Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2011 o 21:49, Niewiernus napisał:

Program nie działa, stronkę jako tako ładuje, lecz...
Kilku znajomych jeszcze siedzi na programie, jakby nigdy nic.

Często mam tak. Jedyne wyjście to przeczekać. Od kiedy XFire zostało przejęte cały projekt się sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. Xfire wykryło mi dzisiaj Minecraft w moich grach, chociaż nigdy w życiu w to to nie grałem ani tego nie ściągałem (chyba, że tego się nie ściąga, bo nawet nie wiem). Do tego miało jakąś przedziwną ścieżkę prowadzącą do Java. Też tak macie, czy mi się błąd kradł? A może jakaś kryptoreklama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi wykrywa, choć nigdy w Minecrapa nie grałem. Nie wiem o co chodzi, nawet się nie uruchamia (bo niby jak?), niech sobie będzie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xfire nie chce mi wykryć Battlefielda: Bad Company 2. Wyświetla się komunikat:

--Xfire wymaga poziomu UAC
Musisz posiadać przywileje administratora by Xfire mógł obsługiwać tą grę.--

Nie wiem o co chodzi ponieważ jestem administrator tego komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że Minecraft działa w oparciu o Javę, stąd ten błąd. Ot, ustaw sobie never detect i po problemie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 09:52, tykus napisał:

Zdaje się, że Minecraft działa w oparciu o Javę, stąd ten błąd. Ot, ustaw sobie never
detect i po problemie ;)

Dzisiaj wyszedł już patch naprawiający ten błąd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zdarza mi się, że Xfire zupełnie nie zauważa wyjścia z gry i kontynuuje naliczanie czasu póki nie uruchomię innego obsługiwanego tytułu bądź nie wyłączę komputera. Później trafiają się takie kwiatki jak 6 godzin spędzone w czymś, co uruchomiłem tylko na chwilę by coś sprawdzić i ponad 40 w ciągu 7 dni. o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taka stronka co liczy czas grania na x360 ps3 i PC, na PC chyba przy użyciu xfire. Wie ktoś może jak ona się nazywa ? ; ) Za cholerę nigdzie nie mogę znaleźć, a w googlach znajduje mi tylko linki do tematów na forach, gdzie ludzie się kłócą która platforma lepsza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 17:25, Albii napisał:

Jest taka stronka co liczy czas grania na x360 ps3 i PC, na PC chyba przy użyciu xfire.
Wie ktoś może jak ona się nazywa ? ; ) Za cholerę nigdzie nie mogę znaleźć, a w googlach
znajduje mi tylko linki do tematów na forach, gdzie ludzie się kłócą która platforma
lepsza. :D


Raptr.
Kiedyś tego używałem ale a) nie mam już konsoli b)nie nalicza tak dobrze jak Xfire (przynajmniej u mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 21:27, Kraju napisał:

Zalogowało Ci się? Bo teraz próbuję i nie działa. W sumie strona www też nie działa.


Dopiero przed chwilą udało mi się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować