Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Hmm sprawdziłem na stronce dokładnie to miejsce i wydaje mi się że te drzwi są u mnie zamknięte, tzn pisze zaryglowane od wewnątrz. Czy nie ma jakiegoś wejścia a tych podziemi co te pająki są itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:42, zulik22 napisał:

Hmm sprawdziłem na stronce dokładnie to miejsce i wydaje mi się że te drzwi są u mnie zamknięte,
tzn pisze zaryglowane od wewnątrz. Czy nie ma jakiegoś wejścia a tych podziemi co te pająki
są itp?


jest tam wejscie ale korzysta sie z niego tylko wtedy kiedy pracuje sie dla zlodzieji cienia. (a poniewaz pracujesz dla Bodhi to te drzwi zawsze beda zamnkniete.) zastanwaiam sie dlaczego nie mozesz sie dostac do tego jej grobowca.. przeciez w momencie kiedy sie konczy z nia rozmowe (z decyzja pracy dla niej) to drzwi zawsze sa otwarte... moze to jakis blad w grze..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli te drzwi zaryglowane powinny zostać zaryglowane tak? W tym grobowcu w którym rozmawiałem z Bodhi nie było chyba wejścia. Był to taki mały "jednoosobowy" grób i nie wyglądał na jakieś wejście. Ponawiam pytanie czy z tych głownych podziemi nie da sie przejść do siedziby Bodhi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 17:02, zulik22 napisał:

Czyli te drzwi zaryglowane powinny zostać zaryglowane tak? W tym grobowcu w którym rozmawiałem
z Bodhi nie było chyba wejścia. Był to taki mały "jednoosobowy" grób i nie wyglądał na jakieś
wejście. Ponawiam pytanie czy z tych głownych podziemi nie da sie przejść do siedziby Bodhi?


dochodze do wniosku ze Ty chyba wszedles do malego grobowca obok (walczy sie tam z takim kolesiem - chyba "krol krypty" czy jakos tak a pod sciana jest skrzynia) wejscie do grobowca Bodhi jest tuz obok. I generalnie jest to jedyne wejcie (kiedy sie dla niej pracuje)
Co do zaryglowanych drzwi to (mam na mysli te ktore znajduja sie na tej duzej mapie gdzie sie toczy kilka walk z pajakami) one beda zaryglowane zawsze chyba ze pracujesz dla zlodzieji cienia.(w ostatnim quesicie dla nich jeden z ich magow otworzy Ci to przejscie) ale poniewaz dla nich nie pracujesz to drzwi do Bhodi powinny byc odblokowane (ale od strony dzielnicy cmentarnej .. czyli obok tego malego grobowca)
zamieszczam Ci screenshota przedstawiajacego wejscie do kryjowki Bhodi .. z ktore powinny byc odblokowane gdy dla niej pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 17:26, Piotrbov napisał:

Te drzwi które pokazujesz są otwarte tylko wtedy gdy pracujesz dla Bohdi.


no to przeciez napisalem! przeczytaj ostatnia linijke mojego tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:10, zulik22 napisał:

No to właśnie te drzwi są zaryglowane od środka:/ To co w takim wyadku można zrobić?


hmm mnie osobiscie nigdy zaden podobny problem w BG2 nie spotkal wiec nie bardzo wiem.. sprobuj dostac sie tam w nocy (moze wtedy beda otwarte) jezeli nic nie pomoze to najprawdopodobniej blad w grze i chyba powinienses przeinstalowac BG.. albo zaczac gre od nowa ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:10, zulik22 napisał:

No to właśnie te drzwi są zaryglowane od środka:/ To co w takim wyadku można zrobić?


powinny być dwa wejścia jedno jest otwarte gdy pracujesz dla Bohdi a drugie gdy wykonujesz misje dla złodzieji cienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego grobowca są 3 wejścia. Jedno zamknięte na amen, chyba, że pracujesz dla Bodhi. Jeżeli pracujesz dla Złodziei Cienia, to pozostałe dwa są otwarte, a te drzwi już w grobowcu prowadzące do kryjówki Bodhi otworzy ci mag. Stoi tam bodaj z Golemem. Dodam jeszcze, ze będzie tam tylko gdy wykonujesz ostatnie zadanie dla Złodziei cienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 20:12, patryk1605 napisał:

czy w kazdym romansi moge miec dziecko czy tylko z viconia??

Nie z Viconią ! Tylko z Aerii można mieć dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 20:12, patryk1605 napisał:

czy w kazdym romansi moge miec dziecko czy tylko z viconia??


We właściwej grze tak naprawdę możesz "mieć" dziecko tylko z Aerie,a o dziecku Viconią jest tylko w pisanym zakończeniu sagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 20:17, Paladynka napisał:

> czy w kazdym romansi moge miec dziecko czy tylko z viconia??

We właściwej grze tak naprawdę możesz "mieć" dziecko tylko z Aerie,a o dziecku Viconią jest
tylko w pisanym zakończeniu sagi.

dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nocą też się nie da wejść. Pytanie jeszcze do tego mam. Gdzie spotkaliście Bodhi kiedy wysyłała kontakt do was? Nie w takim małym grobie? I jeszcze jedno. Czy wyważenie zamku(czy jak to sie tam nazywa, zalezne od sily) mogło by otworzyć takie drzwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nocą też się nie da wejść. Pytanie jeszcze do tego mam. Gdzie spotkaliście Bodhi kiedy wysyłała kontakt do was? Nie w takim małym grobie? I jeszcze jedno. Czy wyważenie zamku(czy jak to sie tam nazywa, zalezne od sily) mogło by otworzyć takie drzwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pare postów wyżej napisałem już odpowiedź. Przeczytaj sobie...
I nie otworzysz tych drzwi nawet jakbyś miał tysiąc siedemset osiemdziesiąt trzy punkty siły :- \ te drzwi są istotne dla fabuły i cokolwiek byś nie robił ich nie otworzysz (chyba, że będziesz pracował dla Bodhi, ale o tym pisałem już wcześniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobiłem pierwsze zadanie dla niej tzn pierwszą część to chyab pracuje dal niej;) Miałem save z momentu wcześniej, troche omineło mnie ale lepsze to niż od nowa całkiem. Bodhi powinna była mnie przenieść pod drzwi i mi je otworyć a za pierwszym razem tak nie zrobiła. Widze że innego rozwiązania nie ma, chyab że ktoś zna adres tej siedziby żeby wpisać i sie tam przenieśc tak by było najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego ostatniego pytania z numerem lokacji nie było bo już wiem gdzie to jest. Ale nie chce zabardzo tracić postępów w grze. Zadnych pomysów? Jakis teleport w obrębie mapy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować