Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2009 o 12:52, Maurycy_69 napisał:

no to normalne :) procesor potrzebuje dużej mocy obliczeniowej do nagrania filmiku

innymi programami normalnie gry działają. Widzę też, że inni normalnie kręcą filmiki, w których mają po 60 fps, a mi każda gra zwalnia do około 2 klatek.

Dnia 20.08.2009 o 12:52, Maurycy_69 napisał:

jaki OS masz?

XP

Dnia 20.08.2009 o 12:52, Maurycy_69 napisał:

PS
ja nie widzę na głównej stronie żadnej zakładki czy buttona "actvity report" :/

w samym komunikatorze, w lewym górnym rogu. Button xfire, a w środku zakładka Activity report

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 17:41, Pernia napisał:

XP

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8203&pid=1204
jak nie pomoże to wpisz w tym temacie w wyszukiwarce "dźwięk" i poczytaj :)

Dnia 20.08.2009 o 17:41, Pernia napisał:

w samym komunikatorze, w lewym górnym rogu. Button xfire, a w środku zakładka Activity
report

ale ja sprzed kilku miesięcy potrzebuję danych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 11:46, Sebo7 napisał:

Jest taka opcja, żeby pokazywało mi podczas grania Który znajomy wchodzi na xfire ? oprócz
dźwięku ?

Podczas grania niestety nie. Niektórym opcja by się przydała, ja przy ponad 100 znajomych(z grupami) nie chciałbym dostawać ciągłych komunikatów o logowaniu się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 11:48, Kirabaxior napisał:

> Jest taka opcja, żeby pokazywało mi podczas grania Który znajomy wchodzi na xfire
? oprócz
> dźwięku ?
Podczas grania niestety nie. Niektórym opcja by się przydała, ja przy ponad 100 znajomych(z
grupami) nie chciałbym dostawać ciągłych komunikatów o logowaniu się :D

Dzięki za odpowiedź. Szkoda, że nie ma takiej opcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie w Guitar Hero World Tour nie ma supportu Xfire? Bo jestem trochę skołowany, grę wykrywa, jest tracking/scrobbling na bieżąco, ale screena ani broadcastu walnąć nie mogę xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 14:35, Sharaqus napisał:

Czy tylko u mnie w Guitar Hero World Tour nie ma supportu Xfire? Bo jestem trochę skołowany,
grę wykrywa, jest tracking/scrobbling na bieżąco, ale screena ani broadcastu walnąć nie
mogę xP

Phi, u mnie The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena też nie ma. To pewnie ostatni update...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co muszę zrobić, żebym w grze Tony Hawk American Wasteland mógł robić screenshoty i nagrywać filmiki? Wiem, że się da. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 19:31, 8bit napisał:

Co muszę zrobić, żebym w grze Tony Hawk American Wasteland mógł robić screenshoty i nagrywać
filmiki? Wiem, że się da. ;]

Gra jest na liście, więc powinien z nią xfire działać. Inna sprawa to to czy będzie łapał screeny i filmy. Jeśli na xfire ktoś już zamieścił screeny to powinno się dać. Ale brak opcji wyłączenia xfire podczas gry sugeruje (w opcjach) , że xfire nie działa w pełni z tą grą. Ja mam tak samo z AVP2 i innymi starszymi tytułami (a także z nowymi Kronikami Riddicka) i nie mogę ściągać screenów, więc wnioskuję, że tak jest tym razem.
Filmy można robić nawet bez xfire.

W każdym razie podstawa to, żeby xfire działa w grze -powinien pojawić się monit podczas uruchamiania gry. Jeśli się nie pojawi to "po ptokach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 19:31, 8bit napisał:

/.../


Jeżeli xfire bez problemu nalicza Ci godziny w grze i ogólnie nie masz z nim problemów to tak:

Włącz xfire - otwórz zakładkę "Narzędzia" - "Czat" (tam ustawisz, którymi klawiszami robisz screena) i "Wideo" (tutaj z kolei ustawisz, który przycisk rozpoczyna i kończy nagrywanie video). Dodam, że będzie to ten sam przycisk (żebyś niepotrzebnie nie szukał). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 20:07, zadymek napisał:

[...]

No to "po ptokach". :< Najgorsze, że tytuł wcale nie jest taki znowu stary. Dlatego właśnie aż musiałem się tu zapytać.

@Jackaloppe
Dzięki za potraktowanie mnie jak debila. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2009 o 20:29, 8bit napisał:

Dzięki za potraktowanie mnie jak debila. ;)


Nie ma za co.
W dzisiejszych czasach nie wiadomo kto grasuje na gram.pl ...
Dlatego jednak wybacz potraktowanie Cię w tak drastyczny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podczas przesyłania screenów wyskoczył mi komunikat o wystąpieniu błędu podczas przesyłania plików?Przez występowanie tego błędu nie mogę wrzucić żadnych screenów przez Xfire.Miał ktoś może taki problem i zna jakieś skuteczne rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 22:32, raven91 napisał:

Dzisiaj podczas przesyłania screenów wyskoczył mi komunikat o wystąpieniu błędu podczas
przesyłania plików?Przez występowanie tego błędu nie mogę wrzucić żadnych screenów przez
Xfire.Miał ktoś może taki problem i zna jakieś skuteczne rozwiązanie?

Błąd to, błąd tamto, bla, bla, bla. Może by tak konkretniej? Myślisz, że jest tylko jeden jedyny błąd xfire na tym świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 22:45, raven91 napisał:

>/.../

Z tego ca pamiętam był to błąd 503.Konkretniejszych informacji na razie nie jestem w
stanie udzielić.

To zrób to co radzi w w takich wypadkach pomoc x-fire(znaczy uruchom zapisywanie logów, wywołaj błąd i sprawdź opis)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować