Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Rozumiem ale Dan Walker (na zdjęciu z instrukji jest już podczas choroby :( ), dlatego trochę się rożni ta osoba, z resztą nie ważne.
To było tylko takie postskriptum.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 11:20, Abi Dalzim napisał:

Fajna stronka z portretami do BG2. Większość jest wam pewnie znana, ale jest też kilka niespotykanych.
Daję link do portretów męskich http://cassinus.free.fr/Hommes/page_01.htm, ale żeby przejść
do głównej strony wystarzy obciąć w adresie /Hommes/page_01.htm


Nijak mi one nie pasują do klimatu BG2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 12:06, Nastian napisał:

Nijak mi one nie pasują do klimatu BG2.


Nie mówię, że wszystkie są fajne, bo większość jest beznadziejna, ale można znaleźć kilka niezłych. A co do klimatyczności, to wiadomo - kwestia gustu...
Mnie się podoba bardzo mroczny paladyn (obrazek nr 1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 12:54, Abi Dalzim napisał:

> Nijak mi one nie pasują do klimatu BG2.

Nie mówię, że wszystkie są fajne, bo większość jest beznadziejna, ale można znaleźć kilka niezłych.
A co do klimatyczności, to wiadomo - kwestia gustu...
Mnie się podoba bardzo mroczny paladyn (obrazek nr 1).


Mi on raczej na kapłana wygląda. ;)

Jeżeli szukasz klimatycznych portretów to być może spodoba Ci się mój:
http://crpg.com.pl/publika/portraits/Damian3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 13:55, Abi Dalzim napisał:

> Jeżeli szukasz klimatycznych portretów to być może spodoba Ci się mój:
> http://crpg.com.pl/publika/portraits/Damian3.jpg

No, stary, jeżeli to jest klimatyczne, no ta ja dziękuję...
Jedynie przeróbka keldorna jako tako wygląda.


Ja pytam o portret z linku, a Ty mi z czymś takim wyskakujesz. Akurat to co pokazałaś to były moje pierwsze dni z Photoshopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponadto nie wydaje mi się bym wyraził zgodę na publikację tych "prac" na tym forum. Co teraz zrobisz jeżeli poproszę o ich usunięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 14:16, Nastian napisał:

Ponadto nie wydaje mi się bym wyraził zgodę na publikację tych "prac" na tym forum. Co teraz
zrobisz jeżeli poproszę o ich usunięcie?


Ten co dałeś nie podobał mi się. Poza tym jak dajesz linka to licz się z tym, że każdy może sobie obciąć niepotrzebną część i dostać się do innych portretów. Jak nie chcesz żeby to było ba forum, to napisz do moderatorów, może usuną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 14:20, Abi Dalzim napisał:

Ten co dałeś nie podobał mi się. Poza tym jak dajesz linka to licz się z tym, że każdy
może sobie obciąć niepotrzebną część i dostać się do innych portretów. Jak nie chcesz żeby
to było ba forum, to napisz do moderatorów, może usuną.


Tak więc poprawiłem te zaniedbanie i teraz nikt tak sobie nie wejdzie. Zdaje się, iż powinienem nawet podziękować. ;-)

To czy jest to na tym forum czy nie to tak naprawdę raczej mnie nie interesuje - napisałem tak na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam all.
Mam problem z qestem Podziemia niewolnikow.Mam wszystkie przedmioty czyli reke,laske ,pierscien,krew znam kolejnosc ale nie wiem jak wlozyc do rur.Chodzi mi o techniczne jak to zrobic jak podchodze w okreslonej kolejnosci do rur ze wszystkimi przedmiotami to nic. Jak z pojedynczymi przedmiotami to tez nic.Jak je wyzucam przed rurami w odpowiedniej kolejnosci tez nic .jak je wsadzic do rur nie mam pojecia .prosze o szybka pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to mi nic nie nie daje jak podchodze do rury i mam wszystkie przedmioty w plecaku,zamienia mi sie kursor w kolko i wali do mnie piorun oraz info ze mam je ustawione w zlej kolejnosci o co chodzi z ta kolejnoscia w plecaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie masz mieć ustawionych w plecaku xD po prostu masz mieć w plecaku.
tylko w odpowiedniej kolejności klikać na rury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 rura o d lewej chce pamiatki po kochanku czyli pierscien a nie chce go przyjac ,druga krew chce, trzecia reke a czwarta laske ale nie moge ich wlozyc nawet jak podchodze z 1 przedmiotem osobno pod kazda rure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz je w odpowiedniej kolejności poukładać eksperymentuj, najpierw spróbuj do pierwszej jak nie wyjdzie to do drugiej potem do trzeciej i tak opracuj odpowiednią kombinacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki doszedlem tu chodzi nie o kolejnosc w kladania przedmiotow tylko o kolejnosc klikania na rury i jest to od lewej 3 rura 1 rura 2 rura 4 rura dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować