Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2006 o 20:12, Chlorofil napisał:

Ej jest jakiś sposób aby zgłośnić wypowiedzi bohaterów ?? Bo w opcjach mam na maksa ale i tak
słysze słabo ich :/


Po pierwsze "podgłosić" a nie "zgłośnić", a po drugie jeśli masz w opcjach na maxa to chyba nie ma innego sposobu, ale spróbuj w programie konfiguracyjnym zrobić coś ze sprzętem. Może to coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 20:12, Chlorofil napisał:

Ej jest jakiś sposób aby zgłośnić wypowiedzi bohaterów ?? Bo w opcjach mam na maksa ale i tak
słysze słabo ich :/

Prawdopodobnie system EAX ci bruździ. Wyłącz go po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 21:07, Puer napisał:

Prawdopodobnie system EAX ci bruździ. Wyłącz go po prostu.


Mi natomiast często nagle pojawia się straszny szum, i trwa aż nie czegoś nie zrobie. Ale nie mam włączonego EAXa, gdyż moja karta muzyczna na to nie pozwala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje - co byś powiedzieli na to Drodzy Współforumowicze żeby zrobić podsumowaine całego tematu o Baldur''s Gate II?Zamieszczeniu tego streszczenia(podsumowania) w kilku postach lub na jakieś stronie, najlepiej a Bezpiecznej Przystani za zgodą administratorów. Ja osobiście mogę podjąć się tego zadania. Czekam na Wasze opinie w tej sprawie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 22:06, balduran2 napisał:

Mam propozycje - co byś powiedzieli na to Drodzy Współforumowicze żeby zrobić podsumowaine
całego tematu o Baldur''s Gate II?Zamieszczeniu tego streszczenia(podsumowania) w kilku postach
lub na jakieś stronie, najlepiej a Bezpiecznej Przystani za zgodą administratorów. Ja osobiście
mogę podjąć się tego zadania. Czekam na Wasze opinie w tej sprawie.Pozdrawiam


Hmmm... Coś w stylu FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w tym temacie? :) W sumie czemu nie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 22:08, Sarafan_Knight napisał:

Hmmm... Coś w stylu FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w tym temacie? :)
W sumie czemu nie... :)


Czyli...mam poparcie oficjalnej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 22:15, balduran2 napisał:

Czyli...mam poparcie oficjalnej strony?


Oczywiście, że tak. :) Jeśli takie coś powstanie, to z chęcią zamieszczę to na Bezpiecznej Przystani. Jednak sam z powodu natłoku różnych zajęć, niestety nie będę mógł wziąć udziału w jego tworzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm za to ja zadam inne pytanko. Czy jest jakiś mod rozwijający Twierdze ?? Osobiście strasznie mi się podobały Twierdza Wojownika i Złodzieja, dlatego ciekawi mnie czy jest coś co je rozbudowuje, więcej questów, jakieś komplikacje etc. bo naprawde fajnie było być panem i władcą Posiadłości Da''Arnisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest jakiś mod rozwijający gildię złodziei, ale nie pamiętam tytułu. Jedyne co kojarzę z twierdzami to komponent w easy-of-use, który pozwala na posiadanie wszystkich twierdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 23:32, Vormulac napisał:

Expanded Thief Stronghold--->Tu rozwiniesz swe możliwości złodziejskie.

Wielkie dzięki sam czytałem gdzieś o takim rozbudowującym Kule Sfer, ale nie pamiętam nazwy, jak się doszperam dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 23:24, Hubi Koshi napisał:

Hmm za to ja zadam inne pytanko. Czy jest jakiś mod rozwijający Twierdze ?? Osobiście strasznie
mi się podobały Twierdza Wojownika i Złodzieja, dlatego ciekawi mnie czy jest coś co je rozbudowuje,
więcej questów, jakieś komplikacje etc. bo naprawde fajnie było być panem i władcą Posiadłości
Da''Arnisów.


Jest mod który umożliwia bez względu na klase, posiadanie wszystkich twierdz w grze naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 23:37, balduran2 napisał:

Jest mod który umożliwia bez względu na klase, posiadanie wszystkich twierdz w grze naraz.

Albatross o tym wspomniał to jeden z elementów moda Easy-of-use.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 23:39, Vormulac napisał:

Spoko, po to jestem, żeby przewodniczącym pomagać...:)
Jakby co to:
Kula sfer -> Planar Sphere Mod

Wielkie dzięki, a poza tym. CO TO Przewodniczący mają znać wszystkie tajemnice wszystkich gier ?? Oż to ja chyba poprosze o degrada :-P. Swoją drogą drugie pytanko jak to jest z Sarevokiem można mu zmienić ten charakter i czy rozmowy które do tego prowadzą są niezależne od postępów w grze czy też mają miejsce po wydarzeniach, które mają miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 23:39, Hubi Koshi napisał:

Albatross o tym wspomniał to jeden z elementów moda Easy-of-use.


Chyba tak, ale nie pamiętałem nazwy o mam dużo różnych modów zainstalowanych i nie pamiętam ich nazw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 23:41, Hubi Koshi napisał:

> Spoko, po to jestem, żeby przewodniczącym pomagać...:)
> Jakby co to:
> Kula sfer -> Planar Sphere Mod
Wielkie dzięki, a poza tym. CO TO Przewodniczący mają znać wszystkie tajemnice wszystkich gier
?? Oż to ja chyba poprosze o degrada :-P. Swoją drogą drugie pytanko jak to jest z Sarevokiem
można mu zmienić ten charakter i czy rozmowy które do tego prowadzą są niezależne od postępów
w grze czy też mają miejsce po wydarzeniach, które mają miejsce.

Ważne jest żeby nie kazać mu przysięgać , i trzeba oddać mu cząstkę swojej duszy a nie Imoen, potem prowadzić rozmowy tzw umoralniające :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 15:23, balduran2 napisał:

> Dużo więcej.

To chyba sobie zainstaluje, a czy ściąga ona bariere poziomów czy trzeba oddzielnie zainstalować?


Trzeba oddzielnie zainstalować, poza tym proponuję ściągnąć "spell 50" poprawia parę istotnych szczegółów w zaklęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować