Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

nie chce mi sie sciagnac ten mod z ta miloscia yoshimo przy 98% staje w miejscu i nie ma nic. Jest jakis inny sposob zeby Yoshimo nie zdradzil?? Ja slyszalem ze jescze mozna zrobic tak ze przed sama walka z Irenicusem w labolatorium zabic Yoshimo i zeby byl szary portret a po walce go wkrzesic. Gdybym tak zrobil to portret by mi nie zniknol??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 15:21, NuGGet napisał:

Ale na tego BG2 to byl popyt bo nigdzie NIGDZIE nie moge go juz dostac;/

Na Allegro masz jakieś 10 ofert, jak nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 16:57, Icestalker napisał:

Nie jesteś jedyna. Ja sam musiałem się namęczyć, żeby rok później odkupić od kogoś jedynkę.
Pofarciło mi się, bo wszystko jest w stanie nienagannym. I tak oba Baldury są z ExtraKlasyki.
:P

Tak bardzo mi nie zależy ;) podobno i tak 2 jest lepsza :D (nie wiem nie mnie oceniać) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są sposoby, które tu już nieraz opisywano ale wtedy ci Yoshimo w Tronie Bhaala zniknie. Spróbuj ściągnąć TS z linka, który ci podał Reaven.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 13.05.2007 o 16:42, Catastrophe-she napisał:


Zedrzeć folijkę... strasznie dziwne ;/ ( coś ty z tą płytą wyprawiał :D) dwójkę i tak łatwiej
(było) dostać niż jedynkę... gdzie te reedycje ! ;(


Sam nie wiem jak ja zdarlem:P A jedynke latwiej bylo dostac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 17:03, hito_kun napisał:

Zabawne, jeżeli weźmie się pod uwagę to, że BG1 było w sprzedaży praktycznie non-stop od premiery,
bo co chwila wychodziły kolejne reedycje.


Hmmm... Ale ja postanowiłem zakupić BG2 dopiero w 2004, a w 2005 w supermarketach nie było już BG1. Dlatego musiałem kupić od kogoś. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 17:16, Catastrophe-she napisał:

> Nie jesteś jedyna. Ja sam musiałem się namęczyć, żeby rok później odkupić od kogoś jedynkę.

> Pofarciło mi się, bo wszystko jest w stanie nienagannym. I tak oba Baldury są z ExtraKlasyki.

> :P
Tak bardzo mi nie zależy ;) podobno i tak 2 jest lepsza :D (nie wiem nie mnie oceniać) ;)

2 nie jest lepsza. Moim zdaniem jedynka jest lepsza, to jednak ona powaliła, dwójka "tylko" nie pozwoliła się podnieść. Ale i tak uważam obie części za najlepsze gry w historii jakiejkolwiek PCowej rozrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 17:16, Catastrophe-she napisał:

Tak bardzo mi nie zależy ;) podobno i tak 2 jest lepsza :D (nie wiem nie mnie oceniać) ;)

Obie gry są świetne... ale 2 lepsza jest pod względem grafiki, noi oczywiście wielkiej ilości czarów i nowych itemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 17:13, Piciulec napisał:

nie chce mi sie sciagnac ten mod z ta miloscia yoshimo przy 98% staje w miejscu i nie ma nic.
Jest jakis inny sposob zeby Yoshimo nie zdradzil?? Ja slyszalem ze jescze mozna zrobic tak
ze przed sama walka z Irenicusem w labolatorium zabic Yoshimo i zeby byl szary portret a po
walce go wkrzesic. Gdybym tak zrobil to portret by mi nie zniknol??


Możliwe że po prostu Ci net siadł podczas ściągania moda:P i dlatego przerwało ściąganie:) dlatego zrób to raz jeszcze.... powinno się ściągnąć, strona jest dobra sam sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 19:32, Piciulec napisał:

no sciagalem ponownie i sie sciaglo ale nie moge go zainstalowac wyskakuje mi jakis blad i
ze nie mam uprawnien cos takiego:(

A w jakim folderze rozpakowałeś tego moda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 19:32, Piciulec napisał:

no sciagalem ponownie i sie sciaglo ale nie moge go zainstalowac wyskakuje mi jakis blad i
ze nie mam uprawnien cos takiego:(

Jeżeli na każdy inny sposób ni będziesz mógł zainstalować tego moda to tu masz link do innej wersji http://metalfan490.tripod.com/bg2items/soul.zip ta już powinna hasać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 19:33, reaven1 napisał:

> no sciagalem ponownie i sie sciaglo ale nie moge go zainstalowac wyskakuje mi jakis blad
i
> ze nie mam uprawnien cos takiego:(
>
A w jakim folderze rozpakowałeś tego moda?


najpierw probowalem na pulpicie i wyskoczyl ten blad no to pozniej probowalem w folderze baldur''s gate i tez mi to samo wyskoczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 19:38, Piciulec napisał:

najpierw probowalem na pulpicie i wyskoczyl ten blad no to pozniej probowalem w folderze baldur''s
gate i tez mi to samo wyskoczylo


bardzo możliwe że plik nie zassał się do końca... więc spróbuj ściągnąć go z tego linka, który przed chwilą podałem:) to jest ten sam mod ale w trochę innej wersji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 19:39, hito_kun napisał:

Dawaj tu dokładną treść tego błędu.


hehe tu bedzie maly problem z tym bo skasowalem to ale zaraz sciagne to bedzie 15 min :) i napisze tresc jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 19:42, Piciulec napisał:

hehe tu bedzie maly problem z tym bo skasowalem to ale zaraz sciagne to bedzie 15 min :) i
napisze tresc jego


tylko tym razem ściągnij ten z drugiego linka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 19:43, reaven1 napisał:


> hehe tu bedzie maly problem z tym bo skasowalem to ale zaraz sciagne to bedzie 15 min
:) i
> napisze tresc jego

tylko tym razem ściągnij ten z drugiego linka:P


ten link co podales to wchodze w niego to nic tam nie ma jest cos napisane ale nie pisze nic zeby sciagnac moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować