Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2006 o 17:40, tryf napisał:

Witam all.
Mam problem z qestem Podziemia niewolnikow.Mam wszystkie przedmioty czyli reke,laske ,pierscien,krew
znam kolejnosc ale nie wiem jak wlozyc do rur.Chodzi mi o techniczne jak to zrobic jak podchodze
w okreslonej kolejnosci do rur ze wszystkimi przedmiotami to nic. Jak z pojedynczymi przedmiotami
to tez nic.Jak je wyzucam przed rurami w odpowiedniej kolejnosci tez nic .jak je wsadzic do
rur nie mam pojecia .prosze o szybka pomoc


od góry rury 3, 1, 2, 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak wogole to ja teraz wlasnie zabilem irenicusa i wchodze do ToB ale taki jest problem ze jak juz wejde to nie mozna sie cofnac do athkatli. wobec tego kilka spraw pozostaje niezalatwionych. np. czy ktos zabil kangaxa? i ewent. jesli tak to jakie za niego byly przedmioty. bo jesli cos bardzo fajnego to po prostu wczytam save i zaczne pilowac do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie zakupiłem BG2 w empiku, niestey zainstaluje dopiero w weekend. jesli ktoś mogłby doradzić jaką postacią warto zacząć to z góry dzięx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 13:44, Kostek hero napisał:

tak wogole to ja teraz wlasnie zabilem irenicusa i wchodze do ToB ale taki jest problem ze
jak juz wejde to nie mozna sie cofnac do athkatli. wobec tego kilka spraw pozostaje niezalatwionych.
np. czy ktos zabil kangaxa? i ewent. jesli tak to jakie za niego byly przedmioty. bo jesli
cos bardzo fajnego to po prostu wczytam save i zaczne pilowac do skutku.



Pozostaje po nim najlepszy pierścień w grze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 15:12, recca napisał:

Na początek polecałbym paladyna. Ma on dużo bonusów a i ciekawewe bronie dla niego są.

a jeszcze jedno pytanie : postaci jakich profesji nie mozna znaleźć i dołączyć do druzyny?
bo o ile pamietam to w jedynce trudno było o dobrego łowce, zrobiłem taką postać i miałem bardzo silny team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 15:25, Marcin-91 napisał:

> Na początek polecałbym paladyna. Ma on dużo bonusów a i ciekawewe bronie dla niego są.

a jeszcze jedno pytanie : postaci jakich profesji nie mozna znaleźć i dołączyć do druzyny?
bo o ile pamietam to w jedynce trudno było o dobrego łowce, zrobiłem taką postać i miałem bardzo
silny team.



Barbarzyńcy nie ma
Paladyna masz jednego, a awansujących złodzieji 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2006 o 15:31, recca napisał:


Barbarzyńcy nie ma
Paladyna masz jednego, a awansujących złodzieji 2

dzięki za help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2006 o 15:25, Marcin-91 napisał:

a jeszcze jedno pytanie : postaci jakich profesji nie mozna znaleźć i dołączyć do druzyny?
bo o ile pamietam to w jedynce trudno było o dobrego łowce, zrobiłem taką postać i miałem bardzo
silny team.


Nie przyłączysz Mnicha, Barbarzyńcy, Dzikiego Maga, Czarownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemanko! w czasie snu w czarowiezach w ktorym trzeba zwabic Baala do budynku gdzie jest Imoen aby go zabic Mam problem: Baal nie wchodzi do srodka!!!! wyjscia stamtod nie ma fabula stoi jest uziemiony:(:(:( reinstalowalem gierke juz 2 razy zawsze to samo.. czy ktos wie co mam zrobic?? moze jakis wpis w konsoli or something aby uaktywnic skrypt i poruszyc to dalej?? HELP ziomale!! Dzieki piekne za pomoc:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 04:20, Dragosani napisał:

siemanko! w czasie snu w czarowiezach w ktorym trzeba zwabic Baala do budynku gdzie jest Imoen
aby go zabic Mam problem: Baal nie wchodzi do srodka!!!! wyjscia stamtod nie ma fabula
stoi jest uziemiony:(:(:( reinstalowalem gierke juz 2 razy zawsze to samo.. czy ktos wie co
mam zrobic?? moze jakis wpis w konsoli or something aby uaktywnic skrypt i poruszyc to dalej??
HELP ziomale!! Dzieki piekne za pomoc:]


podejdz do bala gdy zacznie cię gonić uciekaj do drzwi ale nie wchodz jeszcze niech cię walnie raz, teraz wejdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 13:44, Kostek hero napisał:

tak wogole to ja teraz wlasnie zabilem irenicusa i wchodze do ToB ale taki jest problem ze
jak juz wejde to nie mozna sie cofnac do athkatli. wobec tego kilka spraw pozostaje niezalatwionych.
np. czy ktos zabil kangaxa? i ewent. jesli tak to jakie za niego byly przedmioty. bo jesli
cos bardzo fajnego to po prostu wczytam save i zaczne pilowac do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 11:42, Icestalker napisał:

> tak wogole to ja teraz wlasnie zabilem irenicusa i wchodze do ToB ale taki jest problem
ze
> jak juz wejde to nie mozna sie cofnac do athkatli. wobec tego kilka spraw pozostaje niezalatwionych.

> np. czy ktos zabil kangaxa? i ewent. jesli tak to jakie za niego byly przedmioty. bo jesli

> cos bardzo fajnego to po prostu wczytam save i zaczne pilowac do skutku.

Taki pierscionek i exp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 11:45, Icestalker napisał:

> Zobaczysz jakie świetne teksty ten miecz zapodaje :)
Lubie ten z "Moj kuzyn to Rebajmistrz +12"


Chyba mój brat... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 15:31, recca napisał:

> > Na początek polecałbym paladyna. Ma on dużo bonusów a i ciekawewe bronie dla niego
są.
>
> a jeszcze jedno pytanie : postaci jakich profesji nie mozna znaleźć i dołączyć do druzyny?

> bo o ile pamietam to w jedynce trudno było o dobrego łowce, zrobiłem taką postać i miałem
bardzo
> silny team.


Barbarzyńcy nie ma
Paladyna masz jednego, a awansujących złodzieji 2


Przydatny jest Bard albo Wjownik/Mag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 13:44, Kostek hero napisał:

tak wogole to ja teraz wlasnie zabilem irenicusa i wchodze do ToB ale taki jest problem ze
jak juz wejde to nie mozna sie cofnac do athkatli. wobec tego kilka spraw pozostaje niezalatwionych.
np. czy ktos zabil kangaxa? i ewent. jesli tak to jakie za niego byly przedmioty. bo jesli
cos bardzo fajnego to po prostu wczytam save i zaczne pilowac do skutku.


Miales problem z Irkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować