Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2007 o 14:59, reaven1 napisał:

Szczerze mówiąc to dla doświadczonych graczy nawet tactics nie stanowi za dużego wyzwania:P
osobiście mam zainstalowanego i jakoś tak samo komp dostaje baty:P ale faktycznie myśli trochę
szybciej:)

Ja tam nie zauważam wielkiej róźżnicy przy tacticsie...mnie wkurza to że moge awansować do 50lvlu maks...na wskutek gry w dwójkę z reaven''em, a wcześniej gry solo moja postać ani razu nie przeszła nawet SoA a ma już chyba 44 czy 45 poziom...zawdaiaka z kp -19 (przy jednej broni -21) i trako -21 i -20...ale i tak wysiadam przy rębajle Ravena ;) pod względem jak długo może się postać rozwijać wygrywają multi.. i to potem jest ich wielki plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2007 o 15:11, kamiln napisał:

Fakt, tactics mógłby byc trochę bardziej wymagający i bardziej zrównoważony - im dalej gra
się ciągnie tym jest łatwiej (przynajmniej dla mnie)


No ale czego można wymagać:P to tylko zwykły mod:) ale i tak chwała za to że jest, w takiej czy innej formie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2007 o 15:15, Tanaathos napisał:

Ja tam nie zauważam wielkiej róźżnicy przy tacticsie...


To jest fakt:P nawet jak gramy we dwuch to gra jest prosta:D pomimo modów, które mam:P

Dnia 05.04.2007 o 15:15, Tanaathos napisał:

mnie wkurza to że mogę awansować do 50lvlu maks...na wskutek gry w dwójkę z reaven''em, a wcześniej gry solo moja postać ani razu nie przeszła nawet SoA a ma już chyba 44 czy 45 poziom...


No niestety nawet z modem lvl50 można tylko ten poziom uzyskać:P ale dochodzę do wniosku że każdy wyższy niż 50, byłby już nie tyle co przesadą ,ale nawet nie dawałby nic nowego... np dla maga 50 , każdy kolejny nic by nie dawał...

Dnia 05.04.2007 o 15:15, Tanaathos napisał:

...ale i tak wysiadam przy rębajle Ravena ;) pod względem jak długo może się postać rozwijać wygrywają
multi.. i to potem jest ich wielki plus.


no co tu dużo mówić... ogólnie multiklasowiec jest silną postacią:) ale i tak masz już takiego rzeźnika, że teraz nie wielu ci podskoczy:) Pamiętasz przedtem?... ledwo wytrzymywałeś ...a teraz prawie wogóle energii nie tracisz:D mówiłem graj ze mną a zrobimy z naszych postaci herosów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 15:15, reaven1 napisał:

No ale czego można wymagać:P to tylko zwykły mod:) ale i tak chwała za to że jest, w takiej
czy innej formie:)

Niby masz rację, ale kiedy walka z Bodhi czy Irkiem jest łatwiejsza od tej z Duergarem w lochach na początku gry to coś tu nie gra. BTW jakie jeszcze mody mógłbyś polecic, bo puki co gram w podstawka+TB+Tactics.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2007 o 15:25, kamiln napisał:

Niby masz rację, ale kiedy walka z Bodhi czy Irkiem jest łatwiejsza od tej z Duergarem w lochach
na początku gry to coś tu nie gra.


eee no tak Illych jest przesadnie silny wtedy jak na początek, ale to jest przewidziane dla graczy, którzy zaczynają już z wypasioną postacią...

Dnia 05.04.2007 o 15:25, kamiln napisał:

BTW jakie jeszcze mody mógłbyś polecic, bo puki co gram w podstawka+TB+Tactics.


popatrz na tą stronę, jest tak modów od groma. http://forum.cob.netarteria.pl/viewtopic.php?t=559

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W readme Tacticsa jest napisane, że Illych jest specjalnie (dla jaj) przepakowany. Jak dla mnie fajnie jest z nim przerobiona walka w Check the Bodies, gdzie teleportuje się on na wyższy poziom lochów (do drugiej grupy duergarów) i dopiero tam mu można zabrać żołędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 15:34, hito_kun napisał:

W readme Tacticsa jest napisane, że Illych jest specjalnie (dla jaj) przepakowany. Jak dla
mnie fajnie jest z nim przerobiona walka w Check the Bodies, gdzie teleportuje się on na wyższy
poziom lochów (do drugiej grupy duergarów) i dopiero tam mu można zabrać żołędzie.

Check the Bodies jeszcze nie próbowałem:P może w najbliższym czasie sobie to oblukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 14:50, hito_kun napisał:

No mnie zawsze rozśmieszał mnich, który z okrzykiem ,,Haiiaaaa!" rzucał się z pięściami na
moją opancerzoną i uzbrojoną po zęby drużynę _-_

widzę w neverwintera nie grałeś, tam mnich jest w stanie pięściami ubić smoka a co dopiero jakąś tam drużynę awanturników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem i w połowie zasnąłem. Mnich na wyższych poziomach wymiata, ale nie jest w stanie pokonać 6 postaci, w pełni wyekwipowanych, na tym samym levelu co on:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 15:58, hito_kun napisał:

Grałem i w połowie zasnąłem. Mnich na wyższych poziomach wymiata, ale nie jest w stanie pokonać
6 postaci, w pełni wyekwipowanych, na tym samym levelu co on:P

Aż tak przegięty nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 15:58, hito_kun napisał:

Grałem i w połowie zasnąłem. Mnich na wyższych poziomach wymiata, ale nie jest w stanie pokonać
6 postaci, w pełni wyekwipowanych, na tym samym levelu co on:P

ponoć na 17 czy 18 poziomie ma skila pozwalającego mu zabić jednym uderzeniem (i to bez halabandry) z jakimś tam prawdopodobieństwem po wylosowaniu krytyka więc kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2007 o 19:21, sig. napisał:

ponoć na 17 czy 18 poziomie ma skila pozwalającego mu zabić jednym uderzeniem (i to bez halabandry)
z jakimś tam prawdopodobieństwem po wylosowaniu krytyka więc kto wie....


Ja tam jednak wolę starą dobrą broń... mnisi jakoś mi nie podchodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 19:21, sig. napisał:

ponoć na 17 czy 18 poziomie ma skila pozwalającego mu zabić jednym uderzeniem (i to bez halabandry)
z jakimś tam prawdopodobieństwem po wylosowaniu krytyka więc kto wie....

"Zabójcza dłoń" - masz wysokie rzuty obronne i wcale cię nie rusza, poza tym użycie tylko raz na dzień. Popieram reaven1, zawsze miałem sentyment do starych dobrych wojowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2007 o 21:45, kamiln napisał:

"Zabójcza dłoń" - masz wysokie rzuty obronne i wcale cię nie rusza, poza tym użycie tylko raz
na dzień. Popieram reaven1, zawsze miałem sentyment do starych dobrych wojowników.


Noi proste:) prawdziwa czysta stal nigdy nie wyjdzie z użycia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 22:03, reaven1 napisał:

Noi proste:) prawdziwa czysta stal nigdy nie wyjdzie z użycia:P

czysta? ja bym tam jej dodał "odrobinę" magii, bo inaczej może być problem i bez mnicha-ninja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 22:06, sig. napisał:

> Noi proste:) prawdziwa czysta stal nigdy nie wyjdzie z użycia:P
czysta? ja bym tam jej dodał "odrobinę" magii, bo inaczej może być problem i bez mnicha-ninja
;)


Nie chodzi mi o czystą stal jako stal bez umagicznienia, tylko o samą istotę stali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2007 o 22:10, reaven1 napisał:

Nie chodzi mi o czystą stal jako stal bez umagicznienia, tylko o samą istotę stali:)

Ale mnich ma coś w sobie...no woj dobra rzecz, ale mnich teżspoko, są przecież gusta i guściki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 22:14, Tanaathos napisał:


> Nie chodzi mi o czystą stal jako stal bez umagicznienia, tylko o samą istotę stali:)
Ale mnich ma coś w sobie...no woj dobra rzecz, ale mnich teżspoko, są przecież gusta i guściki...


Mnisi niech siedzą w zakonach i się modlą:P wojnę zostawcie magom i wojownikom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować