Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2007 o 22:15, Humen5 napisał:

mam pytanko nie wiem czy wczesniej byl ten temat poruszony, ale warto to powtórzyć czy ktoś
wie coś na temat tzw. "Pantalonów" w BG 1 i 2, podobno są w tych 2 częściach. Podobno są pantalony
złote brązowe i srebrne
Krasnolut z bg 2 moze wykyć z nich fajną zbroje. Jak ktoś wie coś na ten temat to niech pisze
i prosze o miejsce tych gaci.


O tak ten temat był poruszany wiele razy, wystarczy przeczytać wcześniejsze posty... ale jeśli nie chcesz szukać to ci pomogę...

Dnia 07.04.2007 o 22:15, Humen5 napisał:

Krasnolut z bg 2 moze wykyć z nich fajną zbroje.


W bg2 nie wykuje ci ich krasnolud Cromwell jeśli o niego ci chodzi... wykona to dla ciebie kowal (też krasnolud) w Tronie Bhaala.. a Amkhetran :P

Dnia 07.04.2007 o 22:15, Humen5 napisał:

Jak ktoś wie coś na ten temat to niech pisze i prosze o miejsce tych gaci.


Pierwsze tzn. złote są na pierwszym bądź drugim piętrze w pomocnej dłoni (bg1) ma je jakiś szlachcic, który cię pomyli z praczem:P
Drugie, czyli srebrne, są okupem za pewnego kolesia... porywacz znajduje się w dzielnicy mostów...(ubrany na czerwono)
A trzecie, brązowe posiada trzech poszukiwaczy przygód (trochę nierozgarnięci) w siedzibie Abizigala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:23, reaven1 napisał:

Pierwsze tzn. złote są na pierwszym bądź drugim piętrze w pomocnej dłoni (bg1) ma je jakiś
szlachcic, który cię pomyli z praczem:P


Na drugim piętrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w bg1 można je zdobyć w gospodzie pod pomocną dłonią. oficjalnie mamy je zanieść do pralni ale kto by się tam zwrotem przejmował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:25, sig. napisał:

w bg1 można je zdobyć w gospodzie pod pomocną dłonią. oficjalnie mamy je zanieść do pralni
ale kto by się tam zwrotem przejmował ;)


właściwie, to kiedy jeszcze grałem w bg1, gdy nie było tronu bhaala i cieni amn, to potraktowałem to jak zwykły quest:P skąd wtedy ktoś mógł przypuszczać, że mają takie znaczenie i przeznaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:25, sig. napisał:

w bg1 można je zdobyć w gospodzie pod pomocną dłonią. oficjalnie mamy je zanieść do pralni
ale kto by się tam zwrotem przejmował

czy ktoś ma save''y po wykuciu tej zbroi bo nie chce mi sie jeszcze raz od początku grać we wszystkie części prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:31, hito_kun napisał:

Mnie zawsze zastanawiał opis pantalonów. Nie był w trzeciej osobie jak inne opisy, tylko posiadał
własnego narratora:)

właśnie ten opis zawsze mnie zastanawiał:P myślałem że to błąd w tłumaczeniu, ale widzę że tak miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 19:45, reaven1 napisał:

otóż mówimy tutaj cały czas o śmierdzącej chmurze... tak jak pisałem ona sprawia że ofiary
tracą czasowo przytomność... chyba nie doczytałeś posta.

Jednak i tak to odradzam bo łatwo wykonać rzut obronny i nie ma po tym żadnych efektów ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2007 o 12:26, TetraGramaton napisał:

> tracą czasowo przytomność... chyba nie doczytałeś posta.
Jednak i tak to odradzam bo łatwo wykonać rzut obronny i nie ma po tym żadnych efektów ;].

Dlatego napisałem żeby puścić dwie... (tak żeby wrogowie nie zauważyli i stali tam dalej) po pewnym czasie napewno zadziała...a z resztą te cieniaki w kanałach są słabi, więc ich rzuty obronne puszczą:P do tego czar oplątanie i są uziemieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile mogę miec twierdz będąc wojem/magiem/złodziejem ? Trzy - po jednej na klasę, czy tylko jedną z tych trzech - tą którą prędzej wybiorę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 16:50, kamiln napisał:

Ile mogę miec twierdz będąc wojem/magiem/złodziejem ? Trzy - po jednej na klasę, czy tylko
jedną z tych trzech - tą którą prędzej wybiorę?


Jakbyś się uparł to możesz mieć wszystkie, bodajże dzięki programowi Easy of Use.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 16:53, balduran2 napisał:

Jakbyś się uparł to możesz mieć wszystkie, bodajże dzięki programowi Easy of Use.

Szkoda, atrybut "wszystkie twierdze" chciałem pominąc, a tu kiszka. Chyba po prostu go zainstaluję i będę wykonywał zadania w tych trzech a resztę sobie odpuszczę, a przy okazji, icestalker wspominał, że aby móc awansowac powyżej 40 lvl należy coś ściągnąc, nie wiesz o co chodzi? Po samym EoU moja postac zdobywa doświadczenie, ale w podanym do awansu figuruje wartośc "-1" :/
BTW Gratuluję awansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 22:30, kamiln napisał:

a przy okazji, icestalker
wspominał, że aby móc awansowac powyżej 40 lvl należy coś ściągnąc, nie wiesz o co chodzi?
Po samym EoU moja postac zdobywa doświadczenie, ale w podanym do awansu figuruje wartośc "-1"
:/
BTW Gratuluję awansu :)


Tego nie wiem, ale mi też by się coś takiego przydało.
Dzięki za gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2007 o 22:34, balduran2 napisał:

Tego nie wiem, ale mi też by się coś takiego przydało.
Dzięki za gratulacje.


EoU daje możliwość zdobycia 40 levelu i tylko:P ale jest patch, który daje możliwość osiągnięcia 50 lvl. Znajduje się on na stronie "ostrza i gwiazdy" polecam także ściągnąć pewne ulepszenie do czarów, dające możliwość kumulowania sie niektórych czarów do 50 poziomu, ów plik także jest na tej stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 16:50, kamiln napisał:

Ile mogę miec twierdz będąc wojem/magiem/złodziejem ? Trzy - po jednej na klasę, czy tylko
jedną z tych trzech - tą którą prędzej wybiorę?


Dwie. Jeśli skończysz Twierdzę De''Arnise, nie rozmawiaj z Nalią. Leć wykonać Kulę Sfer. Po ukończeniu Kuli Sfer Lavok przekaże Ci ją na własność. Teraz leć z powrotem do Nalii i porozmawiaj z nią. Powinna Ci przekazać Twierdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dobre. Mi się tak nigdy bawić nie chciało. Chociaż przy najbliższej rozgrywce wezmę moda na wszystkie twierdze, bo chcę w końcu spróbować powysyłać złodziei i poprowadzić teatr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 22:34, balduran2 napisał:

Tego nie wiem, ale mi też by się coś takiego przydało.
Dzięki za gratulacje.


Primo: Gratuluję awansu. Zasłużyłeś sobie :)

Secundo: Wystarczy wpisać w Google: ''exp cap remover'' albo ''bg2 lv 50'' i powinno znaleźć. Albo też podać mi maila na który wyślę oba pliki:

Zdejmujący limit doświadczenia do lv. 50 i takiż dodatek, który zawiera możliwość dalszego awansowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować