Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tego jeszcze nie było: wersja językowa Cyberpunk 2077 zależna od zakupionego w grze implantu?!

53 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Twórcy Cyberpunk 2077 nie wykluczają, że wszystkie wypowiedzi w grze zostaną nagrane w oryginalnych językach, a to, jakie ostatecznie ujrzymy tłumaczenie, będzie zależeć wyłącznie od posiadanych przez bohatera wszczepów!

Przeczytaj cały tekst "Tego jeszcze nie było: wersja językowa Cyberpunk 2077 zależna od zakupionego w grze implantu?!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł... ale mam nadzieje że jakaś mała społeczność made in Poland też się trafi? Jacyś górale? Choć nie wiem czy to te rejony.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajefajny pomysł. Mam nadzieję, że rzeczywiście się na coś takiego zdecydują, choć podejrzewam, że raczej nie będą w ten sposób zbierać za granicą punktów za przystępność (ale na pewno powinni za immersję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 19:20, Abi_Dalzim napisał:

Czyli jeżeli nie posiadam wczepu, to nie rozumiem co dany gość mówi? Dziwne i chyba nietrafione...


Fakt, dziwne. Nie da się zrozumieć, co mówi jakiś facet, bez znajomości jego języka. Nigdy nie spotkałem się z czymś takim.

+1 dla CDPR, jeśli to prawda. Przełom to raczej nie będzie, ale gry od dawna są do siebie tak podobne w mechanice, że coś takiego wyróżniałoby Cyberpunk na tle innych. Dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 19:32, Feallan napisał:

Nigdy nie spotkałem się z czymś takim.


Ech, coś mało doświadczeni gracze ostatnio... Final Fantasy X się kłania ^^ Fakt że potrzebne były nie wszczepy a książki porozrzucane po całym świecie. Tym niemniej rozwiązanie mi się podoba i liczę na to że zobaczymy je w pełnej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 19:39, ziptofaf napisał:

Ech, coś mało doświadczeni gracze ostatnio... Final Fantasy X się kłania ^^


O.O

To była ironia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 19:43, Feallan napisał:

O.O

To była ironia. :(


Ups, mój mózg jej nie zauważył jakimś cudem. Oh well.

Tym niemniej faktycznie takie rozwiązania już istniały i po prostu dziwiła mnie reakcja niektórych że to będzie "nowość" i coś niespotykanego. Ba, "za moich czasów" to się grało po angielsku nie wiedząc nawet co znaczy Quit xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nie podoba. Dostanę gorsze tłumaczenie, bo nie wymaksuję sobie wszczepu? Forma przerasta treść moim zdaniem. Poczekam na więcej info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, ale jeśli to będzie opcjonalne. Sam będę korzystał z takiego rozwiązania, bo immersja, bo fajne, całkiem świeże w dzisiejszych skostniałych grach AAA, ale trzeba też pomyśleć o konsumencie, który raczej wolałby rozumieć wszystko, niż domyślać się sensu lub znaczenia zdania na podstawie własnej, często niekompletnej, wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować