Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Ciężko powiedzieć, co będzie oferować ta kamera w przyszłości. Na tę chwilę prezentuje się jako gadżet dla rodzin z dzieciakami. Jedyna przydatna funkcja to dynamiczna zmiana obrazu przy split-screenie. Grasz sobie z kumplem, nagle on stwierdza, że chciałby zamienić się miejscami. I wtedy kamera widzi Wasz ruch, więc automatycznie ustawia Twój obraz po odpowiedniej stronie.


Wie ktoś z Was czy to, że nie zniknął przycisk "Dodaj do koszyka" świadczy o wyczerpanych zapasach bundla PS4+Killzone?
http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4-gra-killzone-shadow-fall.bhtml#akcesoria

Sklepy zaczynają przyjmować zamówienia na największy bundle-pack PlayStation 4. Electro.pl ma jeszcze 22 sztuki z gwarancją dostawy na 14.12.2013r, Ktoś podobno widział taką samą aukcję Media Expert, która została jednak bardzo szybko zdjęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 20:01, Polo1981 napisał:

Co myślicie o kamerze ? Warto ją kupować ?

Ja miałem kinecta do X360 i powiem że zupełnie się nie sprawdził. Brak poważnych gier,
zastosowanie głównie dla dzieci ...


Ta kamera opłaca się zdecydowanie w tym NAJWIĘKSZYM bundle paku. Którego oczywiście już nie ma. Ja na niego czekam i tylko w takim przypadku tą kamerkę kupię bo ona tam praktycznie jest za darmo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 21:13, Ventil napisał:

Electro.pl ma jeszcze 22 sztuki z gwarancją dostawy na 14.12.2013r, Ktoś podobno widział
taką samą aukcję Media Expert, która została jednak bardzo szybko zdjęta.


Tajemnica poliszynela - wlascicielem Electro.pl jest ta sama firma, ktora dziala pod szyldem Media Expert :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedawno ELECTRO.pl właśnie, oferowało ps4 na Allegro jako pre-order. Kolega zamówił i otrzymał gwarancję że jeśli dokonał zakupu przed 1.11.br to zostanie ona wysłana do niego dzień przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widno trzeba to bedzie potraktowac jak typowego platformera z PSN za paczke dropsow- zakupic, zmlocic i wyrzucic. Ile to mialo kosztowac? Bo w tym wypadku chyba nie 250zl :p Ach jaka szkoda, liczylem na cos w stylu R&C, ale chyba sie przeliczylem. Cerny zrobil dwie rzeczy: ps4 i Knack''a, to drugie zdaje sie nie wyszlo. Uee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę wybaczyć głupie pytanie, ale wolę się upewnić, zanim wywalę kasę... Planuję kupić PS4, ale do czerwca przyszłego roku jestem zagranicą (Europa, ale poza UE). Potem wracam do kraju i tu pojawiają się moje wątpliwości. Jeśli kupię Plejkę teraz i zabiorę ją ze sobą, czy będą jakieś problemy po powrocie do kraju? Blokady? Cokolwiek, co utrudni/uniemożliwi normalne korzystanie z konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 16:13, Ring5 napisał:

Proszę wybaczyć głupie pytanie, ale wolę się upewnić, zanim wywalę kasę... Planuję kupić
PS4, ale do czerwca przyszłego roku jestem zagranicą (Europa, ale poza UE). Potem wracam
do kraju i tu pojawiają się moje wątpliwości. Jeśli kupię Plejkę teraz i zabiorę ją ze
sobą, czy będą jakieś problemy po powrocie do kraju? Blokady? Cokolwiek, co utrudni/uniemożliwi
normalne korzystanie z konsoli?

Z grami na pewno nie, bo region locka nie ma. Nie wiem, jak z PSNem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 16:15, Dared00 napisał:

Z grami na pewno nie, bo region locka nie ma. Nie wiem, jak z PSNem.


No właśnie to mnie martwi. Ze Steamem miałem ogromne problemy przez kilka miesięcy po wyjeździe, nic nie chciało chodzić, sklep był niedostępny. Potem teoretycznie wszystko zaczęło działać, ale z kolei nie mogłem robić zakupów, bo Steamowi nie zgadzała się moja lokalizacja z danymi adresowymi. Intensywna wymiana maili z supportem też niewiele dawała. Dopiero gdy przyjechałem do kraju na urlop a potem wróciłem na zsyłkę, nagle wszystko zaczęło śmigać. Teraz mam pewne obawy, czy nagle konsola nie uzna, że ktoś próbuje używać starego konta z nowej lokalizacji...

No nic, dzięki za odpowiedź, pewnie do Sony będę musiał napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na bundle z Watch Dogs. W UK jest ponoć dostępny zestaw z AC Black Flag.
Mam wrażenie że te bundle z KZ mają poprawić sprzedaż tego tytułu, po który bez zestawu sięgnęliby tylko fani serii. Watch Dogs i AC sprzedadzą się i tak bardzo dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po reckach lecac z Kz:SF nie jest zle ^^ Ta gra nigdy nie byla niczym szczegolnym, ale w tym wydaniu zapowiada sie lepiej niz poprzednie czesci (ktore zlych ocen nie mialy, mimo iz gracze slusznie wytykali mase dziadostwa). Dla mnie must-have...no bo co innego, AC i...co jeszcze??
http://cdn.themetapicture.com/media/funny-gif-black-man-disoriented-crazy-eyes.gif

Moze jeszcze stary (nowy), dobry Resogun uratuje premiere ^^ Ide looknac czy sa jakies recenzje;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 16:43, Polo1981 napisał:

Liczyłem na bundle z Watch Dogs. W UK jest ponoć dostępny zestaw z AC Black Flag.
Mam wrażenie że te bundle z KZ mają poprawić sprzedaż tego tytułu, po który bez zestawu
sięgnęliby tylko fani serii. Watch Dogs i AC sprzedadzą się i tak bardzo dobrze..



Odnoszę takie samo wrażenie. Na siłę wciśnięto KZ do bundle''a by poprawić jego sprzedaż. A mnie on osobiście odrzuca. Generalnie gdybym miał patrzeć na tytuły startowe, to PS4 traci w moich oczach. Na szczęście jest FIFA, Assassins Creed, a niedługo pojawi się Thief czy Watch Dogs. Rynek gier na PS4 musi się rozwinąć w swoim tempie, wolniej lub szybciej, ale musi oferować produkt kompletny, w który warto zagrać. Oklepane COD czy BF powinny już dawno wylądować w koszu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Resogun? More like ResoFUN! Haha. Wygląda na to, że będzie najlepszym eksem ;)

http://www.reddit.com/r/Games/comments/1qjfll/resogun_review_thread/

(tak, wiem, że spamuję Redditem, ale mają wszystko najładniej wypisanie xD)

O, a tu są obszerniejsze wątki dla wcześniejszych gier:
http://www.reddit.com/r/Games/comments/1qjent/knack_review_thread/
http://www.reddit.com/r/Games/comments/1qjcz5/killzone_shadow_fall_review_thread/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2013 o 16:58, czareckyy napisał:

Odnoszę takie samo wrażenie. Na siłę wciśnięto KZ do bundle''a by poprawić jego sprzedaż.
A mnie on osobiście odrzuca. Generalnie gdybym miał patrzeć na tytuły startowe, to PS4
traci w moich oczach. Na szczęście jest FIFA, Assassins Creed, a niedługo pojawi się
Thief czy Watch Dogs. Rynek gier na PS4 musi się rozwinąć w swoim tempie, wolniej lub
szybciej, ale musi oferować produkt kompletny, w który warto zagrać. Oklepane COD czy
BF powinny już dawno wylądować w koszu .


Fifę już kupiłem, czeka na wysyłkę z merlin.pl tak więc liczę że 29 będę mógł pograć. Jak będziesz grać online to chętnie z Tobą popykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 17:10, Polo1981 napisał:


> Odnoszę takie samo wrażenie. Na siłę wciśnięto KZ do bundle''a by poprawić jego
sprzedaż.
> A mnie on osobiście odrzuca. Generalnie gdybym miał patrzeć na tytuły startowe,
to PS4
> traci w moich oczach. Na szczęście jest FIFA, Assassins Creed, a niedługo pojawi
się
> Thief czy Watch Dogs. Rynek gier na PS4 musi się rozwinąć w swoim tempie, wolniej
lub
> szybciej, ale musi oferować produkt kompletny, w który warto zagrać. Oklepane COD
czy
> BF powinny już dawno wylądować w koszu .

Fifę już kupiłem, czeka na wysyłkę z merlin.pl tak więc liczę że 29 będę mógł pograć.
Jak będziesz grać online to chętnie z Tobą popykam.



FIFĘ mam jeszcze na PC ;) więc raczej na nextgena nie kupię, poczekam na 15 .

Swoją drogą szkoda że tak słabe tytuły otwierają historię PS4. Serio ? Nic lepszego nie dało się wykombinować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować