Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2007 o 19:54, Piciulec napisał:

ten link co podales to wchodze w niego to nic tam nie ma jest cos napisane ale nie pisze nic
zeby sciagnac moda


Więc wychodzi na to że usunęli już tego moda z tamtej stronki :/ Zaraz poszukam jakiegoś innego linka, który mam nadzieje będzie działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 20:00, reaven1 napisał:


> ten link co podales to wchodze w niego to nic tam nie ma jest cos napisane ale nie pisze
nic
> zeby sciagnac moda

Więc wychodzi na to że usunęli już tego moda z tamtej stronki :/ Zaraz poszukam jakiegoś innego
linka, który mam nadzieje będzie działać...


hehe ja widze ze wy to ciagle tu siedzicie hehe i pomgacie ludziom w potrzebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 20:01, Piciulec napisał:

hehe ja widze ze wy to ciagle tu siedzicie hehe i pomgacie ludziom w potrzebie:D


nom więc dobrze widzisz:) a pomagamy bo lubimy :) poza tym ta gra to nasz nałóg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 20:02, reaven1 napisał:


> hehe ja widze ze wy to ciagle tu siedzicie hehe i pomgacie ludziom w potrzebie:D

nom więc dobrze widzisz:) a pomagamy bo lubimy :) poza tym ta gra to nasz nałóg:P


hehe mnie juz wciagnela spowrotem :D wiec co z tym programem co sciaglem?? mam go i co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 20:03, NuGGet napisał:

BTW: Sztańska strona tego tematu - 666:P


To zależy, bo są mody Weidu, które rozpakowujesz w folderze gry i naciskasz setup, są też mody nie Weidu, które też się instaluje z setupa w folderze gry, a także pliki, które implikuje się grze przy pomocy np. infinity explorera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 20:05, reaven1 napisał:


> BTW: Sztańska strona tego tematu - 666:P

To zależy, bo są mody Weidu, które rozpakowujesz w folderze gry i naciskasz setup, są też mody
nie Weidu, które też się instaluje z setupa w folderze gry, a także pliki, które implikuje
się grze przy pomocy np. infinity explorera:)


"Ołkej, fenks":P A sa mody do BG1?? A jesli tak to wgrywa je sie tak samo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 20:04, Piciulec napisał:

hehe mnie juz wciagnela spowrotem :D wiec co z tym programem co sciaglem?? mam go i co mam
zrobic?


Jak narazie poczekaj, próbuje znaleźć jakiegoś linka z tym modem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 20:06, NuGGet napisał:

"Ołkej, fenks":P A sa mody do BG1?? A jesli tak to wgrywa je sie tak samo??

Oczywiście że są mody do BG1:) i jednym z nich jest Opowieści z północy wybrzeża mieczy:) dajesz go do folderu z gra i naciskasz setup:) ten mod jest stworzony przez polaka i jest ciekawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 20:07, reaven1 napisał:


> hehe mnie juz wciagnela spowrotem :D wiec co z tym programem co sciaglem?? mam go i co
mam
> zrobic?

Jak narazie poczekaj, próbuje znaleźć jakiegoś linka z tym modem:)


ale ja go juz mam hito_kun mi dal strone weszlem i sciaglem i jakis plik mam i pisze tak: soul.iap to mam gdzies przenies we folder baldura czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 20:08, reaven1 napisał:


> "Ołkej, fenks":P A sa mody do BG1?? A jesli tak to wgrywa je sie tak samo??
>
Oczywiście że są mody do BG1:) i jednym z nich jest Opowieści z północy wybrzeża mieczy:) dajesz
go do folderu z gra i naciskasz setup:) ten mod jest stworzony przez polaka i jest ciekawy:)


O:D To trzeba bedzie install shield Baldurka jedynkie:P A potem znlezc gdzies BG2 i tez zaczac grac z jakimis modami:D Ostatnie pytanie:P - Te mody beda dzialac normalnie w Polskiej wersji gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 20:10, NuGGet napisał:

O:D To trzeba bedzie install shield Baldurka jedynkie:P A potem znlezc gdzies BG2 i tez zaczac
grac z jakimis modami:D Ostatnie pytanie:P - Te mody beda dzialac normalnie w Polskiej wersji
gry??


Tak, co prawda niektóre nie są po polsku, ale działać będą:) a co do Opowieści z północy wybrzeża mieczy to musisz mieć dodatek do jedynki Opowieści z wybrzeża mieczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie mam małą przerwe od BG2, musze odpocząć. Minsc, Boo, wracam do was za pare dni. Ten temat jest tak nawiasem mówiąc tematem szatana!! :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będą w wersji Weidu to, nie będzie żadnych problemów. Co najwyżej niespolonizowane mody dodadzą trochę angielskich zwrotów do gry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 20:11, reaven1 napisał:



Tak, co prawda niektóre nie są po polsku, ale działać będą:) a co do Opowieści z północy wybrzeża
mieczy to musisz mieć dodatek do jedynki Opowieści z wybrzeża mieczy:)


A dodatka akurat mam:D Mam ta wersje eXtra Klasyki:D

Gral ktos na multi w Baldura?? Wiem ze jest taka opcja ale nawet tego nie sprawdzilem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 20:08, Piciulec napisał:

ale ja go juz mam hito_kun mi dal strone weszlem i sciaglem i jakis plik mam i pisze tak: soul.iap
to mam gdzies przenies we folder baldura czy jak??


Wątpie że sciągniety przez ciebie plik jest modem o którym mówimy:P Normalnie Tortured souls w wersji weidu zajmuje 70 coś mega:P mam tu dwa linki http://dragonshoard.blackwyrmlair.net/mods_download.php?mod=160, a tu drugi http://dragonshoard.blackwyrmlair.net/mods_download.php?mod=261, któryś z nich powinien być opowiedni:) polecam pierwszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować