Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2007 o 20:12, NuGGet napisał:

Gral ktos na multi w Baldura?? Wiem ze jest taka opcja ale nawet tego nie sprawdzilem:P


Tak grywałem dość często, ale ja musiałem zainstalować program do tworzenia sztucznej sieci Hamachi, żeby gra pohasała z ludźmi z innych miast:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 20:16, reaven1 napisał:


> Gral ktos na multi w Baldura?? Wiem ze jest taka opcja ale nawet tego nie sprawdzilem:P


Tak grywałem dość często, ale ja musiałem zainstalować program do tworzenia sztucznej sieci
Hamachi, żeby gra pohasała z ludźmi z innych miast:P


W jakiejs gazecie, sorka czasopismie:P, czytalem ze mplayer w BG to lipa jest;/ ALe jak zainstaluje Baldura to sam to sprawdze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłem Ten link, do małego pliku, umożliwiał ściągnięcie moda Tortured SOUL, a nie Tortured SOULS:) Mogli twórcy bardziej pokombinować z tymi nazwami, bo tylko zamieszanie wśród graczy wywołują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 20:18, hito_kun napisał:

Dopiero teraz zauważyłem Ten link, do małego pliku, umożliwiał ściągnięcie moda Tortured SOUL,
a nie Tortured SOULS:) Mogli twórcy bardziej pokombinować z tymi nazwami, bo tylko zamieszanie
wśród graczy wywołują:)


Zauważyłem to i dlatego wyżej podałem dwa kolejne linki z dobrymi modami:) pierwszy będzie chyba najlepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 20:18, NuGGet napisał:

W jakiejs gazecie, sorka czasopismie:P, czytalem ze mplayer w BG to lipa jest;/ ALe jak zainstaluje
Baldura to sam to sprawdze:D

eeew jedynce to rzeczywiście nie zachwyca:P ale w dwójce już się trochę bardziej szarpnęli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 20:31, hito_kun napisał:

Ale w porównaniu z trybami multiplayer w innych grach, to we wszystkich BG i IWD jest pod tym
względem biednie.


Może, ale za to multi w Tych grach jest dość prosty w użyciu ( co jest zaletą), nie to co np. Unrea Tournament :P interfejs gry zespołowej po sieci jest tragiczny:P Jak dla mnie interfejs powinien być prosty i czytelny, no chyba że wam chodzi o samą grę przez sieć w te gry... Bo mi to i to sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 20:34, NuGGet napisał:

Nie wiem co mi odbija ale... wam tez sie podoba grafika w Balduach?:P


Oczywiście:P i wolę ją dużo bardziej niż grafikę w nwn:P grafika i styl ukazywania postaci w grze jest wygodniejszy niż gry 3D jak dla mnie przynajmniej:) a jak na te czasy BG2 grafiką powala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 20:36, reaven1 napisał:

> Nie wiem co mi odbija ale... wam tez sie podoba grafika w Balduach?:P

Oczywiście:P i wolę ją dużo bardziej niż grafikę w nwn:P grafika i styl ukazywania postaci
w grze jest wygodniejszy niż gry 3D jak dla mnie przynajmniej:) a jak na te czasy BG2 grafiką
powala:)


Czyli jestem normalny:P W BG1 i BG2 grafika lepsza niz w NWN:D
Ciekawe czy kiedys wyjdzie BG3??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 20:37, NuGGet napisał:

Ciekawe czy kiedys wyjdzie BG3??

Jeżeli nawet to będzie wielki niewypał w 3D pod wspaniałym tytułem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 20:34, NuGGet napisał:

Nie wiem co mi odbija ale... wam tez sie podoba grafika w Balduach?:P

Taak... to faktycznie zboczenie. proponuje herbatki bromowe i myslenie o rzeczach obojetnych :) Nie no wg mnie grafika nie jest taka zła. Jak na rzut izometryczny prezentuje sie niezle. W oczy w każdym razie nie razi, jak co poniektore gry z tamtego okresu (System Shock 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 20:38, reaven1 napisał:


> Ciekawe czy kiedys wyjdzie BG3??
>
Jeżeli nawet to będzie wielki niewypał w 3D pod wspaniałym tytułem:P


Baldur ma byc na zawsze 2D:P Tak samo jak Fallout:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unreal Tournament ma prosty interfejs:) Za to nie jestem w stanie traktować trybu multi w BG inaczej, niż jako wrzuconą na siłę ciekawostkę. Brak dodatkowych opcji rozgrywki dałoby się jeszcze znieść, ale ograniczenia i brak swobody jakie są narzucone drużynie sprawiają, że tylko prawdziwi maniacy chcą w to grać po sieci. Że już o cyrkach z ustawianiem Hamachi, żeby móc grać przez internet, nie wspomnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 20:39, NuGGet napisał:

Baldur ma byc na zawsze 2D:P Tak samo jak Fallout:D


Pobożne życzenia... krążyły plotki że ma powstać w 3D ale to była by całkiem inna gra pod tym samym tytułem... jak dla mnie chwyt marketingowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Litości, robienie wszystkich gier w 3D jest jakimś nieporozumieniem. Przecież 2D też może wyglądać atrakcyjnie dla oka i starzeje się wolniej niż te wszystkie pixel shadery i inne cuda na kiju. BG2 i HoM&M3 są idealnymi przedstawicielami gier 2D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 20:43, hito_kun napisał:

Litości, robienie wszystkich gier w 3D jest jakimś nieporozumieniem. Przecież 2D też może wyglądać
atrakcyjnie dla oka i starzeje się wolniej niż te wszystkie pixel shadery i inne cuda na kiju.
BG2 i HoM&M3 są idealnymi przedstawicielami gier 2D:)


Nom właśnie.... mnie bardzo się podoba grafika w BG@ czy IWD2... jest bardzo przyjemna dla oka i wygodna, dobrze widać światy i krajobraz, noi nie trzeba się użerać z tą przeklętą kamerą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 20:15, reaven1 napisał:


> ale ja go juz mam hito_kun mi dal strone weszlem i sciaglem i jakis plik mam i pisze tak:
soul.iap
> to mam gdzies przenies we folder baldura czy jak??

Wątpie że sciągniety przez ciebie plik jest modem o którym mówimy:P Normalnie Tortured souls
w wersji weidu zajmuje 70 coś mega:P mam tu dwa linki http://dragonshoard.blackwyrmlair.net/mods_download.php?mod=160,
a tu drugi http://dragonshoard.blackwyrmlair.net/mods_download.php?mod=261, któryś z nich powinien
być opowiedni:) polecam pierwszy:D


a faktycznie dziala hehe jak narazie sciagam ale nic nie wyskauje ze wirus wiec mam nadzieje ze bedzie dzialac:D wielkie dzieki za pomoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie mi sie zawsze podobala muzyczkia w BG, IWD, NWN, kozacka normalnie:D (chociaz ja slucha praktycznie tylko Hip Hopu:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 20:51, Piciulec napisał:

a faktycznie dziala hehe jak narazie sciagam ale nic nie wyskauje ze wirus wiec mam nadzieje
ze bedzie dzialac:D wielkie dzieki za pomoc:D

noo już myślałem, że znowu będę musiał łopatą połowę internetu przekopać:P jakby były jakieś problemy to pisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować