Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Mam problem techniczny: Jaheira i Viconia stoja w miejscu i prawie sie nie poruszaja, robia kilka krokow i sie zatrzymuja. A kiedy otwieraj jakis pojemnik, to od razu go zamykaja z powrotem. Czyktos wie co z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 01:58, Sidal napisał:

> Nie, nie. Mieczykiem mozna walczyc, ale chyba jest malo skuteczny.

Pewnie, że można.. ale jest bardzi cieniutki.


Ma jakies umagicznienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 02:00, Icestalker napisał:

> > Nie, nie. Mieczykiem mozna walczyc, ale chyba jest malo skuteczny.
>
> Pewnie, że można.. ale jest bardzi cieniutki.
>

Ma jakies umagicznienie?


Wygląda jak miecz krótki i tak też się nim walczy.. ale ani w opisie tego miecza, ani na żadnych stronkach nie znalazłem jakiegoś jego opisu. Niezły problem.. odpowiedź może głupia ale.. może reinstalka (zachowaj na wszelki wypadek gdzieś savy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2006 o 02:10, Sidal napisał:

> Ma jakies umagicznienie?

Wygląda jak miecz krótki i tak też się nim walczy.. ale ani w opisie tego miecza, ani na żadnych
stronkach nie znalazłem jakiegoś jego opisu. Niezły problem.. odpowiedź może głupia ale.. może
reinstalka (zachowaj na wszelki wypadek gdzieś savy)


Bo problemem w tym wszystkim jest brak opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2006 o 02:14, Icestalker napisał:

Bo problemem w tym wszystkim jest brak opisu.

Ktoś zrezygnował z uwalniania Aerie i wyniusł go z cyrku po rozwaleniu iluzii? Bo może to po prostu w żeczywistości zwykły klucz/iluzja. Takie tylko przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 02:18, Sidal napisał:


> Bo problemem w tym wszystkim jest brak opisu.
Ktoś zrezygnował z uwalniania Aerie i wyniusł go z cyrku po rozwaleniu iluzii? Bo może to
po prostu w żeczywistości zwykły klucz/iluzja. Takie tylko przypuszczenia.


Walczylem nim, tylko nie wiem czy jest efektywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 01.04.2006 o 01:11, Icestalker napisał:

Mozna go zrobic Dobrym. :-)))))


Można? To będe musiał tak zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 01:57, Sidal napisał:


> Nie trzeba miec zaimportowanej postaci.
> Złote pantalony sa w pomieszczeniu obok więzienia (na pólnoc). Leżą na stole albo za obrazem,

> nie pamiętam juz dokładnie. Oczywiście trzeba je zabrać na samym początku przed opuszczeniem

> lochów Irenicusa.

Ten pokój z golemem.. za obrazem.. ale jak sie importuje postać, inaczej, zaczynając od dwujki
tylko ich nie ma.


Grałem calkiem niedawno i dam sobie ręke uciąć:), że są...
Nie importowałem postaci na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 01.04.2006 o 08:27, Icestalker napisał:

Napisz, czy jest skuteczny.


A nie próbowałeś go zmieniać w dobrego? Nie wiem kiedy będzie on sluzyj jasnej stronie mocy, ale na pewno to zrobie jak bede mial możliwosć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Odkryłem właśnie ciekawy bug bg2- pojawia sie nawet w spatchowanej wersji z nxk z trąbalem. Polega on na tym, że mając w ekwipunku Lilarcora można go dać każdej postaci, nawet magowi. Robimy to tak, żę dajemy go Minscowi, albo innej postaci do ręki, a dalej wybieramy opcję konwersacja. Zaraz potem zanim miecz sie odezwie trzeba wcisnąć pauzę i można swobodnie przenieść go z dłoni Minsca, do Nalii, albo kogokolwiek :)
Po wyłączeniu pauzy miecz odzywa sie z ręki nowego właściciela. Broń mozna zdjąć normalnie, ale ponowne jej wyekwipowania wymaga takiej samej operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 10:04, Budo napisał:


Odkryłem właśnie ciekawy bug bg2- pojawia sie nawet w spatchowanej wersji z nxk z trąbalem.
Polega on na tym, że mając w ekwipunku Lilarcora można go dać każdej postaci, nawet magowi.
Robimy to tak, żę dajemy go Minscowi, albo innej postaci do ręki, a dalej wybieramy opcję konwersacja.
Zaraz potem zanim miecz sie odezwie trzeba wcisnąć pauzę i można swobodnie przenieść go z dłoni
Minsca, do Nalii, albo kogokolwiek :)
Po wyłączeniu pauzy miecz odzywa sie z ręki nowego właściciela. Broń mozna zdjąć normalnie,
ale ponowne jej wyekwipowania wymaga takiej samej operacji.


No tak, ale jaki w tym sens, skoro magowie szkolić się w mieczach dwuręcznych ani w broni dwuręcznej nie mogą :p Czyli walczą z minusami. Aha, i gdzie widizałeś maga walczącego w pierwszej linii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 01.04.2006 o 10:30, Latniak napisał:

No tak, ale jaki w tym sens, skoro magowie szkolić się w mieczach dwuręcznych ani w broni dwuręcznej
nie mogą :p Czyli walczą z minusami. Aha, i gdzie widizałeś maga walczącego w pierwszej linii
:)


Ja, jestem wieloklasowcem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 10:03, DEViANCE napisał:

>
> Napisz, czy jest skuteczny.

A nie próbowałeś go zmieniać w dobrego? Nie wiem kiedy będzie on sluzyj jasnej stronie mocy,
ale na pewno to zrobie jak bede mial możliwosć :D


Zmienic kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 13:47, Icestalker napisał:

>
> No tak, ale jaki w tym sens, skoro magowie szkolić się w mieczach dwuręcznych ani w broni
dwuręcznej
> nie mogą :p Czyli walczą z minusami. Aha, i gdzie widizałeś maga walczącego w pierwszej
linii
> :)

Ja, jestem wieloklasowcem. :-)


No skoro wieloklasujesz z wojownikiem to tak czy siak mozesz używać Lilarcora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpesze jest to, że dając komuś pas siły dajemy mu broń lub pancerz, której normalnie by nie udźwignął, a potem wystarczy tylko zdjąć pas... a przedmioty dalej będą :) Zrobiłem z tym screena, jest na Bezpiecznej Przystani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 13:48, Latniak napisał:

> >
> > No tak, ale jaki w tym sens, skoro magowie szkolić się w mieczach dwuręcznych ani
w broni
> dwuręcznej
> > nie mogą :p Czyli walczą z minusami. Aha, i gdzie widizałeś maga walczącego w pierwszej

> linii
> > :)
>
> Ja, jestem wieloklasowcem. :-)

No skoro wieloklasujesz z wojownikiem to tak czy siak mozesz używać Lilarcora ;)


Lepiej jest jednak wziac dwie bronie-lepszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 13:54, Adham napisał:

Najpesze jest to, że dając komuś pas siły dajemy mu broń lub pancerz, której normalnie by nie
udźwignął, a potem wystarczy tylko zdjąć pas... a przedmioty dalej będą :) Zrobiłem z tym screena,
jest na Bezpiecznej Przystani.

Taaa... i widzimy komunikat: postac nie może się ruszyc - przeciązenie. Baaardzo przydatne nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 13:54, Adham napisał:

Najpesze jest to, że dając komuś pas siły dajemy mu broń lub pancerz, której normalnie by nie
udźwignął, a potem wystarczy tylko zdjąć pas... a przedmioty dalej będą :) Zrobiłem z tym screena,
jest na Bezpiecznej Przystani.


Tak, widzialem, ale to jest kiepski pomysl, bo jak postac ma za mala sile, zeby uzywac jakiejs zbroi, to przewaznie nie moze jej tez udzwignac bez pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować