Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2006 o 18:04, Sarafan_Knight napisał:

Ku chwale potomnych, screen kodu strony z cyklu "czym nie należy robić stron internetowych".
;) Tak w ogóle, to bardzo negatywnie zaskoczył mnie ten Nvu. Mówię Wam jeszcze raz: nie zbliżajcie
się do niego. :)

A co to jest i o co w ogóle chodzi?
Bo ja widzę tylko tyle, że kod jest strasznie zapaprany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... Jeden post wyżej wszystko było wyjaśnione. Głupi ja. Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, że głowa mnie boli i ciężko mi się skupić na czymkolwiek.
Sorki za dwa posty pod rząd i to bez sensu.
:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 22:12, Telrond napisał:

zarobisty bug mam. w twierdzy straznika ,w obozie ilithidow jest tylko polowa klucza. drugiej
nie ma :/


Musi gdzieś być. :) Poszukaj dokładnie, sprawdzając klawiszem Tab. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 22:12, Telrond napisał:

zarobisty bug mam. w twierdzy straznika ,w obozie ilithidow jest tylko polowa klucza. drugiej
nie ma :/


Oba są o ile dobrze pamiętam w tych guziczkach na środku okrągłych pomieszczeń. Pierwsze pomieszczenie jest na północnym zachodzie, drugie na południe od sali treningowej.
O ile tam już szukałeś to może jakiś Łupieżca miał to przy sobie (ale raczej to było w tych guziczkach) i zginął gdzieś przy jakiś drzwiach przez co ciężko przedmiocik zlokalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Od dosc dawna sledze ten forumowy watek o BG2, wiele razy tez chcialem wtracic swoje 3 grosze do dyskusji wszelakich , no lae z powodu wrodzonego lenistwa nigdy mi sie nie chcialo rejestrowac.
Ale w koncu przelamalem sie , poniewaz chcialem wyjsc do was z inicjatywa. Co byscie powiedzieli na stworzenie forum o BG2? Jest wiele stron o tej grze , lae dobrego forum nie widzialem.
Ten watek bogaty jest we wszelaka wiedze, ale jest strasznie chaotyczny, i nic n ie mozna tu znalezc w krotkim czasie. Uszeregowane forum byloby swieza i ciekawa odmiana i alternatywa dla innych stron i tego watku.
Ktos jest chetny do pomocy? Darmowe fora mozna zakladac na stronie www.fora.pl .

Pierwszym problemem bylby adres odpowiedni dla tej strony : ) Jakies propozycje? : )


czekam na odpowiedzi, pozdrawiam!

Marius''z (pół-elf, złodziej/zabójca, neutralny :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako administrator serwisu http://bg2.gram.pl, mogę zdradzić, że planujemy stworzyć forum poświecone BG. Nie mogę podać konkretnej daty kiedy (i czy w ogóle) takie forum powstanie, bo nie zależy to w pełni od nas, ale postaramy się, żeby coś w tej kwestii ruszyło do końca wakacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak tam, chcecie:) Nie to nie ; ) A wracajac do gry przez net... Gra ktos? Ktos chce zagrac? Np Wieczorami co drugi dizen, czy jakos tak? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 16:10, (ze)BRO napisał:

Np Wieczorami co drugi dizen, czy jakos tak? : )


Ja bardzo chętnie jak ktoś wykombinuje jak się można do sesji podłączyć z nieglobalnego ip. Jeżeli nie to może moglibyście jeszcze jakieś 2 tygodnie poczekać? (przechodzę na telekomunę^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 16:15, shinian napisał:

Ja bardzo chętnie jak ktoś wykombinuje jak się można do sesji podłączyć z nieglobalnego ip.
Jeżeli nie to może moglibyście jeszcze jakieś 2 tygodnie poczekać? (przechodzę na telekomunę^^)


Jest taki programik Hamachi lub Himachi (nie pamiętam dokładnie), który pozwala podłączyć się z wewnętrzym ip. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem otoz gram magiem i robie questa kula sfer (wlasciwie zrobilem) ale jak kula wroci do pierwszej sfery materialnej to valygar mi mowi ze lavok nie zyje i nie dostaje na wlasnosc kuli
CO MAM U DIABŁA ZROBIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 17:30, Rafael Urbano napisał:

mam problem otoz gram magiem i robie questa kula sfer (wlasciwie zrobilem) ale jak kula wroci
do pierwszej sfery materialnej to valygar mi mowi ze lavok nie zyje i nie dostaje na wlasnosc
kuli

Jak to nie dostajesz? Mówi Ci, że Kula nie należy do Ciebie czy co? Nie wiem jak to się powinno odbywać, bo nigdy nie miałem Valygara w drużynie podczas wykonywania tego zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 17:30, Rafael Urbano napisał:

mam problem otoz gram magiem i robie questa kula sfer (wlasciwie zrobilem) ale jak kula wroci
do pierwszej sfery materialnej to valygar mi mowi ze lavok nie zyje i nie dostaje na wlasnosc
kuli
CO MAM U DIABŁA ZROBIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!

Po jakimś czasie wejdź ponownie do kuli. Pojawi się mag, który da Ci kulę na własnośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeci raz przechodze Bg2, ale jakoś do tej pory nie mialam cierpliwości do prowadzenia romansów. Teraz jako że gram kobiecą postacią zdecydowałam się na romans z Anomenem/ fakt romans kiepski ale woj-kapłan z niego super/ No i ku mojemu zdumieniu i rozpaczy :D jak walczę drugi raz z Bohdi to zaraz po wejściu na cmentarz zamieniają mi go w kamień i zabijają. Nic nie zostaje ani sprzęt ani ciało /żeby wskrzesić na wzgórach Umar/. Loadowałam parę razy i ciągle to samo. Czy to bug czy tak ma być? A jeżeli tak to gdzie znajdę ciało i sprzęt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz rozegrać walkę tak by Aniego Bohdi w kamień nie zamieniła; a nawet jeśli to żeby nikt już go nie atakował - można go potem odczarować: czar zowie się przemiana kamienia w ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest plotka że podobno posiadając Kulę Sfer na własnośc można teleportować się na chwilę do Sigil ale kula się psuje i coś nie wychodzi czy coś akiego. Czy ktoś doświadczył czegoś takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, to może być Planar Sphere Mod, który znacznie rozbudowuje kulę sfer (wreszcie jest to prawdziwa akademia magii, a nie pusta jaskinia). Mod ten umożliwia spotkanie z Panią Bólu i widmem Vekny, więc może właśnie o to Ci chodzi. Co prawda nigdy nie instalowałem tej modyfikacji, ale słyszałem/czytałem o niej trochę.
Podobno strasznie zabugowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować