Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2006 o 11:07, Paladynka napisał:

U nie też zawsze była, ale zaczynam kombinować, dlaczego Baldusiek nie może jej odszukać.

Nie może jej odnaleźć, bo albo ma błąd gry, albo mu sie nie chce, dzielnica cmentarna nie jest duża, a i tłoku tam nie ma, więc odnalezienie kogokolwiek nie jest trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 11:07, Paladynka napisał:

U nie też zawsze była, ale zaczynam kombinować, dlaczego Baldusiek nie może jej odszukać.


Chyba już napisał... odezwał się do niej po chamsku (ciekawe czy taj źle jak na forum) i poszła sobie (surprise, surprise...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie opowiedział, więc napiszę jeszcze raz:

Chciałem się dowiedzieć jak tam Icewind Gate II, bo gram w IWD 2 i bardzo podoba mi się system. Proszę ewentualnie o linka z kąd można go ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 13:38, Xanax napisał:

Proponuję zajrzeć na stronę http://bg2.gram.pl
Tam znajduje się dział poświęcony tej konwersji.


A mi się Icewind Gate wiesza po stworzeniu postaci w momencie gdy zagaduję tego kolesia, żeby nie przeniósł do lochów Irenicusa. Ktoś wie co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2006 o 13:51, hito_kun napisał:

A mi się Icewind Gate wiesza po stworzeniu postaci w momencie gdy zagaduję tego kolesia, żeby
nie przeniósł do lochów Irenicusa. Ktoś wie co z tym zrobić?


To nie zaczynaj z treningiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 14:38, Icestalker napisał:


> A mi się Icewind Gate wiesza po stworzeniu postaci w momencie gdy zagaduję tego kolesia,
żeby
> nie przeniósł do lochów Irenicusa. Ktoś wie co z tym zrobić?

To nie zaczynaj z treningiem ;)


? Chyba nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 16:35, Smrodol napisał:

kto ma może shadowkeepeer do bg2 bo nie moge pokonać niebieskiego smoka ludzie please????????[m]???????

1. shadowkeeper to nie jest żaden unikat www.google.pl
2. z tego co pamiętam to w TOB i tak nie zedytujesz sejwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wersja Shadowkeepera, która pozwala edytować sejwy z ToB. Niestety nie pamiętam skąd ją ściągnąłem, więc ewentualnie mogę komuś wysłać mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 18:47, Xanax napisał:

Jest wersja Shadowkeepera, która pozwala edytować sejwy z ToB. Niestety nie pamiętam skąd ją
ściągnąłem, więc ewentualnie mogę komuś wysłać mailem.

hans_olo(et)wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 16:35, Smrodol napisał:

kto ma może shadowkeepeer do bg2 bo nie moge pokonać niebieskiego smoka ludzie please????????[m]???????


Zamiast tego zmień taktykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ściągnąłem i zainstalowałem mod Tactics. Udało mi się już prawie wyleźć z lochów Irenicusa.
Horror. Ale genialne zarazem. Takich problemów jak z tym Ilychem nie miałem chyba z nikim innym bez moda.
No chyba że z Kangaaxem. (nie liczę drużyny tych kolesi z dopiskiem eclipse, którzy atakują Solaufeina pod koniec ToB, bo ich nie udało mi się pokonać nigdy :-( ).
Przyzwanie Upadłego Devy to już chyba jednak przesada. Na szczęście on sam - dzięki zbiegowi okoliczności - załatwił Ilycha i Karamazowa.
Ale nieprawdą jest że nie można ściągnąć ich osobno. Czasem się to uda, choć trzeba mieć duuużo szczęścia.
No i nieprawda że można raz odpocząć bez kłopotów. Mnie już za pierwszym razem atakowała ekipa druegarów. Ale w sumie to i tak się jednak opłacało kimnąć jeszcze raz.
Biorąc pod uwagę początek to reszta gry zapowiada się naprawdę obiecująco...
Ale w tym wypadku naprawdę opłaca się zastosować ten trick z przeniesieniem ekwipunku z BG1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować