Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2014 o 16:07, Szczep07 napisał:

Tak to u mnie wygląda (telewizor mam Samsunga, więc menu powinno być podobne):
HDMI z konsoli do telewizora, kabel TOSLINK z konsoli do tunera. W PS4 dźwięk i ekran
>ustawienia wyjścia audio> podstawowy port wyjściowy - "DIGITAL OUT (OPTICAL)"
W telewizorze: menu> dźwięk> ustawienia głosnika> wybór głosników - "Zewnętrzne"


Kabel TOSLINK trzeba dokupić, ponieważ w zestawie nie przewidują takich bajerów.
Mógłbyś powiedzieć o jaki dokładnie typ chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 16:11, Caridin napisał:

Mógłbyś powiedzieć o jaki dokładnie typ chodzi?


http://cdn-reichelt.de/bilder/web/xxl_ws/E910/DELOCK_82899_01.png - Kabel optyczny z taką końcówką, wystarczą 20-30 zł i wizyta w media expercie, media markcie, neonecie czy innym tego typu sklepie. Gdy powiesz "kabel optyczny toslink" powinni się zorientować co potrzebujesz :) Sprawdź jeszcze czy w menu twojego telewizora jest opcja o której pisałem w poprzednim poście, tak na wszelki wypadek żeby nie było wtopy D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 Tygodnie PS+ dostanę przy rejestracji pierwszego konta, czy muszę jakoś przez stronę internetową to robić?

Spoiler


Ściągam już 2.0.2 i za chwilę będzie ogień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 12:14, Citkowsky napisał:


>> ..........

Ale grajac na monitorze siedziales od niego paredziesiat centymetrow a w przypadku duzego
tv to nie powiesz mi, ze postawiles go sobie na biurku i nadal z tej samej odleglosci
grales bo bys nawet wzrokiem nie objal ekranu;)
Wiec bez info o odleglosci nikomu nie mozna powiedziec, ze tyle i tyle to najbidniej;);)


Ja siedzę od TV z 1,5 m czasami więcej zależy od wielkości czcionki w grach.

Dnia 28.11.2014 o 12:14, Citkowsky napisał:

Popieram Azazella:)

Sam kiedyś grałem na monitorze 22 cale na X360. Aktualnie gram tv 40 cali od kilku lat
już i nie wyobrażam sobie przesiadki na mniejszy ekran:) Na PC gram w Hearthstona czy
strategie ala cywilizacja, na konsoli wszystko inne.
Nie twierdzę że na monitorze grało się źle, bo grało się na tym co było i też było fajnie.
Ale już nie wrócę do mniejszego ekranu po tym co mam teraz. Leżę sobie na kanapie i wygodnie
pykam na dużym ekranie przy kinie domowym. Jest po prostu fajniej, jakoś tak lepiej.
To działa jak z kinem. Mimo że w domu na dużym TV ogląda się fajnie filmy, to w kinie
jakoś lepiej:) W tym wypadku większe jest lepsze kto grał w domowych warunkach ten wie:>


No mam identycznie :). W strategie to mi starcza laptop 17 calowy ale do gier pozostałych typu Dragon Age czy GTA to już TV 40-42 cale to minimum :) (chociaż jak ktoś ma mały pokój to i 32 cali jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stałem się dzisiaj dumnym posiadaczem PS4 :) Po latach spędzonych z X360, trochę się jeszcze w tym wszystkim gubię. Postanowiłem więc zacząć od podstaw czyli założenia sobie konta na PSN. Wszystko ładnie szło do momentu konieczności weryfikacji konta. Dostałem maila, klikam w link, ale strona ładuje się kilka minut i się rozkracza. Czy to jakiś znany chochlik, czy tylko ja mam jakiś problem? Nie mogę przez to dokończyć procesu zakładania konta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 21:46, Sandro napisał:

Nie mogę przez to dokończyć procesu zakładania konta :/


Witamy w infrastrukturze sieciowej Sony :P

Tak poważnie, konto zakładałem już dawno temu, ale też były problemy. Może trafiłeś na zły dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też chyba miałem taki problem (we wrześniu), ale z tego co pamiętam, rozwiązał się sam. Mimo braku odpowiedzi ze strony (a czekałem dobrych kilkanaście minut) weryfikacja przebiegła pomyślnie i wszystko śmiga. Spróbuj się po prostu zalogować na stronie PSN albo przez konsolę, być może wszystko działa.

ps. konto zakładałem bezpośrednio z menu konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 21:46, Sandro napisał:

Stałem się dzisiaj dumnym posiadaczem PS4 :) Po latach spędzonych z X360, trochę się
jeszcze w tym wszystkim gubię. Postanowiłem więc zacząć od podstaw czyli założenia sobie
konta na PSN. Wszystko ładnie szło do momentu konieczności weryfikacji konta. Dostałem
maila, klikam w link, ale strona ładuje się kilka minut i się rozkracza. Czy to jakiś
znany chochlik, czy tylko ja mam jakiś problem? Nie mogę przez to dokończyć procesu zakładania
konta :/


To witamy. Niestety Sony ma swój urok ;P czasami z głupich niewyjasnionych powodów coś na chwilę dziwnie działa chociaż nie powinno ;P

Natomiast niesłuchaj Citkowsky bo konto jest istotne i czym dokładniej je załozyśz (kraj i na razie id) tym lepiej bo niestety zmiany tego na razie nie ma co jest duzym minusem. Nad zmianami nicków coś myslą ale nad zmianą kraju już nie.

Po za tym nawet gdy nie bedziesz korzystał z netu i tak lepiej swoje osiagnięcia mieć na jednym koncie a w przyszłości kupować gry czy aktywować klucze własnie na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki dzięki..

Kurcze nie czaję z tym nagrywaniem danych z PS4 na zewnętrzny USB. Chciałem podłączyć swój WD 1TB zewnętrzny dysk podzielony na 3 partycje NTFS. I po podłąćzeniu pisze, że ich nie widzi.. Co zrobić bym mógł zgrywać na dysk bez utraty danych? Utworzyć osobną partycję FAT32?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walczyłem wczoraj cały wieczór z tym mailem aktywującym i nic. Dzisiaj rano, siedząc na przerwie w pracy i jedząc kanapkę, kliknąłem od niechcenia w link aktywacyjny na telefonie i w ułamku sekundy otrzymałem potwierdzenie weryfikacji. Grunt że się udało. Tak więc witam :)

@Kafar
Choć nie jestem graczem multiplayerowym, w miarę regularnie opłacałem od 6 czy 7 lat konto na XBL ze względu na inne korzyści, tak więc do dołączania do PSN nie trzeba mnie specjalnie namawiać :) Nie orientuję się jeszcze co, gdzie i jak, ale z czasem to wszystko pewnie ogarnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2014 o 19:15, SplitGrave napisał:

Ma/miał ktoś pada od xboxa 360 i może porównać czy analogi w padzie od xboxa chodzą ciężej
niż w padzie od ps4?


Dla mnie, analogi z pada do PS4 są po prostu zbyt małe i ciężko jest mi się do nich przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2014 o 20:08, Citkowsky napisał:

>>>................


Przyzwyczaiłem się do xboxowych a tamte były wygodniejsze
w obsłudze.


Na Xboxowym padzie gram na PC i gra mi się nań lepiej, choć z padami do PS mam do czynienia od PS One.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować