnicy świątyń, ale jeden koleś puscił mi cisze na Edwina. Jak się to ściagało? Bo ja już nie pamiętam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 11:41, lis899 napisał:

Byłem po Furie niebios w dzielnicy świątyń, ale jeden koleś puscił mi cisze na Edwina. Jak
się to ściagało? Bo ja już nie pamiętam:/

Usunąć można Rozproszeniem magii, ale wtedy ściągniesz z siebie też czary ochronne. Natomiast zapobiec uciszeniu można za pomocą czaru Ugłosowienie (2 poziom maga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno małe pytanko:D
Zrobił ktoś zadanie z sercem Bodhi? Co sie stanie itp.
P.S Gratuluje złotej Edycji CD.Projektowi. :D
(no to że bez płyty chodzi to mamamamija :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 11:52, bartog123 napisał:

Ja mam jedno małe pytanko:D
Zrobił ktoś zadanie z sercem Bodhi? Co sie stanie itp.

Serce Bodhi jest potrzebne jeśli miałeś romans z którąś z postaci z drużyny i... przytrafił się jej przykry wypadek (żeby nie zdradzać za dużo, jeśli nie wiesz o co chodzi) ;) Wtedy używasz serca, żeby odwrócić proces, któremu Twoja ukochana (względnie ukochany) została poddana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 12:39, Battlesuit napisał:

Zabrzmiało jakby było możliwe romanse homoseksualne xD


Erm... mój kumpel miał kiedyś moda, który pozwalał MĘŻCZYŹNIE na romanse z Anomenem.... heheh. Ironia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W oryginalnym BG2 czegoś takiego nie ma, jednak jest pare modów dodających nowych BN którzy podczas romansu nie sprawdzają jakiej płci jest główny bohater. Co prawda raczej wynika to z tego faktu że twórca/twórcy moda nie chcieli aby gracz ominął stworzony przez nich romans tylko dlatego że ma niewłaściwą płeć niż z tego że sami byli zwolennikami "innego" podejścia do sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 12:45, Rusty Mike napisał:

> Zabrzmiało jakby było możliwe romanse homoseksualne xD

Erm... mój kumpel miał kiedyś moda, który pozwalał MĘŻCZYŹNIE na romanse z Anomenem.... heheh.
Ironia?


[SPOJLER!]

Takie mody psują nieco grę, bo niby jak wytłumaczyć potem np ciążę Aerie - zapłodnienie in vitro? :P Rozumiem gdyby to było jakoś porządnie wplecione w grę (grał kto w Fear Effect na Playstation? Bohaterki są tam... no właśnie :)), chociaż w sumie... nie no, gejów bym w grze nie strawił :P Swoją drogą ciekawe jak na to patrzą gracze - przedstawicielki płci piękniejszej? :) Jeszcze by wyszło na jaw, że to tylko my - faceci - mamy taką bójną wyobraźnię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to możliwe, ja wiem jak to jest, bo mój brat grał i widziałem. Podpowiem tyle że trzeba grać elfem albo półelfem i trzeba mieć Aerie w drużynie. Reszta sama sie ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Gdy robiłem zadanie z Bezokim, rozwaliłem lisza po drodze. jednak gdy puścił plugawy uwiąd Abi-Dalzima(czy jak to sie nazywało) to zginął Sassar. nie zauważyłem tego, dopiero gdy wróciłem z częścią różdżki. Tak więc musiałem rozwalić obserwatora ręcznie, no i oczywiście nawet mnie nie zranił(nie ma to jak 5 zabójczych chmur na raz:)) Moje pytanie brzmi: czy było coś do kompletów w tej dziurze gdzie był Bezoki?? Pomijam oczywiście halabarde na smoki i rękawice zręczności. Nie pamiętam poprostu co tam było. Może ktoś mnie olśnić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę kamyczków, drugi obserwator, parę małych obserwatorów, kilku kapłanów do zdjęcia indirect firem z fireballa, troszkę złota. Ogólnie nic super ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabiłem dziada, zrobiłem też z Haerdalisem. Ide do bram miasta, chce iść do Twierdzy Aranise. Patrze... Nie ma ani Twierdzy, ani Wzgórz Wichrowych Włóczni ani Wzgórz Umar!! Wszystko szlag trafił, a miałem. Aha i zapomniałem o Twerdzy Strażnika, która też znikła;( W pewnym momencie miałem tak, że mogłem iść tylko na Promenade, na inne nie mogłem, zdziwiłem się ale ja poszedłem tam to wszystko sie odblokowało tylko ż ebyło na niebiesko. Nie wiem, może to przez to. Miał tak ktoś?? Jak co o mam BG z nowej exktra klasyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pomoże kilka razy ponowne odpalanie to przenoś się na lokacje kodami :) Ale najlepiej zrób kopie saves, postaci, itp, i reinstaluj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:45, Sth`Devilish napisał:

[SPOJLER!]

Takie mody psują nieco grę, bo niby jak wytłumaczyć potem np ciążę Aerie - zapłodnienie in
vitro? :P

Są rzeczy na świecie o których się filozofom nie śniło ;P Jedyne wytłumaczenie - magia panie dziejku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 13:15, Battlesuit napisał:

Jak nie pomoże kilka razy ponowne odpalanie to przenoś się na lokacje kodami :) Ale najlepiej
zrób kopie saves, postaci, itp, i reinstaluj :)

Na nic się to zdało. No trudno, zagram jeszcze raz, na szczęście nie byłem tak daleko, kilka godzin grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Baldur''s Gate 2 wraz z dodatkiem Tron Bhaala. Niestety w niego jeszcze nie grałem, wolałbym zacząć od pierwszej części. Dlatego pytam się czy opłaca się kupywać " Sagę Baldur''s Gate" jak posiadam już drugą część ??
A kupowanie na Allegro odpada bo nie posiadam konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że się opłaca. W końcu to tylko niecałe 25 złotych, a dostajesz dwie części gry z dodatkami. Do tego kilka modów, muzyka, inne materiały... Wszystko na jednej płycie. Moim zdaniem warto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować