Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tomb Raider - recenzja

170 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2013 o 03:45, ezils napisał:

Małe sprostowanie:
Nawet poziom animacji jest nie na dzisiejsze standardy, Lara - dobrze, a reszta? Nie
jestem zwolennikiem tylko i wylacznie technicznych aspektów, grafiki, ale warto o tym
wspomniec.


Cóż, nowy TR to restart serii i taki początek, jak " Uncharted ", wiec nie oczekuj od gry rozmachu a la '' Uncharted 2 ", na to przyjdzie czas później
grobowce też nie grają tu kluczowej roli, gdyż jest to opowieść o tym, jak młoda Lara staje się poszukiwaczką przygód, na początku jeszcze nią nie jest, w przeciwieństwie do Dreke''a w pierwszej odsłonie jego przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 03:51, lis_23 napisał:

> Małe sprostowanie:
> Nawet poziom animacji jest nie na dzisiejsze standardy, Lara - dobrze, a reszta?
Nie
> jestem zwolennikiem tylko i wylacznie technicznych aspektów, grafiki, ale warto
o tym
> wspomniec.

Cóż, nowy TR to restart serii i taki początek, jak " Uncharted ", wiec nie oczekuj od
gry rozmachu a la '' Uncharted 2 ", na to przyjdzie czas później
grobowce też nie grają tu kluczowej roli, gdyż jest to opowieść o tym, jak młoda Lara
staje się poszukiwaczką przygód, na początku jeszcze nią nie jest, w przeciwieństwie
do Dreke''a w pierwszej odsłonie jego przygód.


Mam ogromną nadzieję, że następna część bedzie o wiele lepsza.
A propos grobowców to chodziło mi głównie o rozwinięcie tematu. Były, całkiem fajne, ale zdecydowanie za krótkie + na końcu PD i to wszystko.

Być może będzię właśnie tak jak z Uncharted 1 - nieco spokojniej, a potem duże wow.
To wydanie Lary zdecydowanie najlepsze. Czekam na sequel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ocena bardzo adekwatna,odnosze wrażenie że Asasain Creed z sys wlaki z Lary byłby 100 lepszą grą a tka jest nudny z beznadziejną walką. Walka w Tomb Raider może nie jest zabójczo nudno ale wiem że jak nacisńe to to robię to a nie naciskając wszystko kasuję wszystkich jak AC. Tomb Raidera naprawde polecam bo jestem mile zaskoczony tą gra :).

Itkovian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2013 o 04:05, ezils napisał:


Mam ogromną nadzieję, że następna część bedzie o wiele lepsza.
A propos grobowców to chodziło mi głównie o rozwinięcie tematu. Były, całkiem fajne,
ale zdecydowanie za krótkie + na końcu PD i to wszystko.

Lara nawet mówi, ze nie cierpi grobowców ;)
to początek jej przygód, opowieść nastawiona na coś innego, niż grobowce, na przeżycie, myślę więc, że dalej grobowce odegrają większą role.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam i rozumiem, ze to nie jest gra o grobowcach.
Nie liczylem na to, ze to one beda tematem nr 1. Cala reszta zostala niewystarczajaco dobrze przedstawiona wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wyjaśnić po co mam zbierać geoskrzynki, relikty, dokumenty i robić wyzwania typu "znajdź 5 gniazd z jajami"? Czy dostane coś w zamian w postaci np. broni, ukrytego levelu, czy mam to zbierać dla wątpliwej satysfakcji. Po są "mapy skarbów"? O jakie skarby chodzi? Niby po znalezieniu mapy skarbów coś pojawia się na mapie lary, ale ja nie widzę żadnej różnicy, relikty i inne znajdki i tak znajduję się za pomocą umiejętności lary rozwijanej przez exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Lara nawet mówi, ze nie cierpi grobowców ;)

Dnia 22.06.2013 o 17:03, Demagol napisał:

To niech nie będzie Tomb Raiderem :D


To kim ma być? Bycie arystokratką i uczęszczanie na te same nudne imprezy (często charytatywne) jest k.. cholernie nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować