Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Witam.
Dlaczego Xfire nie znajduje gry Drakensang na moim kompie? Kiedy wybieram manualne ustawienie, pojawia się takie coś:


Nie znaleziono plików:

d:\drakensang\launch.exe
d:\drakensang\ESRB.bmp

d:\drakensang\steam.exe
d:\drakensang\SteamApps\*\drakensang\12640_install.vdf
d:\drakensang\SteamApps\*\drakensang\drakensang.exe

dla gry Drakensang: The Dark Eye.
Proszę ponownie sprawdzić ścieżkę i spróbować jeszcze raz.

Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzędzia > opcje > gry > nizainstalowane > szukasz gry, zaznaczasz > manualne ustawienie > przeglądaj > i szukasz ja miałem np. tak D > puzzle quest challenge of the warlords > puzzle quest i to właśnie trzeba. Czyli nie ten główny folder na dysku tylko ten podfolder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 18:37, Sebo7 napisał:

Narzędzia > opcje > gry > nizainstalowane > szukasz gry, zaznaczasz >
manualne ustawienie > przeglądaj > i szukasz ja miałem np. tak D > puzzle quest
challenge of the warlords > puzzle quest i to właśnie trzeba. Czyli nie ten główny
folder na dysku tylko ten podfolder.

Ale ja mam tak, że nie mam podfolderu, tylko na dyku jest folder Drakensang, a w nim wszystko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę głupie pytanie ale..
za każdym razem jak dodajecie screena z jakiejś gry to wtedy wszystkie screeny z tej gry są na samej górze w galerii na stronie. Ja tak też mam ale to wszystko dzieje się pod screenami z Assassin''s Creed. Żadne inne screeny nie mogą wbić powyżej jej.
Wiem że to głupie ale kiedyś tak nie mialem a teraz się jakby coś zblokowało.. o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem. Mianowicie po dzisiejszej aktualizacji XF przestał mi wykrywać dwie gry - Street Fighter 4 oraz Burnout: Paradise. Nie mam tych gier na liście zainstalowanych, więc postanowiłem wykryć je ręcznie. Problem tkwi w tym że nie ma ich na liście niezainstalowanych gier Oo Do tej pory wszystko było w porządku. Ktoś wie, co może rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moim teamem. http://www.xfire.com/communities/polishpower/
Jakoś dziwne naliczają się godziny grania do teamu, albo ja czegoś nie wiem. Jak widać u mnie na profilu http://www.xfire.com/profile/jukeq/ mam tam parę gier w które grałem w przeszłości a nie ma nawet godzinki nabitej do mojej drużyny (np. Fable, GTA IV). Tyle że do teamu, gry te dodałem niedawno, a jak napisałem w tamte gry grałem w przeszłości - czyli przed dodaniem gier. Niech ktoś mi wyjaśni na czym to polega, bo może tak powinno być.
Chyba napisałem to co najmniej zrozumiale. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 16:07, juke napisał:



Po niedawnej aktualizacja xfire godziny we wszystkich clanach, teamach itd. na xfire został zresetowane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawniej podliczało wszystkie godziny graczy, ale z tego co widzę to wydaje mi się że teraz nalicza gry w które grałeś od momentu wstąpienia do klanu, dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam taki problem: kiedy uruchamiam grę Silent Hunter III, Xfire nie wykrywa mi jej, mimo iż znajduje się na liście gier. Próbowałem ustawień manualnych, ale i to nie pomogło. Uruchamiałem grę bezpośrednio z Xfire''a, jednak Xfire nadal nie nalicza czasu.

Zna ktoś może jakieś lekarstwo na tą dolegliwość? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, otóż niedawno na xf dodali przeglądarkowego klona Guitar hero, który zwie się Jam Legends i nie wiem jak zrobić by mi go xf czytało. Jest to gra przeglądarkowa, więc wszedłem w niezainstalowane tytuły i wybrałem Jam Legends, później zaznaczyłem: Wykryj grę w przeglądarce i dałem ok. Gdy uruchamiam gre przez xf to uruchamia się strona z nią, ale gry nie nalicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 12:29, fearlord napisał:

Mam taki problem, otóż niedawno na xf dodali przeglądarkowego klona Guitar hero, który
zwie się Jam Legends i nie wiem jak zrobić by mi go xf czytało. Jest to gra przeglądarkowa,
więc wszedłem w niezainstalowane tytuły i wybrałem Jam Legends, później zaznaczyłem:
Wykryj grę w przeglądarce i dałem ok. Gdy uruchamiam gre przez xf to uruchamia się strona
z nią, ale gry nie nalicza.


Trzeba taki durny toolbar do wykrywania takich przeglądarkowych gier wgrać... zwie się XO Toolbar, znajdziesz go na stronie xfire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W profilu mam cos takiego jak Mini Activity Report.
A jest gdzieś dostępny kompletny raport?
Chcę sprawdzić kiedy po raz pierwszy grałem w pewną grę. jest to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 11:40, Maurycy_69 napisał:

W profilu mam cos takiego jak Mini Activity Report.
A jest gdzieś dostępny kompletny raport?
Chcę sprawdzić kiedy po raz pierwszy grałem w pewną grę. jest to możliwe?

Xfire-> Activity Report.
A ja mam takie pytanie, bo gdy kręce filmiki przez xfire, gry zaczynają się poprostu niemiłosiernie ścinać, a do tego wszystkiego nie mam dźwięku. JEst jakieś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 12:17, Pernia napisał:

A ja mam takie pytanie, bo gdy kręce filmiki przez xfire, gry zaczynają się poprostu
niemiłosiernie ścinać,

no to normalne :) procesor potrzebuje dużej mocy obliczeniowej do nagrania filmiku

Dnia 20.08.2009 o 12:17, Pernia napisał:

a do tego wszystkiego nie mam dźwięku. JEst jakieś rozwiązanie?

jaki OS masz?


PS
ja nie widzę na głównej stronie żadnej zakładki czy buttona "actvity report" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 12:52, Maurycy_69 napisał:

ja nie widzę na głównej stronie żadnej zakładki czy buttona "actvity report" :/


Jest na środku strony okno Activity Report,jednak informacje w nim zawarte dotyczą tylko pewnego odcinka czasu i nie zawierają szczegółowych danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 12:17, Pernia napisał:

A ja mam takie pytanie, bo gdy kręce filmiki przez xfire, gry zaczynają się poprostu
niemiłosiernie ścinać,

Zawsze następuje zwolnienie.

Dnia 20.08.2009 o 12:17, Pernia napisał:

a do tego wszystkiego nie mam dźwięku. JEst jakieś rozwiązanie?

1. Włącz nagrywanie dźwięku w xf''ie narzędzia>opcje>video>włącz dźwięk w nagraniach.
2. Zwiększ głośność nagrywania windowsa, jeżeli masz start>panel sterowania> audio> nagrywanie i wszystko na full.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kiedys jak była jeszcze transmisja typu alpha, ja z moim kolegą mogliśmy bez problemu robic transmisje i oglądac je, a teraz gdy chcialem ponownie to zrobic (tyle że to już beta) to tak samo ja jak i kolega mamy cały czas inizjalizowanie transmisji, na stronie profilu cały czas odtwarzane jest xfire live coś tam zamiast obrazu, a w chat logu jest co chwila ze nadający transmisje przestał ją nadawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować