Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2006 o 20:46, Albatross napisał:

> Czyli ta wersja weidu jest taka sama tylko tyle ze bardziej kompatybilniejsza od wersji
1.03 ?
Dokładnie tak.

>Ok. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 21:37, RafiXxx napisał:

Powie mi ktos czemu niemozna juz zamawiac w sklepie BL2??

a jak myślisz? troche stara juz jest nieprawdaz? (ale wciaz najlepsza wsród crpg i nie tylko :D

w cdprojekt powinno jeszcze być jako Extra Klasyka a jak nie to kup przez allegro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2006 o 21:59, Pakulas napisał:

a jak myślisz? troche stara juz jest nieprawdaz? (ale wciaz najlepsza wsród crpg i nie tylko
:D

w cdprojekt powinno jeszcze być jako Extra Klasyka a jak nie to kup przez allegro :D



Ja właśnie taką mam z przed 3 lat. Ciekawe, czy jak poczekam jeszcze 2, to za ile będę mógł ją sprzedać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 23:47, Icestalker napisał:

Ciekawe, czy jak poczekam jeszcze 2, to za ile będę mógł ją sprzedać ;P

To co ja mam powiedzieć, hę? :D
Ja mam Edycję Kolekcjonerską...(5 CD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 10:51, boogie85 napisał:

> Czy ktos z was moze zna jakiegos patcha czy jakis podobny programik który zdjał by
blokade
> levelu- zeby miec powzej 17??
Zainstaluj ten modzik :D http://orfi.uwm.edu.pl/~jarek_z/oig/download/trainers/bg2_lvl50.zip



nie chce wyjsc na kompletnego ignoranta- ale jak instaluja go w folderze BG2- nci nei daje- gdzie dojkadnie go zainstalowac i czy jakis plik wykasowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2006 o 00:20, Vormulac napisał:

Ja mam Edycję Kolekcjonerską...(5 CD).



Ja też. Bo moja Ekstra Klasyka też ma 5 CD. Za kilkanaście lat to będzie antyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 00:33, temps napisał:

nie chce wyjsc na kompletnego ignoranta- ale jak instaluja go w folderze BG2- nci nei daje-
gdzie dojkadnie go zainstalowac i czy jakis plik wykasowac??

O ile dobrze pamiętam to trzeba rozpakować go do podfolderu override w folderze BG2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 01:49, zebara napisał:

> nie chce wyjsc na kompletnego ignoranta- ale jak instaluja go w folderze BG2- nci nei
daje-
> gdzie dojkadnie go zainstalowac i czy jakis plik wykasowac??
O ile dobrze pamiętam to trzeba rozpakować go do podfolderu override w folderze BG2.



dzieki miales racje- od razu gra sie inaczej;] a przy okazji jakis modzik do skilli jest dostepy i gdzie go rozpakowac;]??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 08:52, temps napisał:

> > nie chce wyjsc na kompletnego ignoranta- ale jak instaluja go w folderze BG2- nci
nei
> daje-
> > gdzie dojkadnie go zainstalowac i czy jakis plik wykasowac??
> O ile dobrze pamiętam to trzeba rozpakować go do podfolderu override w folderze BG2.


dzieki miales racje- od razu gra sie inaczej;] a przy okazji jakis modzik do skilli jest dostepy
i gdzie go rozpakowac;]??

wszelkie mody instaluje sie albo automatycznie do głównego katalogu albo do override jeśli nie ma automatycznego instalatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 08:52, temps napisał:

dzieki miales racje- od razu gra sie inaczej;] a przy okazji jakis modzik do skilli jest dostepy
i gdzie go rozpakowac;]??

Zobacz na oficjalnej stronce BG2 /wejsć możesz z " Gram pl " kliknij zamiast na forum to na kolektyw/. Tam są linki do modów. Dobra polska stronka z modami i opisem instalacji to "ostrze i gwiazdy" ale nie pamiętam linka, ale wyszukaj w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2006 o 10:21, zebara napisał:

Zobacz na oficjalnej stronce BG2 /wejsć możesz z " Gram pl " kliknij zamiast na forum to na
kolektyw/. Tam są linki do modów. Dobra polska stronka z modami i opisem instalacji to "ostrze
i gwiazdy" ale nie pamiętam linka, ale wyszukaj w google.



Taaa Daaam Daaam... Oto mój post numer 500 w tym temacie. Oto link: http://orfi.uwm.edu.pl/~jarek_z/oig/linki.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2006 o 12:49, Sareavok1 napisał:

Ty to ładnie oblegasz ten temat. Nie wiem czemu jeszcze nie jesteś redaktorem BP :D.


No, I jeszcze 47 postów i będę lepszy od Sarafana. Szkoda tylko, że za parę godzin wylatuję na tydzień. Przez ten czar Sarafan może mi uciec. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 12:56, Icestalker napisał:


> Ty to ładnie oblegasz ten temat. Nie wiem czemu jeszcze nie jesteś redaktorem BP :D.

No, I jeszcze 47 postów i będę lepszy od Sarafana. Szkoda tylko, że za parę godzin wylatuję
na tydzień. Przez ten czar Sarafan może mi uciec. ;P



heh .. no na pewno go przegonisz jezeli caly czas bedziesz takie posty pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znow mam mały problem. Zrobiłem 1 częśc zadania dla Bohdi tzn odebrałem jakiś ładunek z doków i teraz mam jej go zwrócić. Ale nie moge jej znaleźć. Mowiła coś że podziemią mogęhandlować z jej ludzmi itp ale nie wiem w którym to się miejscu wchodzi. W tym grobowcu w którym ją spotkałem 1 raz nie ma żadnej drogi dalej, a w tych dużych grobach nie moge znaleźć drogi dalej bo to pewnie tam jest. Kto pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:14, zulik22 napisał:

Witam. Znow mam mały problem. Zrobiłem 1 częśc zadania dla Bohdi tzn odebrałem jakiś ładunek
z doków i teraz mam jej go zwrócić. Ale nie moge jej znaleźć. Mowiła coś że podziemią mogęhandlować
z jej ludzmi itp ale nie wiem w którym to się miejscu wchodzi. W tym grobowcu w którym ją spotkałem
1 raz nie ma żadnej drogi dalej, a w tych dużych grobach nie moge znaleźć drogi dalej bo to
pewnie tam jest. Kto pomoże?


Bodhi zawsze jest w tym samym miesjcu (w tym calym swoim siedliku wampirow) wejscie do niego znajduje sie w polnocno-srodkowej czesci mapy (mniej wiecej tam gdzie np. za dnia spotykasz paladyna ubolewajacego nad strata kogos tam bliskiego, a obok zakopano biednego Tirdira.) w wejsc do tego jej "grobowca" .. ona zawsze sie znajduje w takiej sali gdzie jest taki podluzny stol. (jezeli jej tam nie ma to sprobuj tam wejsc w nocy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować