Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2009 o 09:50, Bithda napisał:

Co mam zrobić by gry które mam w xfire programie, aktualizowały mi się na stronie mojej
głównej w przeglądarce?

To po kilkunastu minutach się aktualizuje. Nie musisz się tym martwić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 10:02, gitarka napisał:

> Co mam zrobić by gry które mam w xfire programie, aktualizowały mi się na stronie
mojej
> głównej w przeglądarce?
To po kilkunastu minutach się aktualizuje. Nie musisz się tym martwić. :)

A kiedy będzie pisało, że przegrałem tyle i tyle godzin w daną grę? Muszę na właczonym xfire grać np. w Fear Combat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może takie pytanie było ale trudno dam je jeszcze raz: czy XFire daje możliwość założenia serwera LAN (coś podobnego do programu Hamachi), jeśli tak jak t zrobić? A i jeszcze jedno: gdy włączam okno do rozmów pokazuje mi się dodatkowo pasek na dole (jak na screenie) i gdy wyłączam okno rozmów musze jeszcze wyłączać ten pasek da się go jakoś zablokować by się nie pokazywał?

20090626163810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 16:39, Ciej napisał:

gdy włączam okno do rozmów pokazuje mi się dodatkowo pasek na dole (jak na screenie)
i gdy wyłączam okno rozmów musze jeszcze wyłączać ten pasek da się go jakoś zablokować
by się nie pokazywał?


A po co chcesz go wyłączać? Wystarczy przecież wcisnąć Escape i zamyka ci się zarówno okno rozmów jak i ten pasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ponieważ pograłem z parę godzin wczoraj i dziś w Feara 2 i w ogóle xfire mi gierki nie wykrywa. Nie nalicza godzin ani nic a w demko jak pykałem to problemów nie było. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 16:46, Ziggy napisał:

Mam problem ponieważ pograłem z parę godzin wczoraj i dziś w Feara 2 i w ogóle xfire
mi gierki nie wykrywa. Nie nalicza godzin ani nic a w demko jak pykałem to problemów
nie było. WTF?

Narzędzia -> Opcje -> Gry. Tam wybierasz odpowiednią grę z ''nie zainstalowanych'', zaznaczasz po prawej stronie ''manualne ustawienie'' i podajesz katalog w którym znajduje się plik .exe z grą. najlepiej zresetować po tym XF i powinno wszystko działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 00:00, Lukiwwo94 napisał:

Witam witam
Mam na komputerze Scarface no ale nie wiem dlaczego xfire nie odbiera tego i nie liczy
mi godzin ?

Post wyżej masz wyjaśnione co trzeba zrobić. Tylko zamiast FEAR 2 wybierasz katalog, w którym jest Scarface.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam od wczoraj problem z Xfire? :P Program nie wykrywa żadnych gier, wykrywanie gier w ogóle nie chce się włączyć. Tak jak zawsze przy otwieraniu programu działo się to automatycznie, tak teraz pokazuje, że mam 0 gier oO Jak klikam na "Wykryj gry" to pokazuje okno opcji z zakładka "Gry" i obie listy są puste. Ktoś ma pomysł co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ktoś ma pomysł co z tym fantem

Dnia 03.07.2009 o 07:31, Magwisienka napisał:

zrobić?


Prawdopodobnie program się sypnął... Ostatecznością jest przeinstalowanie go, ale może znajdzie się inny sposób - może ktoś inny napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że coś się mogło skopać przy ostatnim game update. Wystarczy usunąć nowe archiwum z folderu downloads i poczekać aż program wyśle kolejne żądanie aktualizacji lub po prostu przeinstalować całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie ode mnie: czy wy też tak macie, że XFire ściąga sobie aktualizacje do nowszej wersji... i dopiero po paru dniach się ona instaluje? Przykładowo, xf dzisiaj w godzinach porannych ściągał sobie aktualizacje do wersji 1.111, i do teraz się jeszcze nie zainstalowała... Trochę to wkurzające jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo to jest z góry określone kiedy dana aktualizacja wchodzi w życie, a wcześniej program ją sobie pobiera. Zazwyczaj na dwa dni przed aktualizacją xf ją sobie pobiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 23:26, Michal_Raven napisał:

Tak, bo to jest z góry określone kiedy dana aktualizacja wchodzi w życie, a wcześniej
program ją sobie pobiera. Zazwyczaj na dwa dni przed aktualizacją xf ją sobie pobiera.


Podejrzewałem w sumie że tak właśnie jest... No nic, pozostaje tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować