Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2007 o 21:48, hito_kun napisał:

Delon daje namiary na Wzgórza Umar. Też przez sekundę chciałem o nim napisać:)


O lol rzeczywiście hhehehehehe ależ gafa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 21:46, reaven1 napisał:

Ty wiesz ile w BG1 trzeba było się namęczyć by taką dostać? stary tam taka kasa to majątek,
który długo się chomikuje hehehe Poza tym jest jeszcze jeden łowca w grze:P


Tak, mam go w drużynie i już się odgraża, że odejdzie jak nie znajdę Dynaheir. No normalnie terroryści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 21:50, hito_kun napisał:

Tak, mam go w drużynie i już się odgraża, że odejdzie jak nie znajdę Dynaheir. No normalnie
terroryści:)

W zasadzie to myślałem o tym w kniei otulisko... tylko nie pamiętam jego imienia... chyba Coran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o nim. Zawsze mi się wydawało, że on jest druidem:D Nie wiem, nigdy go w drużynie nie miałem. Jakiś taki niesympatyczny mi się wydawał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 21:54, hito_kun napisał:

Zapomniałem o nim. Zawsze mi się wydawało, że on jest druidem:D Nie wiem, nigdy go w drużynie
nie miałem. Jakiś taki niesympatyczny mi się wydawał:)


Z BG2 niesympatyczny to mi sie ten mag Edwin wydawal:P Dobrzez ze go zabili jak mu tego krasnalo-ptaka przynioslem:P (mowie o tym zadaniu w siedzibie harfiarzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 21:54, hito_kun napisał:

Zapomniałem o nim. Zawsze mi się wydawało, że on jest druidem:D Nie wiem, nigdy go w drużynie
nie miałem. Jakiś taki niesympatyczny mi się wydawał:)

No taki mongoł z dziczy:P JA też go nigdy nie przyłączałem ze względu na Kivana... wiesz obraził by sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 21:57, NuGGet napisał:

Z BG2 niesympatyczny to mi sie ten mag Edwin wydawal:P Dobrzez ze go zabili jak mu tego krasnalo-ptaka
przynioslem:P (mowie o tym zadaniu w siedzibie harfiarzy)

eeeee ten koleś to był Xzar :P Edwin to ktoś inny, ale co prawda to prawda charakterek ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 21:58, reaven1 napisał:


> Z BG2 niesympatyczny to mi sie ten mag Edwin wydawal:P Dobrzez ze go zabili jak mu tego
krasnalo-ptaka
> przynioslem:P (mowie o tym zadaniu w siedzibie harfiarzy)
>
eeeee ten koleś to był Xzar :P Edwin to ktoś inny, ale co prawda to prawda charakterek ma:D


Ano pomylka:P W kazdym razie menda z niego byla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że ci Harfiarze którzy go załatwili też aniołami nie byli. Ja zawsze staram się ubić tą zabójczynię która załatwia Xzara - tak dla porządku, nie lubię jak ktoś mną manipuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 22:57, Karharot napisał:

Tyle że ci Harfiarze którzy go załatwili też aniołami nie byli. Ja zawsze staram się ubić tą
zabójczynię która załatwia Xzara - tak dla porządku, nie lubię jak ktoś mną manipuluje.


Ja tam im chyba pomagalem:P Jak znalazlem tego ich ziomka ktorego ktos otrul czy cus, to go im przynioslem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oni w podzięce wciągneli cię w swoje intrygi. Ale to i tak nic w porównaniu z tym co wyrabiają w trakcie romansu z Jaheirą - to kolejna banda czubków którzy uważają że skazę Baala należy zmyć z oblicza Torilu krwią jego dzieci. Milutkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie wszyscy harfiarze tacy są, tylko ten konkretny odłam. Coś jak druidzi cienia. A Xzara i Montarona można mieć w BG2 dzięki Darkest Day:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż tak bardzo to ja za nimi nie przepadam, w BG1 z reguły kazałem im używać przeklętego zwoju petryfikacji żeby pozamieniać ich w kamień i pozbyć ich się z drużyny. To nie byli sympatyczni osobnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 23:19, hito_kun napisał:

Na szczęście nie wszyscy harfiarze tacy są, tylko ten konkretny odłam. Coś jak druidzi cienia.
A Xzara i Montarona można mieć w BG2 dzięki Darkest Day:)


Weź nie strasz. Postaci z TDD nie są ugłosowione, mają jeden lub dwa miniquesty i nie ma z nimi żadnych interakcji. Jak dla mnie słaba alternatywa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak dla mnie słaba alternatywa. :(

Ale zawsze JAKAŚ:D Npce w TDD leżą, jak i cała reszta. Jedyne co jest w tym modzie dobre to niektóre czary i podklasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy które npc. Np. Montaron głos ma, ale angielski, mimo to jego głos wymiata :P Szczególnie jak się wkurza ^^ Eh, teraz widze jak polska wersja z lekka zatraciła klimat tłumacząc całą gre, nawet podkładając głosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz? Właśnie to polskie głosy są znacznie lepsze niż ich angielskie odpowiedniki. Ściągnij sobie to
http://www.sorcerers.net/Games/BG2/JonBGII.rar
http://www.sorcerers.net/Games/BG2/Aran.zip
http://www.sorcerers.net/Games/BG2/Sarevok.zip
http://www.sorcerers.net/Games/BG2/BG2soundsets-All16NPCs.zip
odsłuchaj sobie w Baldurze i sam powiedz, które głosy brzmią dla Ciebie lepiej. IMO polonizacja wypadła lepiej niż oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować