Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2013 o 13:33, Jagged napisał:

Każde strona pisze, że konsole na pewno otrzyma osoba która zamówiła preorder przed 4
września, skąd sklepu będą wiedziały kto kiedy zamówił ?

Na empik.com np nic takiego nie jest podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na stronie MM nie ma już nawet informacji o kosonli ( nie wiem dlaczego ściągneli ). BYłem ich pytać kiedy będzie konsla a oni, że moze byc rano alpo po południu 29 ( wtf?!). w EURO RTV AGD mówili, że konsola będzie u nich w sklepie na 100 procent 27 Listoapda a sprzedawać będą 29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 17:41, whiteEagle napisał:

na stronie MM nie ma już nawet informacji o kosonli ( nie wiem dlaczego ściągneli ).
BYłem ich pytać kiedy będzie konsla a oni, że moze byc rano alpo po południu 29 ( wtf?!).


Ja też pytałem i dowiedziałem się, że PS4ki mogą się w ogóle nie pojawić! Po prostu Sony ma prawo nawet na dzień przed premierą powiedzieć "sorry, nie mamy dla Was konsol" i sklep nic nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 18:12, Ventil napisał:

Ja też pytałem i dowiedziałem się, że PS4ki mogą się w ogóle nie pojawić! Po prostu Sony
ma prawo nawet na dzień przed premierą powiedzieć "sorry, nie mamy dla Was konsol" i
sklep nic nie dostanie.


Wydaje mi się, że aż takich braków nie będzie i wystarczy towaru na preordery bez problemu. Ja w ubiegłym tygodniu zamówiłem w Sone Centre w Lublinie i byłem 12 na liście więc nie jest źle raczej konsole dostane, fajnie by było jakby był zestaw z AC4 bo jakoś Killzone i inne FPS mnie nie kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

32 dni a ceny jak nie było tak nie ma za zestawy. Mnie interesuej najwkiększy zestaw choć taka gra jak Killzone mnie nie intresuje.
A jak myślicie, jak będzie działać ten GAIKAI w Euripie bo ponoć jak na razie nic o tym nie wiadomo.
Ja z chęcią bym zagrał jeszcze raz w takie gry jak Assassin''s Creed Brotherhood, Uncharted czy Red Dead Redemption.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 12:53, whiteEagle napisał:

A jak myślicie, jak będzie działać ten GAIKAI w Euripie bo ponoć jak na razie nic o
tym nie wiadomo.

Wiadomo. Nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=_nwodEWQinI

Proponuję obejrzeć całość. Myślałem, że nowy Killzone będzie ładną "wydmuszką", CoD/BF w przyszłości, ale zapowiada się na... całkiem ciekawego FPSa, przypominającego Crysis (oby tylko mniej nudnego). Oczywiście jeżeli większość gry pozwoli na tyle swobody ile pokazano na tym filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2013 o 08:14, Piotrek_K napisał:

http://neogaf.com/forum/showthread.php?t=705295 :O
Instalka 45GB O_o. Ciekawe ile sie bedzie instalowac :/...

http://n4g.com/news/1381292/killzone-will-start-in-15-seconds

Instalacja (a raczej cache''owanie) będzie leciało w tle a sama gra startuje w 15 sekund na czysto (czyli po pierwszym włożeniu płyty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować